KOÇ Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu

KOÇ Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Koç Burcu Okuyucularım,
Yeni ay yoğunlukla geliyor. Kararlılıkla ilerlediğiniz ve aksiyonlarınızı aldığınız sürece, bu ay üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Detaylara odaklanmak, planlamak ve başlangıçlara göstereceğiniz motivasyon sizleri parlatabilir. Zihninizin hızlandığı, işlerin tıkırında ilerlediği bir döneminiz var ki bu ayın ilk yarısına denk geliyor. Bugüne kadar elinizin uzanmadığı konulara da el atmanın vakti geldi. Tohum atma ve sulama dönemi. Tohumlar yeşerene kadar sulama sabrını göstermeniz gerekiyor, aklınızda olsun.
Ayın ilk haftasından itibaren eğlence harcamalarınız artabilir. Lüks, gösteriş ve keyif arzusu ile kesenin ağzını açarken, bütçenizi de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Genle etkiler aşka ve eğlenceye işaret ettiği için, harcamalarınızı aşk sarhoşluğu ile yapabilirsiniz, uyarım bu yüzden.
Ayın ilk günleri yoğunluk giderek artarken, tamamlamanız gereken kişisel projeleriniz de olabilir. Onları henüz gün ışığına çıkarmanın vakti değil. Ortaya çıkmak için ay sonunu beklemekte fayda var. Ay sonunda burcunuzda oluşacak olan dolunay size ihtiyacınız olan desteği sağlayacak ve sunumlarınızda daha rahat etmenizi sağlayacak.
Cinsel gücünüzün ve isteğinizin de arttığı bu dönemde, sadece bu tema odaklı ilişkiler yaşamanız muhtemel. Bu nedenle olası ilişkilerde beklentilerinizi doğru şekillendirmenizde fayda olacaktır.
Alacaklar, kredi, komisyon, tazminat gibi konularda aksiyon almak için çok uygun bir aydasınız. Kararlılıkla ilerlediğinizde uzun süredir çözülmeyen konuları dahil çözebilirsiniz.
Yoğunlukta ve aksiyonda huzur bulduğunuz bir ay diliyorum.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların Eylül ayı yorumlarını okumak için tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: