KOÇ BURCU KASIM Ayı Yorumu

Sevgili Koç Burcu Okuyucularım,
Geçen ay bahsettiğim finansal konulardaki girişimlerinizi bu aya sakladıysanız dikkatli olmanız gereken detaylar var. Öncelikle, ayın hemen başında Akrep burcunda oluşacak Güneş tutulmasının bu temalarda hızlandırıcı etkileri olacağını bilmenizi istiyorum. Güneş tutulmaları, normal bir yeni aydan çok daha yüksek enerjiler taşırlar. Çevresindeki bir aylık süreçte etkili oldukları gibi, tam bir sene sonra da etkilerini gösterebilirler. Hal böyle olunca, dışarıdan gelen kaynaklar konularında önemli bir dönüm noktasında olduğunuzu bilmelisiniz. Dışarıdan gelen kaynakları sadece geçen ay sıraladığım finansal araçlar olarak düşünmeyin. Eşinizin gelirindeki artış, aileniz yolu ile gelen kazançlarınız, sizin hakkınızda konuşarak sizin reklamınızı yapıp, dolaylı yoldan sizin kazançlarınızı artıran kişiler, başkalarının yeteneklerini sizin için kullanması ve bu yolla rahatlamanız gibi çeşitli örnekler saymak mümkün. Farkındaysanız ortak noktaları, sizin kendi çabanız haricinde oluşan kaynaklar olması ve sizleri desteklemesi.

Başkalarının yeteneklerini satmak, başkalarının kaynaklarını arttırmak gibi konularda uğraşları olan Koçlar için de yılın belki de en güzel ayına giriyoruz. Eğer bu konularda bir mesleğiniz varsa veya kafanızda bu konularda girişimler başlatmak var ise, işte bu ay şanslı ayınız. Harekete geçmeli ve evrenin size sunacaklarına çanak tutmalısınız. Bu temaları örneklerle açıklamak istiyorum, çünkü oldukça geniş alanları kapsayabiliyor. Örneğin, başkalarının yeteneklerini satmak dediğimiz noktada aklıma gelen en belirgin örnek menajerlik. Bu gibi mesleklerde siz aslında sadece bir kişinin belli yeteneklerini başkalarına anlatır ve bağlantılar kurarsınız. Asıl işi yapan siz değilsinizdir. Ancak bu yolla kazanç elde edersiniz. Komisyon alınan işler de bu temaya girer. Satın alma bölümünde çalışmak, bir şirketin kaynaklarını korumak anlamına gelir. Kaynaklarını korurken, dolaylı olarak kaynaklarını arttırmalarına da imkan verirsiniz. Bunun gibi başkalarının kaynaklarını değerlendirmek ve arttırmaya yönelik konularda oldukça güzel bir dönem. Yaptığınız girişimlerde sabırlı olmalısınız Çünkü adım adım, sabırla inşa ederek bir imparatorluk kurabilirsiniz. Derinleşmek ve stratejik önceliklere göre ilerlemek önemli olacak.

Bu ayın önemli bir etkileşimi, uzak mesafeli seyahatler, yabancılarla ilişkiler,  hayatın anlamını keşfetmeye dair çalışmalar ve eğitim alanlarında düşünmeye başlamanızın faydalı olacağına işaret ediyor. Özellikle ayı kapatırken bu konulara dair düşünmeye ve kendi faydanıza neler yapabileceğinizi listelemeye vakit ayırmakta fayda var. Bu konularda içinizde oluşan hisleri takip edin. Sık sık karşılaştığınız mesaj veya durumları ciddiye alın. Yönlenmeniz gereken alana dair aydınlatıcı tesadüfler söz konusu olabilir.

Ayın ortalarında Boğa burcunda oluşacak olan ay tutulması ise yine yılın en güçlü etkileşimlerinden birisi olacak. Bu  etkileşimler sizlerin kazançlarını ve maddiyata dair her türlü konusunu aydınlatıyor. Yeteneklerinizin karşılığını tam anlamıyla almak ve ücretinizi yükseltmek için doğru bir dönem. İş yerinizde zam için pazarlıklar yapabilirsiniz ve sonuç alabilirsiniz. Belki de bu tutulmanın etkisi ile çok daha fazla kazandığınız başka bir işe bile geçiyor olabilirsiniz. Akarken doldurma zamanı geldi.
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz.

%d blogcu bunu beğendi: