KOVA Burcu ARALIK 2013 Yorumu

Sevgili Kova Burcu ve Yükselen Kova Okuyucularım,

Aralık ayının hemen başında bir yeni ay doğuyor. Yılın son ayı olmasına bakmayın.
Yeni aylar, yeni başlangıçlara güç veren zamanlardır.
Bu zamanlarda, doğru konularda tohumlar atmak ve başlangıçlar, normalden çok daha rahat ve akışkan bir şekilde konularınızı ilerletmemize yardımcı olur.
Siz de kendiniz için doğru konuları keşfetmek ve başlangıçlar yapmaya niyet ediyorsanız size bir önerim var:
Yeni ayın en etkili olduğu akşamda, 3 Aralık Salı akşamı saat 19:00‘da Etiler‘de bir Yeni Ay Meditasyonu yaptıracağım.
Hikayeler, örnekler, sorular evrendeki enerjiyi anlamak ve yeniye açılmak için….
Kararlar almak, niyetimizi ortaya koymak için…
Farklı meditasyonlar içeren uygulamamız, dinlenmek ve düşünmek için kendimize vakit ayırdığımız değerli bir kaçamağa dönüşecek.
Katılım için detayları buradan görebilirsiniz.

Gelelim bu ayın tamamının etkilerine…

en sevdiğiniz, en iyi becerebildiğiniz konularda yepyeni girişimlerinizin desteklendiği bir aya geldik. Yılın son ayı diyerek başlangıçları yeni yıla ertelemeyin. Bu ay sizin için doğru zamanda doğru temalarla meşgul olmak oldukça önemli!

Akılcı, sezgisel ve sınır tanımayan hayal gücünüzü neleri sevdiğinizi ve bunlara nasıl erişebileceğinizi düşünmek için kullanmalısınız. Hem de hemen ay başlar başlamaz! Mevcut olanı korumaya dair inatçılık ve sabit fikirlilik sizlere bu ay iyi gelmeyecek dikkat edin. Kişisel özgürlüğünüzü gönlünüzce tatmak, hayatınızı kendi istediğiniz gibi yaşamak için nelere ihtiyacınız var? Bu ihtiyaçlarınızı hedef alan yolculuklara başlamak için adım atma zamanı geldi. Trendleri belirlemek, yeni ve orijinal olan yola sarılmak, ilişkilerinizi güçlendirmek ve kurduğunuz ilişkilerden faydalanmak için rüzgarlar esiyor. Hayallerinizi, gitmek istediğiniz yolu, dostlarınıza, birlikte çalıştığınız kişilere anlatmalı ve önyargısız bir şekilde görüşlerini almalısınız. Eğlenirken, hayatın size getireceklerin keşfetmeniz muhtemel olan bu ayda, işleriniz, organizasyonlarınız ve yorgunluğunuz ne kadar büyük olursa olsun, dışarılarda olmalı, yaratıcılığınızı körükleyici etkileşimlerde bulunmalısınız.

Eğlence, eğlendirmek, yaratıcılık derken, yapacağınız sunumlar, lansmanlar, toplantılar bu ay ayrı bir keyifli geçebilir. Sizin üzerinizdeki bu keyifli halin etrafınıza bulaşmasına da izin verin.

İşiniz veya belli bir hedefe yönelik olarak bir araya gelmiş topluluklar arasından sizleri izleyen birileri var. Sizlere yaklaşmak çok kolay değil. Bu kişinin romantik titreşimlerini fark etmek yüzünüzü çokça güldürebilir. Zaten bir süredir tanıdığınız veya gözünüzün aşina olduğu bu kişi ile yakınlaşmak size iyi gelecek. Ancak bu anlattığım etkiler bekar Kovalar için geçerli. Bir ilişkisi olan Kovaların, bu ihtimale karşı kendilerini ve ilişkilerini korumalarını tavsiye ederim. Aksi taktirde bir şeylerin beklemediğiniz şekilde açığa çıkması hem sizi hem partnerinizi üzebilir.

2014’te görüşmek üzere…
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz. 

%d blogcu bunu beğendi: