Mart Ayı Burç Yorumları

Baharın ilk günleri geldi. Henüz baharı hissetmesek de hem havalar tarafında hem de astrolojik tarafta güzel günler oldukça yaklaştı.
Sağlıklı, huzurlu, umudunuzun bol olduğu bir ay diliyorum.
Keyifli okumalar!

Not: Bu ay benim için fazlaca yoğun geçiyor. Henüz tüm burçları yayınlayamıyorum. Acele edip kısa kısa da yazmak istemiyorum. Tamamladıkça yayına vereceğim.

Bu aylık idare edelim 🙂

Koç Burcu Mart 2012 Aylık Burç Yorumu:

Son dönemin belki de en zorlanan burçlarından  olan Koç burcu okuyucularıma, “Çoğu gitti azı kaldı.” diyerek Mart ayı yorumlarıma başlamak istiyorum. Özellikle iş hayatı, günlük rutin, projeleriniz ve sağlık konularında yaşadığınız sıkıntıların en temel nedeni burcunuzun yöneticisi olan Mars’ın geri hareketinde oluşu. Bu geri hareket aksiyonlardan beklediğiniz sonuçları alamamanıza, alıştığınız hızın kesilmesine neden oluyor. Nisan ayı itibariyle bu geri hareket sona erecek ve sevdiğiniz o hıza tekrar kavuşacaksınız. Detayları önümüzdeki ayın yorumlarına bırakarak Mart ayına geri döndüğümüzde ay sonunda burcunuza girecek olan Güneş’in sizi parlatmaya başlayacağını söylemeliyim. Şimdiden Mart ayı doğumlu Koç Burcu okuyucularımın da doğum günlerini kutluyorum.

İlişkiler ve ortaklıklar konularında sıkıntılar yaşayan Koç burcu okuyucularım, bu ay ilişkilerinizin kısmen rahatlama sürecine girdiği bir dönemden geçeceksiniz.  Ayın hemen başında iletişim gezegenin burcunuza girmesi ile yeni fikirler iletişim hızlanacak, yeni bir enerji hayatınızı saracak. Yine de bu ay ani çıkışlar yapmamaya, tepkilerinizi kontrol etmeye özen göstermelisiniz. Zira ayın ortasından itibaren burcunuzda gerilemeye başlayacak olan Merkür’ün etkisi ile yanlış anlaşılmalara, iletişim problemlerine açık bir dönem söz konusu. Ayın sonuna kadar Merkür gerilemesi altında geçecek, bu dönemde yeni başlangıçlar yapmamak, sözleşme imzalamamak faydanıza olabilir. Bu dönemde daha önceden başladığınız konular ve ilişkiler üzerine tekrar odaklanmak faydanıza olacaktır. Eski arkadaşları tekrar görmek, gitmeyi sevdiğiniz eski yerlere tekrar gitmek size de oldukça iyi gelecek. Merkür gerilemesinden nasıl faydalanacağınıza göz atmak isterseniz “Merkür Gerilemesinden Nasıl Faydalanılır?” başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Ayın son döneminde burunuza geçen Güneş, astrolojik yeni dönemi başlattığında hayatınıza hız kazandırma isteğiniz artabilir. Ancak bunun için biraz daha beklemek ve Nisan ayında her türlü girişimde bulunmak faydanıza olacak. Bu dönemde sağlığınıza odaklanın, kendinize iyi bakın. Yeni bir beslenme düzeni veya egzersiz programına başlamak için araştırmalarınızı yapın.

Bu ay gelirleriniz ve diğer her türlü kaynaklarınızı arttırmak için de fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ilımlı ve sakin ilerleyerek istediğinizi almak için gayet olumlu bir dönem, kullanın.

 

Boğa Burcu Mart 2012 Aylık Burç Yorumu:

Güzel haberler vermek, güzel yorumlar yazmak ben çokça mutlu ediyor. Bu ay yine büyük bir keyifle yazdığım aylık burç yorumlarım Boğalar için.

Geçtiğimiz ay bir kısım Boğa burcu okuyucum aşk ve eğlence tarafında hareketlenmeler yaşadı. Eğer ki ‘ben henüz yaşamadım’ diyen bir Boğa burcu iseniz, bu ay bu tatlı günlerin kapınızı çalması muhtemel. Malum, doğum haritanız  yorumlarımda belirttiğim etkileri yaşayacağınız zamanlamayı belirleyen temel bileşen durumunda.

Güneş ayın ilk yarısında Koç burcunda ilerlerken, sizi kalabalıklar içinde olmaya, davalarınızı, hedeflerini insanlarla paylaşmaya çağırıyor. Bu sayede size yardımcı olabilecek kişileri yakalayabileceksiniz. Diğer tarafta ayın başında burcunuza girecek olan, burcunuzun yönetici gezegeni Venüs, sizleri güzelleştirecek, kalabalıklar içinde çekiciliğinizi, cazibenizi ve popülerliğinizi arttıracak. Aşk ve eğlence için bundan daha güzel bir zaman olabilir mi?

Halen burcunuzda ilerlemekte olan bolluk, bereket gezegeni Jüpiter, Boğa’lara bereket ve şans dağıtmaya devam ediyor. Pek çok Boğa, yeni işleri, yeni ilişkileri, yeni arabaları, evleri ve daha sayabileceğimiz pek çok güzel gelişme ile Jüpiter’in bu güzel etkisini çoktan deneyimlemeye başladı bile.

Ayın ilk yarısında özellikle iş hayatı, dernekler, cemiyetler, davetler, organizasyonlar vb belli bir amaç için bir araya gelen insanların bulunduğu ortamlarda, eskiden tanıdığınız kişiler ile tekrar ilişkilerinizi geliştirmenizde fayda var. Daha sonra bu ilişkileri hedefleriniz, işleriniz veya prestijiniz için kullanma fırsatı bulacaksınız.

Ayın ortasından itibaren Koç burcunda gerilemeye girecek olan Merkür, hatıralarınızı canlandırabilir, yeniden değerlendirmek istediğiniz konularda size olumlu etkide bulunabilir.

Bu dönemde yeni başlangıçlar yapmamak, sözleşme imzalamamak faydanıza olabilir. Merkür gerilemesinden nasıl faydalanacağınıza göz atmak isterseniz “Merkür Gerilemesinden Nasıl Faydalanılır?” başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Mutlu, huzurlu bir ay diliyorum!

 

İkizler Burcu Mart 2012 Aylık Burç Yorumu:

Baharın bu ilk ayında henüz baharı hissetmemiş olsak da bahar tadında yumuşak bir ay geçirmenizi dileyerek bu ayki yorumlarıma başlamak istiyorum.

Son dönemde aşk, yaratıcılık ve çocuklar konularında baskı altında bulunan İkizler burçlarının bu ay biraz rahat nefes alacağını söyleyerek başlayalım.

Eviniz, ailevi konular, duygularınız tarafında geçtiğimiz ay devam eden sıkıcı etki hafifleyerek hemen ayın başındaki dolunayda aradığınız sonuçları size yaklaştıracak, kendi başınıza halletmekte zorlandığınız alanlarda bir destek hayatınıza girecek. Yine de bu ay evinize dair değişiklikleri, aile ilişkilerinizi düzenlemek gibi konularda aşırı zorlamadan beklemede kalmanızda fayda var. Önümüzdeki aydan itibaren bu alanlardaki sıkıntılarınız bitecek ve ilerlemeye başlayacaksınız.

İyin ilk yarısında işiniz, iş ilişkileriniz gündemde olacak. Kendinizi her zaman olduğundan daha fazla ifade etmek, yaptıklarınızı anlatmak ve hakkınızın karşılığını istemek için giderek artan bir enerji hissetmeniz muhtemel. Özellikle ayın hemen başında yönetici gezegeniniz Merkür’ün iş ilişkileri, dava ortaklıkları alanınıza giriş yapacak olması, kendinizi kanıtlama ve anlatma isteğinizi pekiştirecek. Bu konularda fırsatlar elde etmeniz ve yaratıcı yöntemler bulmanız muhtemel. Ayın ortasında gerilemeye başlayacak olan yönetici gezegeniniz Merkür, ayın kalan kısmını gerilemede kapatacak. Bu durum gecikmeler, yanlış anlaşılmalar, iletişim problemleri, elektronik eşyalarınızda arızalar gibi sonuçlar getirebilir. Ancak daha önceki yazılarımda detaylıca paylaştığım üzere, Merkür gerilemesi tamamen kötü değildir. Bu dönemde yeni başlangıçlar yapmamak, sözleşme imzalamamak, elektronik aletler satın almamak faydanıza olabilir. Cep telefonu, anahtar vb günlük kullandığınız küçük eşyalara da ekstra dikkat etmenizde fayda var. Zira kayıplar biraz uğraştırabilir. Merkür gerilemesinden nasıl faydalanacağınıza göz atmak isterseniz “Merkür Gerilemesinden Nasıl Faydalanılır?” başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

6 Mart’t Koç burcundan çıkarak Boğa burcuna girecek olan iyimser gezegen Venüs, bir süredir gerilen sinirlerinizi ve zihninizi rahatlatacak bir ortam hazırlayacak. Bu dönemde madde ve paraya dair bakış açınızı tekrar değerlendirmek ve hayatınızı bu konularda tekrar düzenlemek için içsel çalışmalar yapmanızda da fayda var.  Bu ay evrenden istediklerinizi belirleme ayı. İsteklerinizin ilk tohumlarını atma ayı. Sonrasında aksiyona geçecek enerji ve ortamınız gayet mükemmel olacak.

Ayın sonuna doğru, dışarılarda, kalabalıklar içerisinde olup parlamanız gereken bir dönem. Bu dönemde özellikle iş ilişkilerinizi geliştirmek, üstlerinizle daha yakın ilişkiler kurmak veya geçmiş ilişkilerinizi tekrar canlandırma faydanıza olabilir.

Kalabalıklarda parladığınız ve hayallerinizin ilk tohumlarını attığınız verimli bir ay diliyorum.

 

Yengeç Burcu Mart 2012 Aylık Burç Yorumu:

Baharın bu ilk ayında henüz baharı hissetmemiş olsak da bahar tadında yumuşak bir ay geçirmenizi dileyerek bu ayki yorumlarıma başlamak istiyorum.

Yengeç’lerin yaşadığı yer çok önemlidir. Kendinizi güvende, rahat ve mutlu hissettiğiniz bir ev ve aile hayatı sizin tüm hayatınızı, tüm diğer burçlara nazaran çok daha fazla olumlu etkileyecektir. Son dönemde eviniz ve aileniz ile ilgili düşüncelerinizi hayata geçiremiyor, başlayacak gücü kendinizde bulamıyor, gücü bulmuş veya ilerleyemiyor hissediyorsanız kendinizi sıkmayın. Bu konulara dair düşüncelerinizi netleştirmeye çalışmak bile size oldukça yol kat ettirecek. Bu konulardaki adımlarınızı küçük küçük atarak sağlam bir zemin hazırlayın, önümüzdeki dönemde aksiyonları hızlıca alacak etkiler altında olacaksınız.

Son dönemde kariyerinize fena halde odaklanmış ve işleri fazlaca zorluyor olabilirsiniz. Kariyer başarınız için duygusal dengenizin yerinde olması gerekiyor. Bunu muhtemelen çok defa deneyimlediniz. İşte bu noktada tekrar duygusal dengenizi sağlamak, içinizi ferahlatmak için ilişkileriniz ve aktivitelerinize de zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz. Bu yeni ay tekrar eski zevkleriniz, sevdiğiniz aktiviteler ve sevdiğiniz kişilere, arkadaş sohbetlerine vakit ayırmaya uygun bir ay olacak. Diğer yandan ayın hemen başında Koç burcuna giren Merkür’ün etkisi ile, yeni iş ilişkileri, dava ortaklıkları, cemiyet, dernek üyelikleri vb kurmak isteyebilir, kariyerinize dair yeni girişimlerden hızlı sonuçlar alabilirsiniz. Ayın ortasından itibaren Merkür’ün geri hareketine başlaması ile eski ilişkilerinize tekrar odaklanmak, kalabalıklardan işleriniz ve hedeflerinize dair faydalanmak oldukça olumlu sonuçlar doğuracaktır. Bu kalabalıklar, kişiler ile ayın ikinci yarısında, daha önceden konuştuğunuz, geliştirdiğiniz, başladığınız konuları prestij ve para kazandıracak sonuçlara dönüştürmeniz muhtemel. Kariyeriniz ve prestijinize dair yakın dönemin en olumlu enerjilerini alabilirsiniz. Diğer yandan 6 Mart sonrası kalabalıklar içinde parlayacağınız güzel etkiler altına giriyorsunuz. Dışarıda olun, insanlar ile konuşun, yapmak istediklerinizden, hedeflerinizden insanlara bahsedin. Size yardım etmeye istekli kişilerle karşılaşacağınıza bahse girerim.

Bir süredir yurtdışı, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim, kurs/ders gibi konular ile bağlantılı hareketleriniz var ise bu konuları da ayın sonuna bırakmadan ilerletmeye, çözmeye çalışmanızda fayda var.

12 Mart sonrasında ayın tamamı Merkür gerilemesi altında geçecek. Bu dönemde yeni başlangıçlar yapmamak, sözleşme imzalamamak faydanıza olabilir. Merkür gerilemesinden nasıl faydalanacağınıza göz atmak isterseniz “Merkür Gerilemesinden Nasıl Faydalanılır?” başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Mutlu, huzurlu bir ay diliyorum!

 

Aslan Burcu Mart 2012 Aylık Burç Yorumu:

Sevgili Aslan Burcu Okuyucularım,

Son günlerin belki de en sıkılan, en bunalan burçlarından birisi Aslan biliyorum. İş, kariyer, prestij alanındaki gelişmelere rağmen içinizdeki sıkıntıyı atamamanız, gezegenlerin üzerinizdeki sert etkilerinden kaynaklanıyordu. O Aslan neşesine, canlılığına, havasına tamamen zıt bu etkinin neredeyse sonuna geldik. Kalan birkaç günde yapmanız gereken en temel şey, biraz yalnız kalmak ve iç sesinizi dinlemek. Neyi yapmak istiyorsunuz? Hayallerini neler? Hayatınızda kimleri istiyorsunuz? Hayatınızdan çıkartmak istediğiniz neler var? Tekrar canlı, enerjik o halinizi kazanmak için kendinize özel vakit ayırmanızın fazlaca getirisini göreceksiniz.

Ayın başında Koç burcuna girecek olan iletişim gezegeni Merkür, tekrardan zihninizin canlanmasına yardımcı olacak. Ayın ortasına kadar yurtdışı, yabancılar, felsefe, derin düşünce, kurslar, eğitimler gibi temalarda yeni başlangıçlar yapmak size iyi gelecek. Ayın yarısından itibaren gerilemeye girecek olan Merkür, bir şeyleri tekrar düşünmek, tekrar konuşmak için fırsat yaratacak.

Merkür gerilemesi döneminde yeni başlangıçlar yapmamak, sözleşme imzalamamak, elektronik aletler almamak faydanıza olabilir. Yurtdışı seyahati planlarını olur ise her şeyi en az iki defa kontrol ettiğinizden ve gerekli pasaport, bilet vb her türlü dokümanın tarihlerinin doğruluğundan ve geçerliliğinden emin olmanızda fayda var. Merkür gerilemesinden nasıl faydalanacağınıza göz atmak isterseniz “Merkür Gerilemesinden Nasıl Faydalanılır?” başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Bu ay kariyerinde geçtiğimiz aylarda sıkça bahsettiğim ilerlemeyi bir kısım Aslan burcu daha deneyimleyecek. Bu etkinin yanı sıra, tüm Aslan’lar için 6 Mart sonrası gelir arttırıcı ve kendilerini gösterip prestijlerini arttırmaya yardımcı olacak bir etki doğuyor. İşlerinize, iş ilişkilerinize sarılın ve gelişmeleri izleyin.

8 Mart’taki dolunay civarında para konularında karar alma, sonuç alma temaları gündeminizde olabilir.  İçinizden gelen ses ile bağlantınızı koparmadan ilerlemenizde fayda olabilir.

Enerjinizin ve neşenizin arttığı, huzurlu bir ay diliyorum!

 

Başak Burcu Mart 2012 Aylık Burç Yorumu:

Sevgili Başak Burcu Okuyucularım,

Mart ayına ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları gündeminizdeyken girebilirsiniz. Mevcut bir birlikteliği olan okuyucularım odaklarını partnerlerine çevirerek zamanlarını onların yanında olmak, destek olmak  için değerlendirebilirler. Bir kısım Başak burcunun ise gündemine ciddi ilişkiler veya iş ortaklıkları girebilir.  Burcunuzda gerileyen Mars, çeşitli nedenlerle evlilik, partnerlik, ara ve iş konularında yavaş ilerlemeye neden olabilir. Şartları zorlamak yerine, olaylarını akışına bırakmak, kendi sağlığınızla ilgilenmek faydanıza olabilir. Önümüzdeki aydan itibaren yapmanız gereken her şeyi yapacak, yavaş giden işleri yoluna koyacak enerjiniz olacak. Hayatınız hız kazanmadan hemen önce bu ay içsel enerjinizin yükseldiğini hissedebilir, en iyi yaptığınız şeylerden biri olan planlamak tarafında gayet güzel yol kat edebilirsiniz.

Ayın ortasında gerilemeye başlayacak olan yönetici gezegeniniz Merkür, ayın kalan kısmını gerilemede kapatacak. Bu durum gecikmeler, yanlış anlaşılmalar, iletişim problemleri, elektronik eşyalarınızda arızalar gibi sonuçlar getirebilir. Ancak daha önceki yazılarımda detaylıca paylaştığım üzere, Merkür gerilemesi tamamen kötü değildir. Bu dönemde yeni başlangıçlar yapmamak, sözleşme imzalamamak, elektronik aletler satın almamak faydanıza olabilir. Cep telefonu, anahtar vb günlük kullandığınız küçük eşyalara da ekstra dikkat etmenizde fayda var. Zira kayıplar biraz uğraştırabilir. Merkür gerilemesinden nasıl faydalanacağınıza göz atmak isterseniz “Merkür Gerilemesinden Nasıl Faydalanılır?” başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

6 Mart’t Koç burcundan çıkarak Boğa burcuna girecek olan iyimser gezegen Venüs, eğitim, yurtdışı ilişkileri, seyahatler, yabancılarla ilişkiler temalarında size ışık verecek olup çeşitli fırsatlar yakalamanıza yardımcı olabilir. Aynı alanda bulunan ve bu iyi etkiyi arttıran Jüpiter, seçenek bolluğu yaşamanıza da neden olabilir. Bu durumda kararsız kalmak yerine en iyi hissettiğiniz seçeneğe yönelerek ilerlemenizde fayda var.

8 Mart’ta burcunuzda oluşacak olan dolunay duygularınızı tetikleyebilir, bir süredir sonuç almak istediğiniz konularda karar almanıza/ sonuç almanıza yardımcı olabilir. Özellikle kararsız kaldığınız konular, tamamlanması gereken işler, anlaşmalar üzerine ay başından itibaren yoğunlaşmanız ve Merkür gerilemesi öncesi tamamlamanız faydanıza olacaktır.

Sağlıklı, huzurlu bir ay diliyorum!

 

Terazi Burcu Mart 2012 Aylık Burç Yorumu:

Sevgili Terazi Burcu Okuyucularım,
Baharın bu ilk ayında henüz baharı hissetmemiş olsak da bahar tadında yumuşak bir ay geçirmenizi dileyerek bu ayki yorumlarıma başlamak istiyorum.

Yazılarımı düzenli takip edenleriniz, burcunuzdaki Satürn’ün sert etkilerinden haberdar. Maalesef Satürn’ün sert etkileri haritalarınızın birinci evine düştüğü için, hayatınızın her alanında son iki yıldır fazlaca mücadele verdiğinizi ve ulaşmak istediklerinize giden yolda dişinizle tırnağınızla çabaladığınızı biliyorum. Kimileriniz ilişkilerinde, kimleriniz işinde, kiminiz ailesinde, evinde büyük değişimlerden geçti, geçiyor. Ama geçtiğimiz aylarda da dediğim gibi çoğu gitti azı kaldı. Hatta bu sert etkiler bir süredir Satürn’ün geri harekette bulunmasından dolayı zayıfladığı için bir miktar rahatlama hissetmiş olmanız da muhtemel. Terazilerin haritalarında Satürn’ün evi olan dördüncü ev konularında (fiziki eviniz, aileniz, duygularınızın üzerindeki kontrolünüz, özel hayatınız) çeşitli hareketlenmeler yaşıyor olabilirsiniz. Özellikle yükselen Terazi’lerin bu dönem ev taşıma, tadilat, ev alma/satma işlemleri ile oldukça meşgul olduğunu tahmin ediyorum. Bu konularda girişim yapma düşünceniz var ise bu ay uygun etkiler altındasınız. Ancak hemen her şeyi bu ay çözemeyebilirsiniz. Çözüm için daha güçlü enerjiler altına gireceğiniz dönem çok uzakta olmayacak. Önümüzdeki dönem yorumlamalarımda detayları paylaşacağım.

Diğer yandan bir süredir iç dünyanıza çekilip neler yapmak istediğinizi sorgulayan veya sorgulamak isteyen bir ruh halinde olmanız muhtemel. Bu ruh haline rağmen düşünmekten kaçıyor, gelecek size endişe veriyorsa durun ve  önce kendinizi rahatlatacak bazı aktivitelere zaman ayırın. Zaman hassasiyetinizi tahmin ediyorum, ancak zihninizi ve içinizi temizlemek, rahatlatmak için oldukça uygun bir dönemden geçiyorsunuz. Bu zamanı kendiniz için kullanın, pişman olmayacaksınız.

Son dönemde iç sesiniz yükselmiş, rüyalarınız artmış, oldukça yorgun kalkar bir hale gelmiş bile olabilirsiniz. İşte tüm bunlar aslında içinizdeki sesin yapmak istediği, sizi mutlu edecek şeyi yapmayı söylemeye çalışmasından başka bir şey değil.

Sevgili Terazi okuyucularım, kendi kişisel projeleriniz üzerine düşünmek, günlük iş ve özel hayat rutininizde neleri isteyip neleri istemediğinizi belirlemek için  uygun ve önemli bir dönemden geçiyorsunuz. Bu dönem içsel çalışmanızı yapmalısınız. Önümüzdeki dönemde kararlarınız doğrultusunda hedeflerinize ulaşmak için oldukça olumlu enerjiler altında yoğun günler geçireceksiniz. Yolunu bilenin karlı çıkacağı bir dönemden bahsediyorum. Hazırlanın!

Mart ayının ortasında gerilemeye başlayacak olan Merkür, sizlerin partnerlik/ortaklık evinde olacak. Eşiniz ile, iş ortaklarınız veya ortak hedefler peşinde olduğunuz eşitleriniz ile iletişiminiz yanlış anlaşılmalara açık olabilir. Ani parlamalara veya ani parlamalar karşısında gösterdiğiniz tepkilere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Merkür gerilemesi döneminde yeni başlangıçlar yapmamak, sözleşme imzalamamak faydanıza olabilir. Merkür gerilemesinden nasıl faydalanacağınıza göz atmak isterseniz “Merkür Gerilemesinden Nasıl Faydalanılır?” başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

Yine ayın hemen başında Koç burcundan Boğa buruna geçecek olan yönetici gezegeniniz Venüs, kendini oldukça iyi hissettiği bir konumda olacak. Işıltınıza ve para/maddi kaynaklarınıza olumlu etki ederken,  eşinizin de kaynaklarını arttırıcı etki verebilir.

Ay sonunda odağınız  kendiniz, günlük rutininin, ihtiyaçlarınız gibi konulardan eşinize, ciddi ilişki konularına dönerken, bekar Terazi’ler için aşk alanında hareketlenme söz konusu olabilir.

Mutlu baharlar!

 

Akrep Burcu Mart 2012 Aylık Burç Yorumu:

Sevgili Akrep Burçları,

Mart ayına sizin kadar güzel giriş yapacak başka bir burç yok!

Belki de son dönemin en keyifli, eğlence, romantizm, çekim ve aşk dolu günlerini getiren baharın bu ilk ayında, yüzünüz çokça güleceğe benziyor.

Pek çok yükselen Akrep’e aşk adım adım yaklaşıyor.  Pek çok Akrep’te ciddi ilişkilerin, evlilik gibi konuların çevresinde dolaşmaya başlıyor. Hayatında aşk isteyenlere, ilişkilerini bir üst boyuta taşımak isteyenlere duyurulur.

Son dönemde günlük rutinlerinizde, işinizde ve sağlığınızda sıkışmalar yaşadıysanız, ayın hemen ilk haftasında bu etkilerin ortadan kalkıp rahatladığınızı deneyimleyeceksiniz.

Aynı günlerde, dolunay’ın etkisi ile iş ilişkileriniz, dernek, cemiyet gibi  kalabalıklar dolayısıyla size ulaşan insanlar size bir takım güzel haberler getirebilir. Arzularınıza dair de sonuç alma, hayallerinizi gerçekleştirme etkileri altında bulunacağınız için evrenden ne istiyorsanız, dileğinizi seslice söylemenin vakti gelmiş gibi görünüyor.

Çocuk sahibi olan Akrep okuyucularım, bu ay çocukları ile çok güzel vakit geçirebilir, özellikle ayın sonlarına doğru, eskiden yapmayı sevdiğiniz aktivitelere ve gitmeyi sevdiğiniz mekanlara gitmeyi düşünebilirsiniz. Bu ortamlarda eski dostlarınızla karşılaşmanız ve hoşça vakit geçirmeniz muhtemel.

Bu ay para alanında da olumlu etkiler altında bulunacaksınız. Bu konuda girişimlerde bulunmayı, gelirinizi arttırmak için görüşmeler yapmayı istiyorsanız, ayın yarısı gelmeden isteklerinizi dile getirmenizde fayda var.

Ayın son döneminde iş ortaklıkları tarafında bazı gelişmeler yaşayan Akrep’leri uyarmak istiyorum. 12 Mart’tan sonra Merkür gerilemesi etkisi altına gireceğiniz için olası bir imzayı gerileme döneminden sonra atmanız faydanıza olabilir.  Çünkü bu dönemde bazı şeyler sis bulutu akasında kalabilir ve fark etmeyebilirsiniz. Merkür gerilemesinin ardından görüştüğünüz konuları tekrar değerlendirmeniz kazançlı çıkmanızı sağlar.

Eğlence, mutluluk, aşk dolu, yüzünüzün bolca güldüğü bir ay diliyorum!

Yay Burcu Mart 2012 Aylık Burç Yorumu:

Sevgili Yay Burcu Okuyucularım,

Görünen o ki son dönemde eğlence, aşk, mutluluk tarafında önünüz açık ve yüzünüz gülüyor. Ayın ilk günler pek çok Yay burcu için aşk, romantizm havasını üzerinde taşıyor. Bu ay eğlence, kalabalıklar, sohbetler, mutluluk sizin için.  Bekar Yay okuyucularım, bu ay dışarılarda olun, eğlenin, aşkın kapınızı çalmasına da hazır olun.

İş, kariyer, prestij konuları odağınızda olabilir. Bu alandaki yavaş ilerlemeler son dönemde canınızı sıktı ise ayın ilk yarısında alacağınız haberler yüzünüzü güldürebilir. Bu haberler olayların akışını hemen hızlandırmasa da size iyi geleceğini görebiliyorum. Önümüzdeki aydan itibaren kariyer ve prestij konularında daha güzel gelişmeler olmaya başlayacak ve bu alanlardaki hızlanmayı deneyimleyeceksiniz. Detayını Nisan ayı yorumlarına bırakarak Mart ayına geri döndüğümde, para alanında fırsatlar gözüme çarpıyor. Gözlerinizi dört açmanız gereken bir dönemden bahsediyorum. Para kaynaklarınızı arttırabilir, mevcut işinizden çok farklı bir kaynaktan para kazanmaya başlayabilir veya işinizi tamamen değiştirebilirsiniz.

İş arayan Yay burcu okuyucularım var ise, bu ayın başında görüşmeleri hızlandırmanızda fayda var. Olumlu etkileri altındasınız. Ancak sözleşmesel konuları Merkür gerilemesinin başlayacağı 12 Mart öncesinde halletmeye bakın.

6 Mart’tan itibaren günlük işleriniz yoluna girecek. İş yerinizde değişiklikler, sizi rahatlatacak iş ilişkileri ve konfor artışı getirebilecek bu etkiler sağlığınıza ve genel hissiyatınıza da çok iyi gelecek.

Sağlık demişken, bu ay sağlığınızla ilgili girişimlerde bulunmak, yeni bir egzersiz programına başlamak veya beslenme düzeninizi değiştirmek için de oldukça olumlu bir ay. Bu enerjilerden faydalanın, havalar ısındığında aynada gördüğünüz siluet hoşunuza gidecek.

Bu ay, zaten oldukça şanslı olan Yay burçlarının şansının daha da katlanacağı güzel bir ay. Şansınızın, dilediğiniz tüm fırsatları size taşıdığı bir ay diliyorum.

 

Oğlak Burcu Mart 2012 Aylık Burç Yorumu:

Sevgili Oğlak Burcu Okuyucularım,

Baharın bu ilk ayı sizler için muhteşem başlıyor. Aşk ve eğlence alanınızdaki iyimser gezegenler pek çok bekar Oğlak burcu okuyucularıma, uzun süredir istedikleri aşkı taşıyor.  Halihazırda ilişkisi bulunan Oğlak burçlarında ise bu etki, romantizmin, kendini şımartmanın, eğlence ve mutluluğun arttığı bir döneme işaret ediyor.  Normalde dinlenmeye, eğlenmeye pek de zaman ayırmayan, ciddi ve ağırbaşlı Oğlak’ların ara vermesi ve kendilerini şımartmaları gereken bir aydan bahsediyorum. Kendinizi iyi hissetmeniz veya biraz şımarmanız size hiçbir şey kaçırtmayacak. Bu ay bu güzel etkilere karşı koymayın ve yaşamın size getireceği güzelliklerin tadını çıkarın.

Ayın ilk yarısında yakın çevreniz ile ilişkileriniz gündeminizde olabilir. Kardeş, kuzen vb akrabalarınızla vakit geçirmek size iyi gelebilir. Bir yandan da eviniz gündeminize girecek. Evde yapılması gerekenler veya belki de taşınma konularında bir süredir çözemediğiniz, bekleyen işler, konuları bir anda çözebildiğinizi göreceksiniz. Her şeyin uygun bir zamanı vardır. Hızla ve birden bire olması kötü olması anlamına gelmez. Bu ay başında hızlanan bu enerjilerden fayda sağlayın sevgili Oğlak Burçları. Bu ay yardım edeniniz bol olacak. Hayat bazı şeyleri birlikte yapınca, yardım alınca çok daha kolay ve güzel.

Yeni her türlü girişiminiz için 12 Mart’ta başlayacak olan Merkür gerilemesi öncesi harekete geçin. Merkür, sizlerin aile ve fiziki evinizi yöneten alanda gerileyecek. Evinizi eski eşyalardan arındırmak, tekrar düzenlemek, dolapların içlerini tekrar gözden geçirmek için çok uygun bir dönem olacak. Bu dönemde, evinize elektronik eşyalar almamanız ve ev anahtarlarınızın yedeklerini, ihtiyacınız olduğunda ulaşabileceğiniz bir kişi ile paylaşmanız faydanıza olabilir. Merkür gerilemesi döneminde yeni başlangıçlar yapmamak, sözleşme imzalamamak faydanıza olabilir. Merkür gerilemesinden nasıl faydalanacağınıza göz atmak isterseniz “Merkür Gerilemesinden Nasıl Faydalanılır?” başlıklı yazımı okuyabilirsiniz.

8 Mart’taki dolunayın enerjisini, yurtdışı seyahatleri ayarlamak, yeni bir kursa yazılmak gibi temalarda kullanabilirsiniz. Yurtdışı ile süregelen işlerini söz konusu ise, yine bu dolunay işleri tamamlamanız için bir süredir ihtiyacınız olan gücü size verecek.

Evli ve çocuk sahibi olmak isteyen Oğlak burcu okuyucularım için bu ay oldukça güzel bir ay, aklınızda bulunsun.

Ciddiyete ve ağırlığa ara verip, hayatın tadına vardığınız nefis bir ay diliyorum!

 


Mart Ayı Burç Yorumları” üzerine bir düşünce

  • 27/03/2012, 08:26
    Permalink

    Hımm Balık burcu hala yok 🙂

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: