KOVA Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu

KOVA Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Kova Burcu Okuyucularım,

Bu ay size hem iş hem aşk var!

Öncelikle iş konularından başlayalım. İş arayan, işini değiştirmek isteyen Kova’lar için ellerini çabuk tutmaları gereken bir aydayız. Bu ay yapacağınız girişimlerin enerjisi yüksek. Ancak bu yüksek enerji hızlı sonuçlar almak gibi bir beklentiye neden olmasın. Çünkü hızlı başlayan girişim ve görüşmelerin, ağır ilerleme teması hakim. Bu durum sizi karamsarlığa sürüklemesin. Çünkü bu ay önemli tohumlar atma ayındasınız. Atacağınız tohumların etkisi önümüzdeki bir yılı bile kapsıyor. Bu nedenle kısa vadeli hedeflerden kendinizi alıp, uzun vadeli başarılar ve yükselişe odaklanmanız faydalı olacaktır.

Halihazırda kafanızda yeni iş fikirleri ve belki kendi işinizi yapmak gibi düşünceleriniz var ise bu ay sizler için de önemli bir ay. Çünkü bu yeni temaların ilk adımlarını atmak için değerli zamanlardasınız. Astrolojide bir şeye ne zaman başladığınız önemlidir. Bu ay boyunca yapacağınız başlangıçların bereketi büyü. Hayatınızda köklü değişimlere neden olabilir. Ancak gözünüz korkmasın. Bu köklü değişimler sizinle uzun yıllar kalacak olan, başarılı dönüşümler olacaktır.

Bu ay Merkür gerilemesinin etkisine gireceğimizden haberdar olduğunuzu tahmin ediyorum. Astroloji dünyasının en popüler gezegeni Merkür’ün yapacağı bu geri hareket, çok yerde olumsuz olarak yazılıp çiziliyor. Evet, geri hareket döneminde bir takım ters etkiler vardır. Eşyalar kaybolabilir, siz eşyalarınızı bir yerde unutabilirsiniz, ulaşımda ve iletişimde sorunlar yaşanabilir. Ama bu konularda her zamankinden daha dikkatli olmak, ulaşım ve zamanlama  planlarınızı yaparken, olası aksiliklere karşı geniş zamanlı planlamalar yapmak sizleri koruyacaktır. Merkür gerilemesinin olumlu etkilerinden pek sık bahsedilmez. Aslında çok değerlidir. Örneğin, bu dönemde eskiden kalma işleri tamamlamak, yarım kalan konularda güzel ilerlemeler kaydetmek paha biçilmez bir değerdir. Geçmişte yarım kalan, sıkışan, sizi zorlayan konular her zamankinden daha kolay çözülecektir. Bu nedenle bu gerileme dönemlerini olumsuz görmektense, oluşan yüksek enerjiyi, konularınızı tamamlamak için kullanmak en akıllıca yoldur.

Gelelim aşk konularına… Aşk tarafında hem yeni ilişkiler hem de mevcut ilişkilerde kopuşlar yaşanması muhtemel bir aya giriyoruz. Doğum haritalarınızdaki etkilere bağlı olarak ay boyu ve hatta aralık ayında bu etkileri hissediyor olabilirsiniz. Güçlü ilişkilerin dahi sınava tabi tutulacağı bir dönemden bahsediyorum. Sınavdan geçen ilişkiler daha da güçlenerek derinleşirken, zayıf ve sizlere zarar veren ilişkilerin kopma noktasına gelmesi muhtemel. Gidenin arkasından üzülmeyin, aksine kurtulduğunuz için sevinin.

Pek çok Kova’nın ailesinde yeni bebek haberleri yüzleri gülümsetebilir bu ay. Çocuğu olan Kova’ların ise, çocukları kaynaklı gelişmelerden dolayı yüzlerinin güleceğini tahmin ediyorum. Çocuklarınızla ilgili bağlantıda bulunduğunuz kişiler ile kopuşlar yaşarsanız endişelenmeyin. İhtiyacınız olan yeni ilişkiyi çok daha sağlıklı bir şekilde yerine koyabilecek etkiler de alıyorsunuz.

Enerjinizin ve neşenizin daim olduğu bir ay diliyorum.

BURCU VURKAÇ

Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İZİNSİZ kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: