KOÇ Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu:

KOÇ Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Koç Burcu Okuyucularım,

Bu ay hayatınıza girecek olan birileri olmalı. Ya bir sevgili, ya yeni iş arkadaşları, ya yeni bir yönetici ya da yeni bir ortak. İlişkiler, ortaklıklar ve birlikte yapılan uğraşlar alanınızda öyle çok tetikleme var ki…

Mevcut ilişkilerinizin sınavdan geçeceği etkiler ile aya başlıyoruz.

Eylül ayı sonunda burcunuzda oluşan dolunay tablosu adeta bir savaş alanı gibi ve yeni ay bu savaş alanının ortasında kendinizi bulmanız ile başlıyor. Direniş, değişim zorunluluğu, ayaklarınızın altındaki zeminin adeta bir depreme tutulmuşçasına kayması. Kötü algılamayın. Değişimin kötü olduğunu kim söyledi ki?

Hayatınızda büyük değişimler, dönüşümler yaratmak, sürpriz kararlar almak ve her şeyi yakıp her şeyi yeni baştan kurma isteğinin alevlenmesinde bir sakınca olamaz. Hele ki sizler gibi değişimin öncüsü, cesareti ile tüm insanlığa örnek olacak Koç’lar için…

Mevcut ilişkilerinizi değerlendirin. Belki ilişki zannettiğiniz şeyler aslında yok. Sizi boşuna durduruyor. Yakıp yıkmadan, güzellikle anlatın. Size iyi gelmeyen her türlü iş ve insan ilişkisinde temizlik zamanı. Kendinize bunu borçlusunuz. Yeni olana yer açmalısınız. Çünkü bu ay yepyeni ilişkileri de hayatınıza getirecek etkiler taşıyor.

Bekar Koç’lar için ciddiye aldıkları bir ilişki söz konusu olabilir. Mevcutta ilişkisi olan Koç’ların ise iş partnerlikleri oluşabilir. İlişkinizin sağlıklı temellere dayanması önemli. Nezaket, diplomasi ve aldım-verdim dengesini kurmaya özen gösterin.

Finansal konularda desteğe ihtiyacınız var ise elinizi çabuk tutun. Ayın ilk haftasında bu konulardaki girişimlerinizi yapın. Aradığınız maddi, manevi, kaynak ve yetenek gerektiren her türlü dış desteği alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Oldu ki ayın ilk haftasını kaçırırsanız ayın son haftasından itibaren kısa süreliğine tekrar destek bulabilecek etkiler alacaksınız. Evet, astroloji öngörülerde bulunmamızı sağlıyor. Ama bunları aksiyona çevirerek kullanması gerekenler sizlersiniz. Sadece bilmek yeterli değil, üzerine gitmek gerekiyor.

Ayın donunda gelir kaynaklarınızı aydınlatacak olan bir dolunay var. Boğa burcunda oluşacak olan bu dolunay, yeteneklerinizin değerini bilmenizi ve bunlara ışık tutmanızı istiyor. Zamanınızı, zihninizi ve enerjinizi hak ettiğiniz değerin altında satmamalısınız. Bunu düşünmek ve yeni alternatiflere yönelmek için ay sonunda oluşan bu güçlü enerjiyi kullanın. Bu aydınlanma altında yapacaklarınız kalıcılık ve sağlamlık getirecektir.

Ay boyunca eğitim almak, vermek, yayıncılık, yüksek öğrenim gibi temalarda size uygun programlar keşfetmeniz olası. Önümüzdeki dönemde bu temalarda güzel bir enerji oluşacak. Bu konularda neler yapmak istediğinizi düşünmeye başlayın.

Yabancılar, uluslararası ilişkiler, ithalat, ihracat, yurtdışında eğitim görmek gibi temalarda da güçleniyorsunuz. Sizin için şu an bir mücadele veya meydan okuma gibi görünen olaylar, aslında sizin zenginleşmenize hizmet edecektir. Bir de bu açıdan bakmanızda fayda var.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

 Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: