Jüpiter’in Yengeç Burcundaki Seyahatinin Tüm Burçlara Etkileri

Yılın en önemli enerji değişimi gerçekleşiyor:
Jüpiter Yengeç burcunda, yaklaşık bir sene sürecek olan seyahatine başlıyor.

Bu enerji değişiminin oluşturduğu büyük resmi ve tavsiyelerimi “Yılın En Güzel Enerji Değişimi: Jüpiter Yengeç Burcuna Geçiyor” yazımdan okuyabilirsiniz.

Bu güzel etkinin, burçlara göre hangi alanları ve konuları aydınlattığına, spesifik olarak bakmak isteryenler için aşağıda özetledim.

Öncelikle yükselen burcunuzu okumanızı tavsiye ederim. Çünkü yükselen burç haritanın ana yöneticisidir. ana burcumuzdan daha önemlidir.

Jüpiter Yengeç Burcunda – Hangi Burç Hangi Konularda Destek Alıyor?

KOÇ BURCU:

Ev sahibi olmak, gayrimenkul almak, satmak, kiralamak, evini yenilemek veya kurmak isteyen Koçlar için fırsatlarla dolu dönem başlıyor.
Uygun fiyatlı fırsatlar karşınıza çıkabilir, işler beklediğinizden çok daha rahat ve bereketli şekillenebilir.
Kendi ailenizi kurmak için de altın gibi bir zaman…

BOĞA BURCU:

Boğa’lara seyahat zamanı geldi! Kısa kısa belki de uzun uzun pek çok seyahat gündeminiz oluşabilir. Size faydası olacağını şimdiden söyleyeyim.
Haberleşme, ulaşım, yayıncılık, iletişim, elektronik gibi temalar ile ilgili uğraşları olan Boğa’lar, artık olumlu etkiler altındasınız. Bu temalarda aksiyona bolluk var, haberiniz olsun. İşleri büyütme zamanı!

İKİZLER BURCU:

Kendi kazandığınız para ve maddi konular alanlarında bolluk ve vizyon alma zamanı. Gelirinizi arttırmak ve ek gelir kaynakları yaratmak için fırsatlar kapınızı çalacaktır, hazır olun. Ekim ve Aralık döneminde bir duraklama dönemi olursa  endişelenmeyin. 2014 yılında tekrar meyveleri toplamaya devam edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU:

Bolluk, bereket ve şans gezegeni Jüpiter’in, doğum haritalarınızda etkisini göstermeye başlaması ile beraber, elinizi sürdüğünüz her şey büyüyecek ve beklediğinizden çok daha büyük hediyeleri hayatınıza taşıyacaktır.

Belki biliyorsunuzdur. Ben de sizler gibi bir Yengeç burcuyum. Biz Yengeç’ler risk almayı çok sevmeyiz. Belirsizlik endişe hislerimizin yoğunlaşmasına neden olur. Ama bu sene böyle olmamalı. Risk almak ve yapmak istediklerimizin üzerine gitmenin vakti geldi. Jüpiter’in koruyuculuğuna sığınmış iken, bugüne kadar ertelediklerinizi gün yüzüne çıkartabilirsiniz. İç sesinizle, sezginizle olan bağı kaybetmeyin. Zaman zaman Yılın En Güzel Enerji Değişimi: Jüpiter Yengeç Burcuna Geçiyor yazımı okuyup, içsel bilgeliğinizi tekrar hatırlamaya gayret edin.

Konu sınırlaması yok!
Kalbinizden geçen mutluluğun taştığı bir sene diliyorum! 

ASLAN BURCU:

İç sesinizle bağ kurma, evrenin düzenine dair düşünme ve evrendeki enerjilerle senkronize olmayı öğrenme zamanı.
Her türlü ihanetten, gizli düşmenlıktan korunduğunuz bir sene sizleri bekliyor. 
Yoğunsunuz ama iç huzurunuz yavaş yavaş yükselecek.
Altın çağınız başlamadan önce, bu bir senelik dönemi hayatı hissetmek ve bilgelik deneyimi için kullanın.

BAŞAK BURCU:

İş çevrenize dair olumlu gelişmeler vurgulanıyor. İş çevreniz değişebilir. İşbirliği yapacağınız kişiler veya sizin çözemediğiniz konuları çözerek sizi destekleyecek kişiler ile donatılacaksınız. Tek yapmanız gereken yardım istemek. Her şeyi kendi başımıza yapabilecek olsak, bu dünyada başkaları ile birlikte yaşıyor olmazdık değil mi?

İnternet girişimleri yapmak istiyor veya halihazırda yapıyorsanız, önümüzdeki bir yıllık dönemi iyi kullanmalısınız. Yüzünüzü güldürecek gelişmeler siz bekliyor. 

TERAZİ BURCU:

Güzel ve naif Terazi’lere de torpilli bir yorumum var:
Terazi’lerin kariyer ve kişisel prestijlerini ilgilendiren temalarda parlayacağı güzel bir döneme giriyoruz. Son on iki yıla baktığınızda bu derece iyi bir dönem geçirmediğinizi söyleyebilirim. Bugüne kadar kurduklarınızın meyvelerini vermeye başlayacağı harika günlerden bahsediyorum. Doğum haritanız bu günleri net hesaplamamıza izin verecek olsa da ben tüm yıl işlerinizin başında ve parlamaya hazır olun derim. Bu dönem size yepyeni iş fırsatları taşıyabilir. Uzun süredir beklediğiniz terfileri taşıyabilir. Kendi işini yapmayı düşünen Terazi’lerin, kesinlikle kaçırmaması gereken bir dönem diyebilirim. Çünkü bu dönemde girişilen işlerin bolluk ve bereket taşıdığını, danışmanlık verdiğim kişilerde çokça gördüm. Başarınızın ve tatmininizin, hayal edebileceğinizden çok daha fazla olacağını söyleyebilirim. Ancak bu noktada uyarmam gereken bir durum var: Bu güzel etkileşimleri size getirecek olan bolluk, bereket ve şans gezegeni Jüpiter, konulara özellikle eğilmenizi ister. Fırsatı kokladığınızda üzerine gitmelisiniz. Aksiyon almak için rehavete kapılmamalısınız. “Bugün olur, yarın olur, öbür gün yaparım.” diye diye fırsatları kaçırmamalısınız.
İçinizden gelen sesi dinleme zamanı!

AKREP BURCU:

Sezgi gücü muhteşem Akrep’lerin, içlerindeki o değerli sesi bastırmaz ise mükemmel olaylar ile hatırlayacağı bir sene önümüzde uzanıyor. Bir yandan destekleyen Satürn etkisi, diğer yanda Pluto ve şimdi de en güzel etki Jüpiter…
Hayatı derinlemesine anlama adalet, yurt dışı ile ilişkiler, yabancı ülkelere seyahat veya bir süre yurtdışında yaşamak, yayıncılık, kitlelere ulaşmak gibi temalara rahatlıkla odaklanma zamanı geldi.Eğitim alanında da önünüzün açılacağı bu süreci, yeni bir yüksek öğrenim programına başlamak, eğitimler almak ve vermek için kullanmak, size beklediğinizden çok daha fazla faydalar ve ödüller getirecektir.

YAY BURCU:

Siz artık bir seneliğine Yengeç’siniz. Pozitif, umut veren enerjinize bir de sevgi ve şefkat ekleniyor, dünyadaki dengeleri ve kolektif bilinci değiştirebilir, bu güzel enerjiniz ile dağları yerinden oynatabilirsiniz. 

OĞLAK BURCU:

2013’ün belki de en güzel haberi AŞK ve PARTNERLİK.
Özellikle bekar Oğlakların yüzlerinin güleceği, doğru aşk için etkileşimlerin bulunduğu bir sene sizi bekliyor. 
İlişkisi olan Oğlakların ise ilişkilerinde derinleşme, daha romantik, daha sıcak, daha güvenli bir ilişkiye sahip olma süreci oluşabilir. Belki pek çok Oğlak bu süreci evlilik ile taçlandırabilir. Doğru zamandasınız. İçinizdeki birliktelik seslerini aksiyona dökün.

KOVA BURCU:

Her ne kadar Kova demek mantık ve rasyonellik demek olsa da içinizden gelen sesi dinlemeye başlamanızı da öneririm. Aslında her şeyin doğrusunu ve bizler için iyi olanı bilen o sese ulaşabilmek için meditasyon ile tanışmayı düşünebilirsiniz. Mantığınıza uymasa da deneyin.  Kendinizi iyileştirmek, evrenin düzenini anlamak için bunları yapın. Seveceğinize eminim. Sağlığınızın korunduğu, içsel huzuru daha fazla hissedeceğiniz bir dönem başlıyor.
İş ilişkilerinizin, iş koşullarınızın da iyileşmesi için bu iç sesi duyabilmeniz ve takip edebilmeniz önemli.

BALIK BURCU:

Aşk için güzel bir dönem başlıyor. Aşkı doğru yerde aradığınıza emin olmakta fayda var. Bunun için de içinizdeki sesi daha fazla dinlemeye gayret edin.
Aşk deyince bir Balık’ın hayatı ne kadar da güzelleşir. Sevgiyi, fedakarlığı, şefkati Balıklar kadar güzel hissettire-bileni var mıdır? Daha sevdiği kişi bir tek söz bile söylemeden onun her türlü endişesini ve problemini sezen ve çözmeye can atan Balık’ın kollarına kendini bırakan yaşadı!

İlişkisi olan Balıkların hayatına girebilecek olan çocuklar teması hayatlarını daha da güzelleştirecektir. Bu tema doğru-dan sizin çocuğunuz olabileceği gibi, hayatınıza bir yakınınız dolayısıyla dahil olacak olan bir çocuk da olabilir. Bu konuda henüz planlarınız yok ise önlemleri almanız faydalı olabilir. Zira yılın artık gündeminiz buralara kayabilir.

 

%d blogcu bunu beğendi: