KOVA Burcu & Yükselen KOVA ARALIK Ayı Burç Yorumu

KOVA Burcu & Yükselen KOVA ARALIK Ayı Burç Yorumu:

Sevgili Kova Burcu Okuyucularım,

Yılın son ayına geldik. İşler güçler derken ne kadar da çabuk geçti 2012 yılı değil mi? Bir an durup geçen seneki yılbaşını hatırlayın. Tüm detayları ile kafanızda canlandırın. Ardından da hızla akıp giden yıla bakın. 2012 bitmeden yapmak istediğiniz ne kaldı? 2012 yılına ait bir anı olsun dediğiniz cinsten… Bu ay hayalleriniz, umutlarınız için tohum ekme zamanı. Neyin peşinde olmak istiyorsunuz önümüzdeki dönemde? Ve bunu neden istiyorsunuz? Sizi içten içten motive eden kaynağı bulabildiniz mi?

Eğer ki yukarıda sıraladığım sorularınızın cevapları var ise ne mutlu! Bu ay yılın son ayı, başlangıç yapılır mıymış demeyin. Hedeflerinize ilerlemek için altın değerinde bir aydan geçtiğinizi bilin. Yalnız olmak zorunda değilsiniz. Yardım alın, destek alın.

Aralık ayında bir yandan da aşk konusunda ilginç etkileşimler söz konusu. Durup olan biteni izleyin. Bir yandan mutlu olmanız bir yandan da kafanızın karışması muhtemel. İlişkilerinizi sıfatlandırmak için acele etmeyin. Keyfinizin kaçmasına neden olabilir.

Ayın sonlarına doğru yoğunluğunuzun artması dolayısıyla, zihinsel ve duygusal olarak gerilebilirsiniz. Doğru zamanda dinlenmek ve gevşemek için kendinizi şımartmayı ihmal etmeyin. Ay sonuna doğru, Mars’ın Kova’ya girişi ile birlikte enerjiniz de artacak. Aksiyonlarınıza kararlılık eklenecek. Ancak “aşırı”ya dikkat. Kendinizi aşırı ihmal etmek, mecburi dinlenmelere neden olabilir.

2013 yılında sizleri neler beklediğini merak eden Sevgili Kova Burcu okuyucularım, biliyorsunuz 2013 Benim Yılım kitabım çıktı! Kitapta tüm detayları ile 2013 yılını anlattım. 2013 yılında sizleri bekleyen tüm etkileri ve her ay başlamadan, o aya ait detayları okumayı ihmal etmeyin.
Astroloji rüzgarlarının nereden estiğini bilmek, bizi tatmine ve başarıya ulaştırmakta bir adım öne geçiriyor.
Mutluluğunuz ve huzurunuz daim olsun!
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: