İlk Günden Merhabaaaaa :)

Merhaba,

Yeni bir ay ve taze bir hevesle, bu sabah bu blogu yazmaya karar verdim.
Neler yapacağız derseniz…

Malum haftanın beş günü, günümüzün büyük bir bölümü ofiste geçiyor. Güzel kıyafetleri seviyoruz, ofisimiz de esnek kıyafet kuralları ile tarzımızı yansıtmamıza imkan tanıyor. Hal böyleyken ofiste çekilen fotoğraflarımızı paylaşarak ofis modamızı yansıtmaya çalışacağız.

Çoğul yazıyorum. Çünkü sabah gelir gelmez bu fikrimi ofiste her gün birbirimizin kıyafetlerine yorumlar yaptığımız, tarzlarını çok sevdiğim, ince zevkli iki arkadaşımla paylaştım. Konuşmamızın 10. dakikasında, ilk fotoğraflarımızı çekip post etmek için hazırlanmıştık bile. Saat sabah 08:15 idi.

Özetle hepimiz pek bir heyecanlanlıyız.

Buyurunuz ilk “Bugün ne giydim?” fotoğraflarımız…


Elbisem: Mango
Ayakkabılarım: Elle
Cuma günü olması dolayısıyla bugün pek bir rahat, püfür püfür, rahat, sıcacık havaya da uygun bu elbisemi çok severek giydim. Normalde parmak arası beyaz terliklerimle tamamlıyorum. Ama ofise öyle gelemeyeceğim için rengini ve desenlerini çok sevdiğim süper rahat dolgu topuklu ayakkabılarımla tamamlamayı tercih ettim.
 

Deniz‘in,
Tshirt’ü: Mango
Eteği: Yargıcı
Hırkası: İpekyol
Şalı: H&M
Ayakkabıları: Ninewest
Deniz’in her bir detayı çok hoş bir şekilde kobinlediğini zaman içerisinde bol bol görme imkanımız olacak. Ofisçe H&M severler olarak şalını çok sevdik. Ben ayakkabılarını çok seviyorum. Deniz ise bugün en çok eteğini seviyor 🙂

Pelin‘in,
Tshirt’ü: H&M
Jean’i: Vero Moda
Ayakkabıları: Zara

İlk Günden Merhabaaaaa :)” üzerine bir düşünce

  • 02/07/2010, 14:52
    Permalink

    walla denizcim yakiorsuntarzin muthisadaş slmlar 😉

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: