KOÇ BURCU Eylül Ayı Yorumu – 2013

Eğlencenin, partinin bitip ortalığı toplama zamanının geldiği bir aya giriyoruz. Bu ay Başak burçlarının doğum günlerini kutlarken, onların bu ortalığı toplayıp düzenleme, rutinleri sağlıklı ve kalıcı hale getirme yeteneklerini gözlemlemenizi isteyeceğim. Siz de öyle olun demiyorum, ancak bu ayın en sağlıklı enerjisi, bu ay onlar gibi olmaktan geçiyor.

Ne demeye çalışıyorum? Başak burcu astrolojide çalışmak, verimlilik, rutinler ve detayları fark edebilme ile eşleştirilir. Bu ay sizlerden de evrenin istediği şey tam anlamıyla bu. Önünüzde uzanan yeni dönemde hızlı ve sağlıklı ilerleyebilmek için hayatınızı düzene sokmanız gerekiyor. Tekrardan günlük işlerinize, sorumluluklarınıza ve sağlığınıza odaklanarak başlayabilirsiniz. Ayın başında, Merkür’ün kendini oldukça iyi ifade edebildiği bir konumda olması işinizi kolaylaştıracak. Neyi, en verimli şekilde, nasıl yapacağınızı bulmak için bu enerjiden faydalanmalısınız. Diğer yandan sağlığınızla ilgili yeni bir rutine girmek, egzersiz ve beslenme programına başlamak için de oldukça uygun bir aydasınız.

Ayın bir diğer teması ise partnerlikler ve ortak yapılan işlere dair. Bu ay bu temalarda oluşan etkiler öncelikle Koçların romantik ilişkileri için güzel haberler verebilir. Bekar Koçlar için yeni bir ilişki anlamına gelen bu durum, mevcutta ilişkisi olan Koçlar için ilişkilerinde derinleşmek, “BİZ” olmak yolunda daha ciddi adımlar atmak şeklinde ortaya çıkabilir. Bu dönem, her türlü partnerlik ilişkisinde “BEN olmak” ile “BİZ olmak” arasındaki sağlıklı dengenin kurulması için kafa yormanız gerektiğine işaret ediyor. İlişkilerde huzur, karşılıklı verme-alma dengesi ve mutlu beraberlikler için bu konulara zaman ayırmalısınız.

Ayın büyük bir kısmında karşıt burcunuz Terazi’de toplanacak olan gezegenler, ilişkileri daha da fazla gündeminize taşıyacağa benzer. Belki yeni bir iş, belki bir proje, belki yeni bir ortam… Günlük rutinlerinizdeki değişmelerden kaynaklı, hayatınıza girecek yeni ilişkiler söz konusu olabilir. Bu ilişkiler yolu ile mutluluğunuza giden yolda aydınlanma yaşayabilirsiniz. Detayları önemseyin. O aydınlanma detaylarda gizli olacak.

Eviniz ve aileniz ile ilgili sorumluluklarınızın da artabileceği bu ay, evinizi güzelleştirmek, daha gösterişli hale getirmek için sizleri destekleyecek. Aileniz ile oldukça keyifli ve kaliteli vakitler yaratmaya da özen gösterin. Sizlere çok iyi gelecek. 

Diğer burçları okumak için tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: