İKİZLER BURCU Eylül Ayı Yorumu – 2013

Ağustos’un sonlarından itibaren eviniz ve aileniz ile ilişkileriniz yoğunlaşmış veya bu konulara daha fazla zaman ayırmanız gerekmiş olabilir. Eylül ayının ilk günlerinde de bu etki devam ediyor. Özellikle ayın hemen başında ailenizden bir kişi desteğinize ihtiyaç duyuyor olabilir. O kişinin ilerlemesi ve tıkandığı konuyu halledebilmesi için yardıma koşmanızda fayda var. Oldukça duygusal bir dönemden geçiyor olabilir.

Bir yandan da iş hayatınız, kariyeriniz ve kişisel prestijinize dair bir süredir bir takım haberler bekliyor veya bir şekilde beklentiler içinde yaşıyor olabilirsiniz. Ağustos sonu veya Eylül ayının ilk haftasında beklediğiniz haberlere dair işaretler almanız olası. Bu haberler bir değişim haberi olabildiği gibi, artık umudunuzu kesmenizi ve odağınızı başka bir yöne çevirmenizi söyleyen haberler de olabilir. Karar vermeniz gerektiği noktada her türlü kazancınızı masaya yatırmanızda fayda var. Endişelerinizi fırsata dönüştürebilme gücünüz var.

Konu iş ve kazanç olduğunda hızlı ilerlemeler kaydedebileceğiniz bir ayda olduğunuzu bilmelisiniz. Yalnız burada önemli bir detay var: Lüks, şatafat, pahada büyük konular sizlere asıl bolluğu sağlayacak olan. Kazançlarınızı büyütmek konusunda içinizdeki sese güvenin. Size doğru hisler vererek ilerlemenize rehber olmaya çalışıyor.

Günlük hayatın yoğunlaşmaya başlayacağı Eylül ile birlikte uzun süredir elinizin gitmediği konulara da el atacak motivasyon ve kararlılığı kendinizde bulabileceksiniz. Ay boyunca enerjiniz yüksek. Günlük rutinler ve işlerinize dair her şeyi halledebileceğiniz bir aydasınız. Şimdi temizlik zamanı yani.

Ayın ortasından itibaren kalabalıklarda bulunmak, kısa kısa seyahatlere, eğlenceye ve iletişime daha çok harcama yapmak durumunda kalabilirsiniz. Bu temalar, ay sonuna doğru hayatınızdaki romantik titreşimleri arttırabilir. Biraz eğlenmenin hiç zararı yok. Aşkı gördüğünüzde, vakit yaratmaya çalışın, bahane yok.

Ayın son haftalarından itibaren ise güzelliğinize her zamankinden daha fazla önem göstermek isteyeceğiniz tahmin ediyorum. Gökyüzündeki zarafet ve güzelliğin titreşimleri sizi ışıldatacak etkiler gönderiyor. Kalabalıklarda olun, çekiciliğinizle insanları büyüleyin. Partnerinizle romantik zaman yaratmak için de çok güzel bir dönem olabilir.

Yaklaşan etkileşimler aşk hayatınızda ciddi değişimlerin habercisi. Belki şimdiden bu etkiyi hissediyorsunuz. Konu aşk, mutluluk ve yaratıcılık olduğunda her şeyin olumlu anlamda değişip rahatlayacağı yeni bir dönem kapıda bekliyor.
Keyfinizin arttığı nefis bir sonbahar diliyorum.

Diğer burçları okumak için tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: