İkizler Burcu Ağustos Ayı Yorumu – 2014

Sevgili İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Okuyucularım,

Yepyeni ay beklenmedik seyahatleri getiriyor olabilir. Bavulunuz bir kenarda dursun, aniden ortaya çıkan bir planla kendinizi uzak diyarlarda bulabilirsiniz. Hem kısa hem de uzun yol seyahatlerine vurgu yapan bu ayda, siz bir yerlere gitmiyorsanız bile sizden mesafece uzak kişilerle bağlantıda olacağınızı söyleyebilirim. Her zamankinden daha yoğun bir iletişim trafiği ve ulaşım gündemi hayatınızda olacağa benzer. Zaten dinlenmeye pek de vakit ayırmadığınızı bildiğimden, bu devamlı gezme ve iletişim halinin sizlere iyi geleceğini tahmin ediyorum.

Temmuz sonundam itibaren Aslan burcunda doğacak olan yeni ay yine seyahatler, bol bol iletişim ve arkadaşlarla geçirebileceğiniz eğlenceli bir zamana işaret ediyor. Bu tatlı yoğunluk esnasında kendinize bakımı ihmal etmeyin. Zira aşkın gelip kapınızı çalması olasılığı var.  Aslında bu aşk olasılığı ay başından itibaren haritalarınızı aydınlatıyor olabilir ve yeni ay ile beraber yepyeni bir romantizm dalgası havayı sarabilir. Tadını çıkarın!

Bir yandan da bu ay eğlencenin yanısıra işlerinizi ihmal etmeyin. Sorumluluklarınızı ihmal etmek daha sonra can sıkıcı sonuçlara neden olabilir. Uzun süredir sıkıştığınız konularda ilerlemek için rahat bir dönem başladı. Kötü ihtimalleri düşünmeyi bir kenara nırakın ve ilerleyin. Acele değil, akıllı adımla atın.

Tüm Ağustos boyunca sağlığını önemseyin. Bir süredir üzerinizde bir rehavet veya sağlılığınızla ilgili yolunda gitmeyen bir şeyler var ise, artık bunların çözülme zamanı geldi. Sandığınızdan da kolay olacağını söyleyebilirim.

Ay sonunda evinize dair konuları yoluna koymak, ailenizle daha fazla ilgilenmek gibi ev ve aileye dair zaman ayırmanızı isteyen etkiler oluşuyor. Size iyi geleceğine eminim.

Bu ayın bir diğer teması ise eğitim!
Yüksek öğrenim programlarına katılmak, yeni bir kursa başlamak, bir alanda uzmanlık elde etmek için eğitim almak gibi planları artık hayata geçirme zamanı geldi. Bu satırları okuduğunuz an eminim ki aklınıza bir şeyler geliyor. İşte o konularda araştırma yapmaya başlayın. O konularda deneyimli kişilerin tavsiyelerine başvurun. Özellikle, beğenerek takip ettiğiniz kişiler var ise onlardan yardım isteyin.
Eğitim konusu ile kesişen bir diğer konu da yabancı ülkeler…
Yabancı bir ülkede eğitim almak veya ufkunuzu genişletmek amaçlı seyahatleri planalamaya da hemen Ağustos’un ilk günlerinde başlayın. Bilin ki bu alanlara enerji akıttıkça kendinizi bulacaksınız. Size iyi gelecek, eminim!
Sevgilerimle,

Burcu Vurkaç

%d blogcu bunu beğendi: