İKİZLER BURCU KASIM Ayı Yorumu

Sevgili İkizler Okuyucularım,
Bu ay sizlere ikinci bir şans veren temalar ile aya başlıyoruz. Geçtiğimiz ay bahsettiğim günlük rutinlerinize dair ikinci bir şansınız olacak. Merkür gerilemesi ayın 11’ine kadar devam edeceği için eviniz, günlük uğraşlarınız, sağlığınız, evcil hayvanlarınız, koşturmalarınız için yeniden bir değerlendirme yaparak işleri yoluna koyabilirsiniz.

Bu ayın hemen başında Akrep burcunda oluşan güneş tutulması sizler için önemli başlangıçlara işaret ediyor. Sahip olduğunuz her türlü rutini değiştirmek için itici bir güç oluşturuyor. Bu ay sağlığınızla ilgili yapmanız gereken her şeyi önemseyin. Belki bir kontrol, belki bir operasyon… Konunun üzerine gidin ve aksayan her türlü temadan kendinizi kurtarın.

Ay boyunca evinizi ve ailenizi ilgilendiren yoğunluğunuz oluşabilir. Bu alanlarda detaylara dikkat ederek her türlü sıkıntıyı çözebilirsiniz. Taşınmaya hazırlandığınız veya aradığınız evi bulduğunuz bir ay olabilir. Ajandanızda bu konulara yer açın. Daha sonra uğraşmak istemeyeceğinizi biliyorum.

Bu ay partnerinizin veya iş yerinde birlikte çalıştığınız bir kişinin size ihtiyacı olabilir. Ona gereken desteği vermenizin, ikinize de kazandıracağını bilmelisiniz.

Beslenme, arınma, hijyen, sağlık gibi konularda uğraşlarınız var ise işleri büyütmenin vakti gelmiş görünüyor. Bu temalarda yapmayı arzuladığınız girişimler var ise tam zamanı gelmiş diyebilirim. Bu ay yapacağınız girişimler, önümüzdeki dönemde adım adım büyüyerek size tanınırlık ve kalıcılık sağlayabilir.

Bu ay bazı gizli konular su üstüne çıkabilir, sırlar ortaya dökülebilir. Bu konuların sizlerden neden saklanmış olabileceğini anlamaya çalışın.

Dinlenmek, arınmak, hayatınızı gözden geçirmek ve hayatınızda neyi ne kadar istediğinizi anlamak için kendinize vakit ayırmanız gereken de bir ay. Her yerde başkaları için, işler için koştururken, zihinsel enerjinizi harcarken, kendinizi, özünüzü ihmal etmiş olabilirsiniz. Size ait olmayan, siz olmayan ne çok şey yapışmış üzerinize. Bunları fark etmek ve size ait olmayanı bırakmak için farkındalığınızın artabileceği bu ayı kullanın. Arının. Yeniye ruhunuzda, zihninizde ve günlük hayatınızda yer açın.

Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz.

%d blogcu bunu beğendi: