KOVA Burcu ve Yükselen KOVA 2013 YILI Burç Yorumu

KOVA Burcu ve Yükselen KOVA 2013 YILI Burç Yorumu

Sevgili Kova Burcu Okuyucularım,

Her daim sizlerin yorumlarını yazmak benim için ayrı bir deneyim oluyor. Sizler burçlar kuşağının en orijinallerinin, yorumları da genelde orijinal oluyor. Geçen sene web sitemden aylık yorumları yayınladıkça, pek çok Kova’nın geri dönüşü, zaman içerisinde bir tanışıklık ve arkadaşlığa dönüştü. Sizleri yakından tanıma fırsatını bana verdiğiniz için çok mutlu oldum.

Her ne kadar Kovalar diye bir genelleme yapıyor olsam da her birinizin birbirinden çok farklı ve her Kova’nın ayrı ayı tanımaya değer olduğunu söylemeden geçemiyorum.

2012 yılında özellikle bekar Kovaların hayatları bir miktar karmaşık idi. Hem yorumlarımda bundan detaylıca bahsetmeye çalıştım hem de sizlerden gelen geri dönüşlerle günlük hayatlarınızda neler yaşadığınızı dinleme fırsatı buldum.

İlişkilerde yaşanan sıkıntılar veya arzuladığınız derinleşmeye ulaşamamak gibi etkileşimler vardı. 2013 yılı, bu etkileri geride bıraktığınız, aşk konusunda yüzünüzün daha fazla güleceği bir döneme işaret ediyor.  Özellikle, pek çok Kova’nın evlenmek, birlikte yaşamak, aile olmak ve ilişkinin resmileşmesi temaları ile haşır neşir olması mümkün. Bu konulardaki isteklerinizi dillendirmek için güzel bir sene olacak. Üstelik bu etki sadece 2013 değil, 2014’te devam edecek.

2013’ün ilişkisi olan veya evli Kovalara taşıyacağı tema ise çocuk olabilir. Kovalar yerleşik hayata geçmek, evlenmek ve çocuk konularında ortalamadan farklı olarak geç davranma eğiliminde olabiliyor. Bu nedenle, içinizde bu konulara dair istekler taşıyorsanız, 2013 sizler için olumlu bir sene olacaktır. Doğurganlığınızın artacağı yılın ilk yarısını kullanmak isteyebilir veya önlem almak isteyebilirsiniz.

Pek çok Kova’nın iş değişimi için uygun bir döneme girdiğini söylemeliyim. Yükselen burcu Kova’nın ilk derecelerinde olanlar veya Kova burcunun başlarında doğanlar bu etkiden daha önce faydalanabilir. Zira bu etki uzun süreli bir etki olarak yayılıyor. İş hayatı ve kişisel prestijinizi ilgilendiren konularda, üstleriniz ve hiyerarşik düzen ile sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir. Bu tema hayatınıza sürpriz bir şekilde girmeyecektir.  Adım adım, zaman içerisinde kendini hissettirecektir. Burada öğrenmeniz gereken dersler olması muhtemel. Belki kariyerinizi şekillendirecek bir fırsat, belki de değişiklik yapma cesaretinizi tetikleyecek olaylar yaşayabilirsiniz. Böyle etkiler genelde insana zor gelir, her gün bir mücadele yaşatır. Ama bu etkiler bitip geriye dönüp baktığınızda “İyi ki olmuş!” diyeceğinizi tahmin edebiliyorum. Öğrenmeniz gerekeni öğrenin, gerekli değişimleri yapmaya…

Devamı 2013 Benim Yılım kitabında.
2013 Benim Yılım tüm kitapçılarda!
D&R’dan sipariş vermek için linke buradan ulaşabilirsiniz.
Kitabımı gitti-gidiyor üzerinden satın alanlara, kitabı doğrudan imzalayarak ben gönderiyorum.
Kitabı bulabileceğiniz link burada!

%d blogcu bunu beğendi: