İKİZLER Burcu ve Yükselen İKİZLER 2013 YILI Burç Yorumu

İKİZLER Burcu ve Yükselen İKİZLER 2013 YILI Burç Yorumu

Sevgili İkizler Burcu Okuyucularım,

Sizlerin 2013 yorumunu yazmak benim için oldukça mutlu edici! Malum, güzel haberleri vermeyi, gülümsemeyi ve gülümsetmeyi herkes sever. Hal böyle olunca bolluk , bereket ve şans gezegeni Jüpiter’in Temmuz 2013’e kadar İkizler’in hayatının her alanını parlatıyor olması, beni bu yorumu yazarken ekstra motive etti.

Temmuz’a kadar hayatın karşınıza çıkaracağı her türlü fırsatı değerlendirmelisiniz. Evren işlerinizin yolunda gitmesi, bolluk ve bereket getirmek için sadece dileğinize karar vermenizi bekliyor. Malum İkizler burcu kişisi genişlemeyi, uğraşlarının çok olmasını ve bol iletişimi sever. Tüm bunların getireceği hediyelere sahip olmak için altın değerinde bir dönemden bahsediyorum. Bu dönemde aman rehavete kapılıp gelen fırsatları kaçırmayın.

Temmuz sonrası dönemde ise şansınız bitiyor değil. Sadece şansınız her alanda olmaktan çıkıp, kendi kazandığınız para ve maddi konular alanlarını aydınlatmaya başlıyor. Özellikle yılın bahar aylarında yapacağınız hazırlıkların, yaz aylarında bol bol meyvelerini vermesi için  kapalı kapılar ardında gerekli çalışmaları yapmalısınız. Gelirinizi arttırmak ve ek gelir kaynakları yaratmak için fırsatlar kapınızı çalacak. Ekim ve Aralık döneminde bir duraklama dönemi olursa  endişelenmeyin. 2014 yılında tekrar meyveleri toplamaya devam edeceksiniz.

Bu yıl günlük rutinlerinizde de pek çok değişim sizleri bekliyor. İkizler bir rutin insanı değildir. Ancak burada rutinlerden kastım… Devamı ve çok daha fazlası 2013 Benim Yılım kitabında.
2013 Benim Yılım tüm kitapçılarda!
D&R’dan sipariş vermek için linke buradan ulaşabilirsiniz.
Kitabımı gitti-gidiyor üzerinden satın alanlara, kitabı doğrudan imzalayarak ben gönderiyorum.
Kitabı bulabileceğiniz link burada!

 

%d blogcu bunu beğendi: