KOVA Burcu Ekim 2012 Aylık Burç Yorumu

KOVA Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Kova Burcu Okuyucularım,

Yeni ay eğitim, kurs almak vermek, yüksek öğrenim ile ilgili konulara yoğunlaşmak için uygun enerjiler taşıyor. Maddi olarak son dönemde yaşadığınız sıkıntıları bir kenara bırakın. “Eğitime ayıracak param yok” diye düşünmeyin. İsterseniz, bir şekilde bulabilirsiniz biliyorum. Aynı zamanda yurtdışı ile ilişkiler, yabancı ülkelerden gelen haberler veya seyahatlerin gündeminize girmesi durumunda maddi baskı altında ezilmeyin. Önümüzdeki dönemin gelişmeleri sizlere ihtiyacınız olan finansal desteği getirecek.

Eylül sonunda Koç burcunda oluşacak olan dolunay, iletişim trafiğinize işaret ediyor. Seyahatleriniz artabilir, yepyeni konular için yeni yeni yerlere gidiyor veya iletişim tercihlerinizi değiştiriyor olabilirsiniz.

Bu ay odağınızı ve enerjinizi tekrardan kariyerinizi, prestijinizi, başarınızı ilgilendiren konulara çevirmeniz gerekiyor. Sizler için önemli gelişmeler olabilir. İşlerinizi önemseyin, her zamankinden daha fazla! Ancak işler pahasına ilişkileri yakıp yıkmamaya da dikkat.  Bu ay ilişkilere de ekstra özen göstermek gerekiyor. Tatlı dil, nezaket ve dengeleri bularak ilişkileri yürütmenin faydasını ise fazlası ile göreceksiniz.

İş hayatında önümüzdeki dönem üstler ile olan ilişkilerde baskılar, sıkışmalar veya zamansal sıkıntılar getirebilir. Tüm bunlara sessiz kalmak yerine, ihtiyacınız olan şeyleri daha çok ifade etmeyi tercih etmelisiniz. Az mı kazanıyorsunuz, zam isteyin. Belki bu durum işinize dair veya yöneticinizle aranızda sıkıntı yaratabilir. Ancak hayatınızın her alanında sıkıntı yaşamaktan daha iyi olsa gerek. Önümüzdeki dönemde konu başarı ve profesyonel hayat olduğunda öğrenmeniz gerekenler olacak. Sürekli karşılaştığınız problemleri, sıkıntıları düşünün. Aslında sizlere öğretilmeye çalışılan bir ders var. O dersin ne olduğunu keşfetmeli ve hayatınıza almalısınız. Hayat boyu rahat edeceğinizi garanti ederim.

Ayın sonunda Boğa burcunda oluşacak olan dolunayı etkilerini önümüzdeki ay detaylandıracağım. Önden söylemek istediğim ise şu: Evinizi, ailenizi ve kariyerinizi ilgilendiren, maddi refah ve rahat yaşam için bazı gelişmeler söz konusu. Rahatınızı ve ailenizi önemseyin.

BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: