Koç Burcu Ağustos Ayı Yorumu – 2014

Sevgili Koç Burcu ve Yükselen Koç Okuyucularım,

Bu ay yorumları yazarken en çok sizler için heyecanlandım desem yalan olmaz.
Ne kadar güzel bir aya girdiğinizi siz de hissediyor musunuz?
Gökyüzü adeta sizi eğlendirmek için bir araya gelmiş ve planlarını sunmaya hazırlanıyor!

Öncelikle güzel haberleri bekar Koçlara vermek istiyorum.
27 Temmuz itibariyle, Aslan burcunda doğan yeni ayın etkisi ile parlama döneminiz başlıyor. Şımartılmaya hazır olun!
Ayakları yerden kesici bir aşk ve eğlence dönemine başlıyor. Özellikle tanıdıklarınızın tanıdıkları yoluyla aşk size ulaşmaya çalışıyor. Kendinizi bırakın ve sizi bekleyen bu muhteşem dönemin tadını çıkartın. Hali hazırda ilişkisi olan Koç’lar için, bu durum ilişkilerinde daha da derinleşme anlamı taşıyor. Dikkat edin Sevgili Koç Burcu okuyucularım, beklemediğiniz bir anda sürpriz bir evlenme teklifi ile kapınız çalınabilir! 
Bu ay romatizm konusunda beklentilerinizi yüksek tutun! Aşka dair dilekleriniz duyuluyor ve cevaplanıyor!

Diğer yandan,ağustos’ta bir diğer güzel gelişem ise finans tarafında. Gelirlerinizi yönetmek, büyütmek için akıllıca düşünmek ve stratejik hareket etmek gereken zamanlardasınız. Yatırım planlarınızı hayata geçirmek için daha fazla beklemeyin. Kalıcı gelir kapılarını oluşturmanın yolu, bu aydan itibaren harekete geçmekten başlıyor. Yatırımı sadece maddi olarak da düşünmenizi istemem. Kendinize yapacağını bir yatırım, uzun vadede güzel meyveler verecek. Bu yatırımın ne olduğuna hızlı karar verin ve beklemeden ne gerekiyorsa yapın.

Ayın bir diğer teması ise çocuklar. Doğurganlığınızın arttığı bir dönemde olduğunuzu belirtmeden geçmek istemem. Zira bu durumu değerlendirmek veya korunmak isteyebilirsiniz. Alacağınız çocuk haberi ise mutluluğunuza mutluluk katacak türden. Ailenin yeni ferdi için hazırlanın.

Ayın ortalarında dinlenmenizi, yavaşlamanızı ve keyfin, aşkın, romantizmin tadına varmanızı tavsiye edeceğim. Çünkü ayın son günlerinde biraz yorulmanız muhtemel.  Günlük hayatınızı yoluna sokmak ve teslim edilmesi gerekenleri teslim etmek için de pozitif etkiler alacaksınız. Acele etmeden, sakinlikle, konuları önceliklendirerek, adım adım çözmeyi deneyin. Yeni sezonu, tüm detayları ile planlama üşenmeyin. Planlama sizler için bir zaman kaybı değil, aksine hızlı ilerlemenizin kaynağı olacak.
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

%d blogcu bunu beğendi: