İKİZLER Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu

İKİZLER Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili İkizler Burcu Okuyucularım,

Yoğun bir ay sizleri bekliyor görünen o ki… Yoğunluktan zaman zaman şikayet etseniz de sizlere ilaç gibi geldiğini biliyorum. Değişim, hareket  ve keşfetme arzunuzun sizlere hayat boyu rahat vermeyeceğiniz, oturduğunuz yerde oturmanızı engelleyeceğini bilerek bu güzel ayı karşılayın.

Partnerlik ilişkilerinizin geçtiğimiz aydan itibaren yoğun bir şekilde gündeminize girdiğini tahmin ediyorum. Geçen ay anlattığım yeni ilişki başlatıcı veya mevcut ilişkilerinizi zorlayıcı etkiler, bu ayın başında  bir süre daha devam edecek. Hal böyle olunca eğri oturup doğru konuşma zamanı geldi demeden edemiyorum. Sizlere zarar veren, zorlayan, çözüme yanaşmayan, biz olmaya yanaşmayan partnerlere yol verme zamanınız gelmiş görünüyor. Kolay olayacağını tahmin edebiliyorum. Ancak temizlenmek için kendinize bu bitiş aksiyonlarını borçlusunuz. Yalnız önemli bir detay var. Durup dururken kendi kendinize kararlar alıp bir şeyleri bitirmeye kalkmayın. Rahatsız olduğunuz konuları oturup açıkça anlatın. Karşı tarafı suçlarcasına değil, çözme niyeti ile masaya oturun. Bundan sonra halen çözümsüz kalıyorsanız, çözüm bitiş olarak görünüyor. Bir süre acı vereceğiniz söylemeden edemeyeceğim. Ama tüm duygular insanlar için biliyorsunuz. Ve her şey geçiyor, yerini bambaşka güzelliklere bırakıyor, unutmayın.

Böyle iç kapatıcı bir giriş yaptım, kusura bakmayın. Ancak bugün bize kötü gibi görünen şeylerin, yarın aslında müthiş olaylara yol açabileceğini hatırlamanızı istiyorum. Önümdeki tabloya baktığımda sizleri yoğun, zorlayıcı, ama oldukça güzel etkilerin beklediğini bilmenizi istiyorum.

Bu ay estetik, sanat, eğlence gibi temalarda oldukça yaratıcı işlere imza atabileceğiniz etkiler üzerinizde parlıyor. Bu temalara vakit ayırın. Hatta eğlenmeye bolca vakit ayırın. Özellikle ayın ilk yarısında… Sonrasında müthiş bir yoğunluk ve başınızı kaşımaya vakit bulamama dönemi söz konusu olabilir. Ayın ikinci yarısında sorumluluklarınızı her zamankinden daha fazla önemseyin. Verdiğiniz sözleri tutmamanız veya vaktinde yapmamanız canınızı sıkabilir. Zamanlama ve sorumluluklar tarafına aman dikkat bu ay!

Bu ay günlük rutinlerinizi değiştirici gelişmelere gebe görünüyor. Bu ay günlük rutinlerinizi değiştirme amaçlı tohumlar atmak için uygun. Günlük rutinler temasını biraz açmama izin verin. Her gün karşılaştığınız insanlar, her gün gittiğiniz yollar, her gün yaptığınız işler, evinizin düzeni, beslenmeniz, sağlığınız ve yaptığınız rutin uğraşlar… Ne kadar geniş bir temadan bahsettiğimi sanıyorum anladınız. Bu rutinler içerisinde değiştirmek istedikleriniz neler? Aslında yapmak istemediğiniz, angarya gibi hissettiğiniz konuları gözden geçirin. Bu konuları hayatınızdan çıkartmak veya yönünüzü değiştirmek için girişimlere başlayın. Başlamak bitirmenin yarısıdır derler. Diğer yarısı ise attığınız tohumları sulamak ve onlar yeşerene kadar gereken sabrı gösterip umudunuzu canlı tutmak.

Bu ay sağlığınıza ekstra özen gösterin. Uzun dönemdir biriken fiziksel ve zihinsel yorgunluğu atmak için çözümler düşünün ve uygulayın. Dinlenmeniz gerektiği o kadar açık ki! Dinlenip, içinizdeki güç ile bağ kurdukça kendi önünüzü kendiniz açacaksınız.

Başlarken bahsettiğim ilişkiler, ortaklıklar, birlikte yürütülen projeler temalarınızı etkileyebilecek Merkür gerilemesi dönemine gireceğiz bu ayın sonunda. İletişimsel problemler yaşamak için samimiyetinizi ve iyi niyetinizi yaptığınız her konuşmada öne çıkarın. Tüm sıkıntıları tereyağından kıl çeker gibi halledin.
Mutluluğunuz bol olsun!
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İZİNSİZ kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: