KOVA Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu

KOVA Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Kova Burcu Okuyucularım,
Umuyorum ki geçen aylardaki karmaşık dönemi bir miktar düzene sokabildiniz. Emin olmalısınız ki iyi yaptınız. Eğlence, aşk, mutluluk sizler için yeni başlıyor. Son birkaç aydır devamlı olarak aşktan bahsediyorum. Sizlerden gelen yorumlar beni çok sevindirdi. Pek çok Kova’nın aşk ve ilişki başlangıcına ve mutluluklarına dair haberlerini aldım. Mutluluğunuzun daim olmasını diliyorum. Halen bu güzel etkiler devam ediyor. Bunu neden söylüyorum? Hepimizin doğum haritaları birbirinden farklı. Geniş zamana yayılmış etkiler, herkesin haritasında farklı zamanlarda ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle halen aşk hayatına dair bir gelişme yaşamadım diyen Kova’lardansanız üzülmeyin. Romantizmin size adım adım yaklaşmakta olduğunu bilin. Bu romantik titreşimleri hissettiğiniz gün ise, lütfen birden soğuk soğuk, size hiç yakışmayan sessizliğe bürünmeyin. Aşkı ve eğlenceyi yaşamak için tüm dünya ne çok şey vermeye hazır. Ayağınıza kadar gelen bu şansın tadını çıkarın.

Bu ay cinsel gücünüzün ve isteğinizin fazlası ile arttığını hissedebilirsiniz. Dikkatli olun, temizliğe ve kendinizi koruduğunuza emin olun. Normalde bu tarz şeyleri sık kaleme almıyorum. Ancak içinde bulunduğumuz dönemin toplam etkilerine bakınca biraz fazla dağılma riski altında olduğunuzu görüyorum. Eğlenmeyin demiyorum, ama kısa vadeli zevklerin, uzun vadede canınızı sıkmasına izin vermeyin.

Çocuk sahibi olmak isteyen Kova’ların faydalanabileceği nefis bir ay! İstemeyenler ise dikkat dikkat dikkat!
Ayın ilk haftasından sonra ciddi ilişkiler ve partnerlikler konularında hareketlenmeler yaşayabilirsiniz. Bunu iki türlü yorumluyorum:
ay boyunca başkalarının desteğini alabileceğiniz, kendinizi yormadan, yardım almak yolu ile her şeyi hızlandırabileceğiniz bir dönemde olacaksınız. Adeta herkes toplanmış sizin için çalışmaya hazır. Bu desteği hem maddi hem de manevi olarak görmeniz muhtemel. Büyük değişiklikler yapmak ve ilerleme kaydetmek için son dönemde bu kadar destek gördüğünüzü hatırlamıyorum. Tek yapmanız gereken yardımı kabul etmek. Yardımı istemek. Ne kadar yardımsever ve insanlara destek olmayı seven, işe yarayan bir yapınız olduğunu tahmin ediyorum. Ancak hayır kurumu değilsiniz. Her zaman “ver ver ver” olmaz. Bu ay “almayı bilme” zamanı.

İlişkiler ve partnerlik konusundaki bir diğer yorumum ise, bu ay beklemediğiniz bir anda oluşan ilişkiye yönelik. Bir ortaklık kurabilir veya uzun soluklu bir ilişkiye başlıyor olabilirsiniz. Partnerliğin yöntemi ne olursa olsun, sizinle ilgili etrafta epeyce konuşulacak gibi görünüyor.

Pazar konularında sıkıntılarınız var ise, gerekli aksiyonları ayın hemen başındaki dolunayın enerjisi altında tamamlamanız faydalı olabilir.

Ayın ortalarından itibaren yeni ilgi alanları, eğitim ve seyahat konuları gündeminize girebilir. Yeni bir kursa/okula yazılabilir, zihinsel genişleme ihtiyacınızı tatmin edecek aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Kariyerden bahsetmeden geçemeyeceğim. Bu ay etkileyiciliğiniz ve karizmanızın yerinde olacağını söyleyebilirim. Tek ihtiyacınız olan şey, kararlılıkla hareket etmek ve detayları önemsemek.
İlginç, unutulmaz, nefiss etkilerle dolu bir ay diliyorum.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların Eylül ayı yorumlarını okumak için tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: