KOVA BURCU KASIM Ayı Yorumları

Sevgili Kovalar, 
Yeni ay başarınız için önünüzdeki tüm engelleri kaldırıp, ilerlemeniz, pozisyonunuzu sağlamlaştır-manız ve bu hayatta üretmek istedikleriniz için yolunuzu açıcı etkiler taşıyor. Öyle ki karşımdaki tabloya baktığımda bu ay alacağınız haberler için çok heyecanlanıyorum. Lafı uzatma-dan detaylara geçelim.

Ayın hemen başında bir güneş tutulması oluşuyor. Bu tutulma çok güçlü enerjiler taşıyor. Bu enerjileri, profesyonel hayata adım atmak veya süregelen işlerinizle ilgili pozisyonunuzu güçlendirmek için kullanmalısınız. Gökyüzündeki tablo, yükseleceğinize, tanınırlığınızın ve prestijinizin artmasına işaret ediyor. Dersler veren, öğreten ve sağlamlaştıran Satürn’ün de verdiği destek ile hayatınızda büyük maddi değişimler yaratacak ilk adımları atmanız, anlaşmalar imzalamanız, teklifler almanız veya kendi işinizi yapmaya girişmeniz olası. Kovalar için kendi işlerini yapmak oldukça sağlıklı bir durumdur. Çünkü Kovalar  orijinal ve ilerici bakış açıları ile, işleri nasıl yoluna sokacaklarını iyi bilirler. Trendleri koklayabilme yeteneklerini aksiyonla birleştiren Kovaların ulaştığı başarıları danışmanlık seanslarım esnasında çokça gözlemledim. Uzun lafın kısası, bu ay odağınız yeni başlangıçları zorlamak ve onlara dair sabırla ilerlemek olsun. Meyvelerini uzun dönemde bolca toplayacağınızı tahmin ediyorum.

Bu ayın bir diğer önemli teması ise evinizi ve ailenizi ilgilendiriyor. Profesyonel hayata dair önemli atlama taşları önünüzde sıralanırken, ailenizden birilerinin size ihtiyaç duyması veya evinize dair yapmanız gerekenler yüzünden kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Her şeyi dengelemeli ve ailenizi ihmal etmemelisiniz. Özellikle ailenizden bir kadına dair sağlık problemleri veya günlük hayatına dair sıkıntılar su üstüne çıkar ise bunu bir mesaj olarak alın ve o kişinin yanında olmaya gayret edin.

Finansal konuları, başkalarından göreceğiniz destekler ile çözebileceğiniz bu ayda, başkalarının yeteneklerinden veya kaynaklarından faydalanarak kazanç sağlamanız mümkün. Eşinizin veya ortağınızın desteğe ihtiyacı olduğunu fark ettiğiniz anda yardımına koşun ve onun zenginleşmesi için elinizden geleni yapın. Bunun size de çokça faydası dokunacak.
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz.

%d blogcu bunu beğendi: