KOÇ Burcu Ağustos 2012 Burç Yorumu

KOÇ Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumu

Sevgili Koç Burcu Okuyucularım,

Bu ay yorumları yazarken en çok sizler için heyecanlandım desem yalan olmaz. Ne kadar güzel bir aya girdiğinizi siz de hissediyor musunuz?

O zor geçen kış dönemi, detaylara boğulmanız ve ilerlemekte zorlanmanız, sürekli patinaj halleri sizleri epey zorlamıştı. Şimdi ise gökyüzü adeta sizi eğlendirmek için bir araya gelmiş ve planlarını sunmaya hazırlanıyor!

Öncelikle güzel haberleri bekar Koç’lara vermek istiyorum. Zaten Temmuz ayının son günlerinde hissetmeye başlamış olabileceğiniz aşk kıpırtıları artık yerini ayakları yerden kesici bir aşk ve eğlence dönemine bırakıyor. Özellikle iş hayatınız veya sosyal dernekler, cemiyetler, kalabalıklar dolayısıyla bir araya geldiğiniz kişilerden birileri sizleri izliyor ve aşk için kapınızı çalmaya hazırlanıyor olabilir. Özellikle ayın hemen başındaki Dolunay’da bu durumun mükemmel bir aşk ilişkisine dönüşmesinin önünde bir engel göremiyorum. Kendinizi bırakın ve sizi bekleyen bu muhteşem dönemin tadını çıkartın.

Bu ayın başındaki etkilerin enerjisi söndükten sonra ayın ortasından itibaren tekrar aşk ve ilişkiler konularınız aydınlanıyor. Bu durum yine sizin için doğru ilişkiyi ve aşkı beraberinde getirici etkiler taşıyor. Hali hazırda ilişkisi olan Koç’lar için, bu durum daha da derinleşme ve kurumsallaşma anlamı taşıyor olabilir. Dikkat edin Sevgili Koç Burcu okuyucularım, beklemediğiniz bir anda sürpriz bir evlenme teklifi ile kapınız çalınabilir!

Diğer yandan, iş ilişkileri ve partnerlik ilişkileri temalarında da senenin en güzel etkileri altındasınız. Yeni ortaklık tekliflerine ve kazan-kazan senaryolarına açık olmanızda fayda var.

Bu ayın bir diğer güzel etkisi ise kariyeriniz ve kişisel prestijinizle ilgili. Yaşayacağınız sürpriz gelişmeler, bir anda tüm gündeminizi değiştirebilir. Yeniyi deneme cesaretini göstermek konusunda dünyaya örnek olan Koç’lar için ne güzel bri fırsat. Kendinizi yeniye, ilerlemeye açın ve geleni sorgulamadan kucaklayın. Beklentilerinizden çok daha fazlasını elde edeceğinizi söylemeliyim.

Ayın bir diğer teması ise çocuklar. Doğurganlığınızın arttığı bir dönemde olduğunuzu belirtmeden geçmek istemem. Zira bu durumu değerlendirmek veya korunmak isteyebilirsiniz. Alacağınız çocuk haberi ise mutluluğunuza mutluluk katacak türden. Ailenin yeni ferdi için hazırlanın.

Ayın sonlarında ise dinlenmenizi, yavaşlamanızı ve keyfin, aşkın, romantizmin tadını sakinlikle çıkartmanızı tavsiye edeceğim. Bu dönemde aklınıza gelen her şeyi aniden ortaya çıkarmak yerine, bir süre gizlemeniz faydalı olabilir.

Ayın son günlerinde günlük hayatunızı yoluna sokmak ve teslim edilmesi gerekenleri teslim etmek için de doğru etkiler altında olacaksınız. Acele etmeden sakinlikle detayları adım adım çözmeyi deneyin. Bu sefer, bu yolla daha hızlı ilerlemeniz mümkün olabilir.

Kahkahanızın ve aşk ateşinin bol olduğu bir ay diliyorum.
Burcu Vurkaç 

Detaylı kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İzinsiz kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: