KOVA BURCU Eylül Ayı Yorumu – 2013

Finansal konularda düşünmek, işleri yoluna sokmak, dış kaynaklardan gelen gelirler yolu ile maddi durumunuzu tekrar ayağa kaldırmak için üzerinizdeki pozitif etkiler devam ediyor. Finansman ihtiyacınız var ise, kullanmanız gereken bir ay önünüzde uzanıyor. Kredi, tazminat, nafaka, miras gibi doğrudan sizin çalışarak, üreterek kazandığınız gelirler dışında kalan gelirlerden bahsediyorum.

Başkalarının yeteneklerini satmak, başkalarının kaynaklarını arttırmak gibi konularda uğraşları olan Kovalar için de yılın belki de en güzel ayına giriyoruz. Bu temaları örneklerle açıklamak istiyorum, çünkü oldukça geniş alanları kapsayabiliyor. Örneğin, başkalarının yeteneklerini satmak dediğimiz noktada aklıma gelen en belirgin örnek menajerlik. Bu gibi mesleklerde siz aslında sadece bir kişinin belli yeteneklerini başkalarına anlatır ve bağlantılar kurarsınız. Asıl işi yapan siz değilsinizdir. Ancak bu yolla kazanç elde edersiniz. Komisyon alınan işler de bu temaya girer. Satın alma bölümünde çalışmak, bir şirketin kaynaklarını korumak anlamına gelir. Kaynaklarını korurken, dolaylı olarak kaynaklarını arttırmalarına da imkan verirsiniz. Bunun gibi başkalarının kaynaklarını değerlendirmek ve arttırmaya yönelik konularda oldukça güzel bir dönem. Bu güzel etkiler geçtiğimiz ay başladı ve bu ayın son haftasına kadar devam edecek. Elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Bu ayın bir diğer önemli teması uzak mesafeli seyahatler, yabancılarla ilişkiler,  hayatın anlamını keşfetmeye dair çalışmalar ve eğitim alanlarında düşünmeye başlamanızın faydalı olacağına işaret ediyor.  Bu konularda içinizde oluşan hisleri takip edin. Sık sık karşılaştığınız mesaj veya durumları ciddiye alın. Yönlenmeniz gereken alana dair aydınlatıcı tesadüfler söz konusu olabilir.

Bu ay Balık burcunda oluşacak olan dolunay, sizlerin kazançlarınıza ve gelir kaynaklarınıza dair gelişmelere işaret ediyor. Bu gibi etkileşimler, işinizi değiştirmek, ödemeler almak, yeni bir proje veya yeni bir müşteri anlamına geliyor olabilir. Gözlerinizi dört açın. Ayın ikinci yarısından itibaren odağınızı tamamlamak veya bir sonraki aşamaya geçirmek, sonuç almak gibi durumlara çevirin.

Diğer burçları okumak için tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: