İKİZLER Burcu ARALIK 2013 Yorumu

Sevgili İkizler Burcu ve Yükselen İkizler Okuyucularım,

Aralık ayının hemen başında bir yeni ay doğuyor. Yılın son ayı olmasına bakmayın.
Yeni aylar, yeni başlangıçlara güç veren zamanlardır.
Bu zamanlarda, doğru konularda tohumlar atmak ve başlangıçlar, normalden çok daha rahat ve akışkan bir şekilde konularınızı ilerletmemize yardımcı olur.
Siz de kendiniz için doğru konuları keşfetmek ve başlangıçlar yapmaya niyet ediyorsanız size bir önerim var:
Yeni ayın en etkili olduğu akşamda, 3 Aralık Salı akşamı saat 19:00‘da Etiler‘de bir Yeni Ay Meditasyonu yaptıracağım.
Hikayeler, örnekler, sorular evrendeki enerjiyi anlamak ve yeniye açılmak için….
Kararlar almak, niyetimizi ortaya koymak için…
Farklı meditasyonlar içeren uygulamamız, dinlenmek ve düşünmek için kendimize vakit ayırdığımız değerli bir kaçamağa dönüşecek.
Katılım için detayları buradan görebilirsiniz.

Gelelim bu ayın tamamının etkilerine…

Yıla hızlı bir kapanış yapmaya hazır mısınız? Neredeyse her hafta bambaşka gündemler ile uğraşıyor olmanız muhtemel. Ayın hemen başında geçen ayda da bahsettiğim günlük rutinler, sağlık ve evcil hayvanlar konularında son düzenlemeleri yapıp bitirmek için uygun günlerde olacaksınız. Sonrasından zihninizin büyük bir bölümünü ilişkiler işgal etmeye başlayacak. Belki mevcut ilişkideki sizi sıkan durumlar veya özgürlük ihtiyacınıza cevap alamamanız, belki de bir ilişki içerisinde bulunmamanın hissettirdiği kafa karışıklığı… Bu ay ilişkisi olan İkizler burcu okuyucularımın, özgürlük ihtiyaçlarını partnerlerine daha net anlatması, ilişkilerinizin sağlığı açısından faydalı olacaktır. Eleştirel, olumsuz bir tavır yerine, pozitif ve çözmeye niyet emiş bir tavır ile konuşmak sizleri dilediğiniz noktaya getirebilir. Bu ay ilişkinize yeniden canlılık katmak ve heyecanınızı alevlendirmek sizlerin elinde. Problemleri çözüp, bir de üzerine yeniden canlanmaktan daha güzeli var mı? Bekar İkizler burcu okuyucularımın ise, ayın ilk günlerinde kafa karışıklıklarından kurtulmak için dışarılarda olup eğlenceli sohbetlere katılmaları faydalı olabilir. Bu ortamlarda romantik etkileşimler oluşma ihtimali oldukça yüksek. Hayatınıza güzel, şık, bakmaya doyamayacağınız birileri giriyor olabilir.

Bu ay burcunuzda oluşacak dolunay döneminden sonraki iki haftalık süreçte, sizler için önemli kararlar almak, hayatınıza dair değişiklikler yapmak ve elinizdekileri tamamlayıp, kendinizi yeniye açmak temalarına odaklanın. Bu dönemde alacağınız aksiyonlar, hayatınıza beklemediğiniz bir sağlamlık ve bolluk getirebilir. Halen maddi varlıklar ve kazançlarınız tarafında sizlere ışık veren Jüpiter,  geri hareket ettiği için somut sonuçları hemen alamayabilirsiniz. Bu nedenle umudunuzu canlı tutun ve daha fazla olanı hedefleyin.

Yaratıcılığınızın artacağı bu güzel ayı, sahneler, sunumlar, eğlence, insanları eğlendirme, sanatsal çalışmalar için değerlendirmelisiniz. Merkez sahnede spot ışıklarının altına çıkmaya gönüllü olmalı, her türlü ortamda o canlı ve iletişim gücü ile etkileyen kişiliğinizi öne çıkarmaktan çekinmeyiniz.

2014’te görüşmek üzere…
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz. 

%d blogcu bunu beğendi: