KOVA BURCU 2014 Yılı Yorumu

KOVA Burcu 2014 Yılına Genel Bakış:

Sevgili Kova Burcu ve Yükselen Kova Okuyucularım,

2014 yılının sizler için en temel vurgusu kariyeriniz, tanınırlığınıza ve toplumdaki yerinize dair.
Pek çok Kova’nın iş değişimi için uygun bir döneme girdiğini söylemeliyim.
Yükselen burcu Kova’nın ilk derecelerinde olanlar veya Kova burcunun başlarında doğanlar bu etkiden geçen sene faydalandı bile.
Bu etki uzun süreli bir etki olarak yayılıyor, sıra geldi henüz faydalanmamış olan Kova’lara…

bu sene içerisinde iş hayatı ve kişisel prestijinizi ilgilendiren konularda, üstleriniz ve hiyerarşik düzen ile sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir. Bu tema hayatınıza sürpriz bir şekilde girmeyecektir. Adım adım, zaman içerisinde kendini hissettirecektir. Burada öğrenmeniz gereken dersler olması muhtemel. Belki kariyerinizi şekillendirecek bir fırsat, belki de değişiklik yapma cesaretinizi tetikleyecek olaylar yaşayabilirsiniz. Böyle etkiler genelde insana zor gelir, her gün bir mücadele yaşatır. Ama bu etkiler bitip geriye dönüp baktığınızda “İyi ki olmuş!” diyeceğinizi tahmin edebiliyorum. Çünkü etkileşimlerin toplamına baktığımda temizlenme, şifalanma ve vizyonerlik buluyorum. Öğrenmeniz gerekeni öğrenin, gerekli değişimleri yapmaya cesaretli olun. Bir şey sürekli karşınıza çıkıyor ise, size bir şey öğretmeye çalışıyordur. Mevcutu korumaya çalışmak ve değişime direnmek sadece zor günleri uzatacaktır.

Her ne kadar Kova demek mantık ve rasyonellik demek olsa da içinizden gelen sesi dinlemeye başlamanızı da öneririm. Aslında her şeyin doğrusunu ve bizler için iyi olanı bilen o sese ulaşabilmek için meditasyon ile tanışmayı düşünebilirsiniz. Mantığınıza uymasa da deneyin. Denemekten zarar gelmeyecek, göreceksiniz.

Kazançlarınızı arttırmak için güzel bir sene önünüzde uzanıyor. Umudunuzu kaybetmeyin. Farklı farklı pek çok uğraştan gelirler yaratabilirsiniz. Mevcut işinizi sürdürürken, kalbinizi yumuşatan bir hobiden para kazanmaya ne dersiniz? Hobiniz yok mu? Edinmek için güzel bir sene önünüzde uzanıyor.

KOVA BURCU 2014 Yılı Yorumu” üzerine 2 düşünce

 • 29/12/2013, 12:54
  Permalink

  Burcu! Kova burcunun 2014 yorumları için gözümüz yollarda kaldı!!!
  Çok sevgiler.

 • 08/01/2014, 11:58
  Permalink

  Burcu merhaba,
  2014 kova yorumlarını heyecanla bekliyorum 🙂
  Güzel bir yıl olması dileğiyle,
  Başak

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: