İKİZLER Burcu Ağustos 2012 Burç Yorumu

İKİZLER Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumu

Sevgili İkizler Burcu Okuyucularım,
Yepyeni ay yepyeni ve beklenmedik seyahatleri getiriyor olabilir. Bavulunuz bir kenarda dursun, aniden ortaya çıkan bir planla kendinizi uzak diyarlarda bulabilirsiniz. Hem kısa hem de uzun yol seyahatlerine vurgu yapan bu ayda, siz bir yerlere gitmiyorsanız bile yabancı ülkeler ve sizden mesafece uzak kişilerle bağlantıda olacağınızı söyleyebilirim. Her zamankinden daha yoğun bir iletişim trafiği ve ulaşım gündemi hayatınızda olacağa benzer. Zaten dinlenmeye pek de vakit ayırmadığınızı bildiğimden, bu devamlı gezme ve iletişim halinin sizlere iyi geleceğini tahmin ediyorum.

Son aylarda burcunuzda dolaşıp sizlere cazibe veren Venüs, ayın hemen başında burcunuzdaki seyahatini sonlandıracak. 8 ağustos’ kadar dış görünümüz ile ilgili değişiklikler yamak istiyorsanız vaktiniz olacak. Sonrasında ise para ve kazançlarınız gündeminize oturabilir. Bu defa, para, gelirler, kazanç yolları konuları endişe doğurabilir. Endişeleriniz gerçeklere mi dayanıyor, yoksa temelsiz endişeler mi olduğunu analiz etmeniz rahatlamanız için önemli. Endişelerinizi bir kenara bırakabildiğinizde, gelirleriniz konularında doğru sezgilere dayanarak ilerleme potansiyeliniz var.

Ayın ortasında n itibaren Aslan burcunda doğacak olan yeni ay yine seyahatler, bol bol iletişim ve arkadaşlarla geçirebileceğiniz eğlenceli bir zamana işaret ediyor. Bu tatlı yoğunluk esnasında kendinize bakımı ihmal etmeyin. Zira aşkın gelip kapınızı çalması olasılığı var.  Aslında bu aşk olasılığı ay başından itibaren haritalarınızı aydınlatıyor olabilir. Ve yeni ay ile beraber yepyeni bir romantizm dalgası havayı sarabilir. Tadını çıkarın!

Ayın sonunda ise her ne kadar gönlünüzde aşk ve eğlence ateşi olsa da işlerinizin başında olun. İnanın değecek. Spotların sizlerin üzerine çevrilmesi ve kariyerinize dair sonuç alma temaları hakim. Bu durum bir terfi, iş teklifi, yeni bir müşteri ile el sıkışmak gibi mevcut işin doğasını  olumlu anlamda değiştiren bir gelişme olacaktır.

Diğer yandan ay sonunda her şeyi yoluna koymak, projelerinizi tamamlamak için oldukça yoğun olabilirsiniz. Ancak bu noktada enerjiniz de yerinde olacağından sizin için kolay bir dönem olacaktır.

Yine ay sonundan itibaren beslenme ve egzersiz düzeninizle ilgili değişiklikler yapmak için oldukça uygun. Bir spor merkezine kayıt olabilir, yeni bir diyet programı uygulayabilirsiniz.

Merakınızın tatmin olduğu, bol gezmeli, eğlenceli bir ay diliyorum.
Burcu Vurkaç

Detaylı kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak ve yıldız haritanızı yorumlatmak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İzinsiz kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: