İKİZLER Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu

İKİZLER Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili İkizler Burcu Okuyucularım,

DİNLENMELİSİNİZ!
Artan koşturmaca, gerilimler, çatışmalar , her şeye rağmen hedefe koşma arzusu, önünüzü tam görememenin yarattığı rahatsızlık sizleri yormuş olmalı. İşte bu yüzden artık durup dinlenmelisiniz. Normalde yorumlarıma hep pozitif etkiler ile başlarım biliyorsunuz. Ancak bu ay ezber bozuyorum ve üzerinizde dolaşan sağlık ve sinir bozucu etkiler ile başlamak istiyorum. Çünkü enerjiniz ve sağlığını yerinde olduğunda bu ay her şeyi yoluna koyabilmek için oldukça güçlü olacaksınız.

Geçtiğimiz ay bekar İkizler burçlar için oluşan romantik etkiler bu ay da devam ediyor. Hatta ve hatta bu ay, bu konularda bir aydınlanma yaşamanızı bekliyorum. İlişki diye tanımladığınız şey belki de ilişki değil. Mutluluğunuzu oluşturmanın kendi ellerinizde olduğunu fark etmenizin vakti gelmiş görünüyor. Birilerinin gelip sizi mutlu etmesini beklemek yerine, içinizdeki mutluluğu, hedeflerinize yürüdükçe yaşadığınız tatmini fark etmenin zamanı geldi.

Bekar İkizler diye başladım ama bu etkiler tüm İkizler burçları için önemli. Mutluluğu başkalarının varlığına veya başkalarının size vereceklerine bağlamayın. Neden mutluluğunuzun kontrolünü bir başkasının eline verdiğinizi düşündünüz mü hiç? Bir düşünün. Cevaplarınız çok şeyi değiştirebilir.

Bu ayın yenilik getiren vurgusu güzel bir vurgu. Yaratıcılık, sahneler, artistik ve estetik yetenek, şatafat ve lüks… Bu temalarda uğraşlarınız var veya başlamayı düşünüyorsanız hiç beklemeyin, ayın ikinci yarısından itibaren oluşan pozitif enerjiyi kullanın. İnsanlarla bu konuda partnerlikler yapmaya kendinizi açın.  Ancak bu dönemi hemen her şeyin olup biteceği bir dönem gibi düşünmeyin. Bu dönem başlama ve tohum atma temasına işaret ediyor. Tohumlarınızı sulamanız ve sonrasında yeşermesini izleyecek sabrı ve motivasyonu göstermeniz gerekiyor.

Aşk vurgusu ayın ikinci yarısından itibaren güçlenerek tekrar hayatınıza giriyor. Aşırı eleştirellik dolayısıyla “onu beğenmem, bundan elektrik alamadım” gibi cümlelere sığınmayın. Şans verin. Mevcutta ilişkisi olan İkizler burçları ise, ilişkinizi beslemek ve tekrar canlandırmak için çaba gösterin.

Bu ay evinizi, ailenizi veya yaşadığınız fiziksel ortamı ilgilendiren gelişmeler söz konusu olabilir. Detayları önemseyin. Rutin çalışmalar yaparak kendinize güzel ve huzurlu bir yaşam alanı yaratmak için çaba gösterin.

İştahınıza dikkat. Genişleme etkisi olan tablolar, o çıtı pıtı ince hallerinizi siz istemeden değiştiriyor olabilir. Bu rüzgara karşı yürümenizde fayda var.

Bu ayın son vurgusu, partnerlik konularında yaşamanız olası olan çatışmalar. İş ortamınızdaki kişiler, yöneticiler, ortağınız veya evdeki eşiniz ile yaşadığınız gerginlikler, sıkışmış hissetmenize neden olabilir. Özgürlük ihtiyacınızı tatlılıkla ifade ederek, olayları tatsızlaştırmadan ilerlemek mümkün, hatırlayın.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: