MAYIS AYI BURÇ YORUMLARI – 2012

Mayıs ayı astrolojik olarak önemli gelişmeleri beraberinde getiriyor.
Hayatın hızlanmaya başladığı bu dönem, güzel gelişmeler ve değişimleri de yanında taşıyor.
Özellikle yılın ilk güneş tutulmasını yaşayacağımız için bu ay ekstra önem taşıyor.
Umudunuzun ve enerjinizin hem pozitif hem de yüksek olduğu bir ay diliyorum.
Keyifli okumalar!

KOÇ Burcu Mayıs 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Koç Burcu Okuyucularım,

Nihayet kış uykusu bitti ve hayat akmaya başladı değil mi?

Geçtiğimiz ayın ortasında itibaren, yönetici gezegeniniz Mars’ın ileri hareketine başlaması ile birlikte, Ocak ayından beridir beklemede olan, ters giden ve bir türlü istediğiniz hıza ulaşamayan konularınızın ilerlemeye başladığı yeni bir döneme girdik. Enerjinizin tekrar yükseldiğini, yapmak istediğiniz şeylerin arttığı günlerde olduğunuzu tahmin ediyorum.

Öncelikle, iş hayatınızı ve günlük her türlü rutininizi ilgilendiren konularda uzun süredir başınızı ağrıtan detayları, artık çözerek hızlıca ilerleyebileceğinizi bilmenizi istiyorum. Hız kazanacak olan diğer bir alan ise dışarıdan gelen kaynaklarınızı ilgilendiriyor. Bu kaynaklar aileniz aracılığıyla gelen kaynaklar olabildiği gibi, eşiniz, yakınlarınız veya yeni tanıştığınız kişiler aracılığı ile de oluşabilir.  Tazminat, komisyon, kredi vb konular da olabilir. Özetle, sizin çabanıza gerek olmayan, ancak sizi maddi ve manevi olarak destekleyerek ilerlemenizi, rahatlamanızı sağlayacak kaynaklardan bahsediyorum.

Ayın başında, 6 Mayıs’ta Akrep burcunda oluşacak dolunay işte bu kaynaklarınıza vurgu yapıyor. Sonuç alma, karar alma, el sıkışma, tamamlama teması hakim. Zaman planlamalarınızı buna göre yapmakta fayda var. Aynı dönem partnerinizin de gelirlerinin, kaynaklarının artışına işaret ediyor. Özellikle bolluk bereket gezegeni Jüpiter’in de işin içine dahil olması, artışı daha da güçlü kılıyor. Özetle evinize bolluk girişi var!

Akrep burcunda gerçekleşecek dolunay bazı gizli kalmış konuları yüzüstüne çıkartabilir. Her ne kadar Akrep’in yönetici gezegeni de sizin gibi Mars olsa da, Akrep enerjisi size ağır gelebilecek bir enerji. Bu günlerde içiniz sıkılır ise, yapmayı sevdiğiniz şeylere yönelerek kendinizi rahatlatmanızda fayda var.

Bu ay parasal konularda iletişiminizi hızlanabilir veya artabilir. Sunduğunuz ürün ve hizmetlerin gerçek değerini talep ettiğinizden emin olun.

Bir süredir çeşitli gezegen dizilimleri, iştahı fazlaca arttırıcı bir etki veriyor. Tembellik yapma isteği veriyor. Alkol, sigara vb keyif verici maddelere eğilimli yapıyor. Hayat, güzelliklerden, rahatlıktan ve dünyevi zevklerden ibaret olsun isteği uyandırıyor. Bu etkiden en az etkilenecek grup siz Koç burçları olmasına rağmen, dikkat etmenizde fayda var.

Bu ayın bir diğer teması ise anlaşmalar, projeler, sözleşmeler, yazmak, yayınlamak, reklam vb konuları ilgilendiriyor. Bu konularla ilgili detaylarda fazlaca alternatiften ötürü seçim yapmakta zorlanabilir veya aynı etki dolayısıyla sizden kaynaklanan gecikmeler yaşayabilirsiniz. Gecikme ve yavaşlamaların sizleri sıktığını biliyorum. Bu nedenle size ilkleri vadeden, yeni deneyimleri açan ve cesaret gerektiren alanlarda ilerleme vakti geldi. Önünüz açıldı. Artık el sıkışıp aksiyona geçme zamanı! Bolluk ve prestij sizi bekliyor!

 

BOĞA Burcu Mayıs 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Boğa burcu Okuyucularım,

Aşk hayatınız hızlandı mı?  Ayaklarınız yerden kesilmeye başladı mı? Yoksa alternatifler arasında kararsız mı kaldınız? Henüz bu etkileri yaşamadım diyen Boğalardansanız, güzel haberi veren olayım! 🙂

Bir süre önce aşk evinizde hareketlenmeler yaşadınız muhtemelen. Sonra o dönem bitti. Hatta bazı Boğa Burcu okuyucularım ‘Ne olacak şimdi? Fırsatı kaçırdım mı?’ diye sordular. Onlara özel olarak verdiğim cevabı, şimdi hepinizle paylaşmak istiyorum: Asıl ayaklarınızı yerden kesecek dönem şimdi başladı!

Aşk evinizdeki güçlü etkiler bir yandan güzellikleri yaşatacak, ayaklarınızı yerden kesecek. Belki de yılın en güzel dönemleri şimdi başladı! Daha güzel haber ise, bu dönemin önümüzdeki aylarda da devam edeceği…

“Aşk sizi tam olarak ne zaman bulacak?” sorunun cevabı haritalarınızdaki hesaplamalara bağlı olsa da, aşkın hemen yanı başınıza yaklaşmakta olduğunu bilmek bile çok güzel!

2012 yılı Boğa’lar için altın değerinde bir yıl. Zaten pek çoğunuz burada, yıllık yorumlarda bunları özet bir şekilde okudunuz. Şimdi işte detaylar kendini gösteriyor.  Mevcut aşk ve ciddi ilişki etkisi, bekar Boğa burçlarına hem eğlence, hem kahkaha, hem kalabalıklar hem de yaşama sevinci getiriyor. Halihazırda ilişkisi bulunan Boğa burçlarını, mevcut ilişkilerini bir adım öteye götürme konusunda cesaretlendiriyor, istek uyandırıyor. Aşk ve ciddi ilişkiler için çok doğru bir dönemdesiniz Sevgili Boğa Burçları! Artık tereddüt etmeyin ve kendinizi yaşamın güzelliklerine bırakın!

Zaten doğum günü ayınıza geldik! Tüm Boğa burcu okuyucularım bu güzel yaşını kutluyorum ve sevincinizin, mutluluğunuzun daha da artmasını diliyorum! Doğum günlerimizde, doğum haritalarımızdaki Güneş ile, evrende burçlar üzerinde seyahat eden Güneş 24 saat için kavuşur. Bu özel kavuşum yani her iki Güneş’in de sizi aydınlatması, tüm spotların sizler üzerine çevrilmesi anlamını taşır.  Bugünde evren sizin adeta bir Aslan Burcu gibi şımartılmaktan, eller üzerine çıkarılmaktan, kutlamalar yapmaktan mutlu olmanıza yardım eder. Doğum gününüzde birilerinin gelip sizi kutlamasını beklemeyin. Kendi bayramınızı gönlünüzce kendiniz kutlayın! Pırıltınızı tüm dünyaya gösterin!

Tekrar Mayıs ayı yorumlarına dönersek…
Bu ay ciddi ilişkisi bulunan veya evli Boğa burçları için de aşk ve romantizm dolu, sıcacık bir ay! Partnerinizle özel planlar yapın, hayatın güzelliklerini birlikte tadın. Güzel yemekler, masajlar, kendinizi şımartacak aktivitelerde bulunun!

Yalnız, tüm Boğa burçlarının dikkat etmesi gereken bir dönemdeyiz. Geçtiğimiz aydan bu yana iştahınız artmış olabilir. Bu etki bu ay da devam ediyor. Özellikle Boğa burcundaki gezegen geçişleri, bu etkiyi arttırıyor. Tembellik yapma isteği veriyor. Alkol, sigara vb keyif verici maddelere eğilimli yapıyor. “Hayat, güzelliklerden, rahatlıktan ve dünyevi zevklerden ibaret olsun” isteği uyandırıyor. Bir yandan da eğlence ve aşk hattınızdaki olumlu etkiler bu etkileri iyice arttırıyor. Bu etki altında kilo alabilirsiniz, aman dikkat! Sporunuzu aksatmayın, beslenmenizi kontrol altında tutmaya özen gösterin.

Para konularına baktığımızda da güzel haberler bitmiyor! Yeni gelir kaynakları, geliriniz, kaynaklarınızı arttırma fırsatları, kariyer fırsatları ile dolu bir ay sizi bekliyor. Özellikle 20 Mayıs’taki güneş tutulmasını gelirlerinizi arttırmak için kullanmalısınız. Bu dönemde yapacağınız girişimlerin etkileri, beklediğinizden daha yüksek olacak.

Mayıs ayının en önemli astrolojik olaylarından birisi olan İkizler burcundaki Güneş tutulması hayatınızda para konularında önemli başlangıçlara ve bir süredir bekleyen konuların ilerlemesine işaret ediyor. Bu yılın bu büyük olayına dair yorumlarımı önümüzdeki günlerde ayrıca bir yazı olarak yayınlayacağım. Şimdilik, OLUMLU ve çok güçlü güzel etkilerin kapınızdan girmesine hazır olun diyorum.

Bolluk, bereket, aşk ve mutluluğun çağlayanlar gibi üzerinize aktığı bir ay diliyorum!

 

İKİZLER Burcu Mayıs 2012 Burç Yorumu:

Sevgili İkizler Burcu Okuyucularım,

Son dönemde iştahınız çok arttı mı? Bu etkinin bu ayın ortalarına kadar artarak devam edeceğini söylesem bana kızmazsınız değil mi? Son dönemin gezegen etkileşimleri, iştahı fazlaca arttırıcı bir etki veriyor ve bu etkiden en çok pay alan burçlar bu ara maalesef ki İkizler! Bu etkiler bir yandan tembellik yapma isteği veriyor. Alkol, sigara vb keyif verici maddelere eğilimli yapıyor. Hayat, güzelliklerden, rahatlıktan ve dünyevi zevklerden ibaret olsun isteği uyandırıyor. Hal böyle olunca kilo alabilirsiniz, aman dikkat!

Zor haberi baştan verip güzel haberlere geçiyorum. Özellikle Ocak ayının sonlarında bu yana, sürüncemede kalan, bekleyen, bir türlü ilerlemeyen veya terslikler yaşadığınız konuların düzeldiği bir döneme girdiniz. Hatta artık daha az eforla daha çok şeyi yoluna sokabileceğinizi bilmenizi isterim. Evren artık size olumlu titreşimlerini göndermeye başlıyor. Özellikle eviniz ve ailenizi ilgilendiren konularda taşlar yerine oturmaya başlıyor. İşler ilerlemeye, beklediğiniz haberler gelmeye başlıyor.

Günlük rutinlerinizi ilgilendiren her türlü konu, detaylar da aynı şekilde yoluna gireceğinin sinyallerini çoktan göndermeye başladı bile.  Biliyorum, bu durum bir yandan da müthiş bir yoğunluk ve koşturmacanın içine doğru sizi sürüklüyor. Ancak her şeye yetişebilecek enerjiniz olduğunu da görebiliyorum.

Bu aydan itibaren, bir yandan da internet, networklerle ilgili konular, hayalleriniz & hedefleriniz için destek almanız gereken kişiler bir bir karşınıza çıkmaya başlayabilir. Gözlerinizi dört açın ve karşınıza çıkan fırsatları değerlendirin. Evren size doğru bir para akışı sağlamaya çalışacak. Unutmayın ki, insanın özgür iradesi, tüm gezegenlerin etkilerinden güçlüdür. Hal böyle olunca, astrolojik rüzgarın nereden estiğini bilip, bu rüzgarı arkanıza almak akıllıca oluyor. İşte artık siz de evrenin size akıtmaya çalıştığı fırsat ve para akışına kendinizi açın.

Bu ayın sonunda önemli bir astrolojik birleşim oluşuyor: İkizler burcunda güneş tutulması oluşuyor. İkizler burucunun hemen başında doğan ve yükselen burcu Boğa- İkizler geçişinde bulunan okuyucularım bu enerjiden en büyük faydayı sağlayacaklar. Hayatınızdaki değişimlerin ilk adımlarını atacaksınız. Değişimlere hazır olun! Hayatınızdan çıkan şeylerin, yepyeni ve daha güzel şeylere yer açmak için çıktıklarını bilin. Bu büyük astrolojik birleşime dair yorumlarımı önümüzdeki günlerde ayrıca bir yazı olarak yayınlayacağım. Şimdilik, güçlü etkilere hazır olun diyorum.

Ayın hemen başında, 6 Mayıs’ta Akrep burcunda meydana gelecek olan dolunayın enerjisi size biraz ağır gelebilir. İkizler ve Akrep enerjileri, doğaları itibariyle uyumsuzdur. Bu nedenle bu dolunay sizi sıkabilir.  Günlük rutinlerinizde sizden gizlenen konular dikkatinizi çekebilir. Sağlık veya psikolojik konularda yakınlarınızın, arkadaşlarınızın desteğine ihtiyacınız olabilir. Bu dönemde kendinizi şımartıcı bakımlar, masajlar veya alışverişe çıkmak da iyi gelebilir. Ancak bu etki çok uzun sürmeyecek ve birkaç gün içerisinde tekrar ışıltınız yerine gelecek. Tekrar o güzel flörtöz ve birleştirici enerjinize kavuşacaksınız. Flört demişken… Bu aralar çift kısmet, ayran gönüllülük, herkese mavi boncuk dağıtma konularında dikkat olun derim. Özellikle güzel bir beraberliğiniz var ise…

Işıltınızın daha da arttığı güzel bir ay diliyorum.

 

YENGEÇ Burcu Mayıs 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Yengeç Burcu Okuyucularım,

Bu ay bu satırları okuyabilecek vakit bulmanız çok sevindim. Zira, geçtiğimiz ayın sonlarına doğru müthiş hızlanan hayatınız ve işlerinizden başınızı biraz olsun kaldırıp nefes alabiliyor olduğunuzu bilmek güzel!

Geçen ay ortasından itibaren ileri hareketine başlayan Mars, siz Yengeçleri kariyer, ün, şöhret, tanınma konularında desteklemeye başladı. Özellikle Ocak ayından beri beklemede olan konularınız için size destek olmaya, enerji vermeye başladı. Üzerinizdeki ağırlığınızı attığınızı ve koşturmaya başladığınızı tahmin ediyorum. Diğer yandan tatlı etkiler altına giren aşk hayatınız, artan yaratıcı enerjiniz, birden ilerlemeye başlayan projeler, sözleşmeler, anlaşmalar, yakın çevreniz, kardeş ve akrabalarınıza dair konular adeta bölünüp her yere yetişmenizi gerektiriyor gibi.

Bu yoğunluk ve hızlanma etkisi bu ay da devam edecek. Ancak bu ilerleme etkisini olumsuz algılamanızı istemem. Mutlu, heyecanlı ve oldukça pozitif bir ilerleme bu. Sadece, biraz fazla yorulduğunuz ve başınızı kaşımaya vakit bulamadığınız bir dönem olabilir. Bilin ki bu dönemin ödülleri fazlası ile güzel olacak. Dolayısıyla, hayatınızı bir yarış veya bitmesi gereken projeler gibi görmeyin. Bu hızlı akışın tadına varın, ilişkilerinizi ihmal etmeyin. Bu dönem kuracağınız ilişkiler, daha sonra sizleri oldukça destekleyecek.

Ayın hemen başında iş hayatı, hedefleriniz, hayalleriniz konularında diğer kişilerin desteğini alabileceğiniz bir dönem görünüyor. Kalabalıklarda olun ve ihtiyacınız olan noktalarda  insanlarla paylaşımlarda bulunun. Yapmanız gereken sunumlarınız veya iş görüşmeleriniz var ise 9 Mayıs öncesine almaya bakın, çok daha iyi sonuçlar alacağınızı söylemeliyim.

İş konularında son sözüm, beklemediğiniz işler, aniden çıkan fırsatlar oluşabilir. Hiçbiri gözünüzü korkutmasın. Çok olumlu enerjiler altında olduğunuz için akarken doldurmaya bakın! 🙂

Aşk konularına geldiğimizde ise, ilk güzel haberim bekar Yengeç’lere. Ocak ayından beridir sıkılan, ilişkileri yoluna girmeyen, bir türlü o istedikleri heyecanı, samimi yakınlığı yaşayamayan Yengeç’lerin artık önü açıldı! Aşk hayatınızın yavaş yavaş kıpırdamaya başladığını hissediyor olabilirsiniz. Ne güzel ki bu etki epey bir süre devam edecek. Tek uyarım, küçük detaylara takılmak yerine genel olarak keyfi alamaya bakmanız.

Aşk konularında bu ayın bir diğer teması ise gizlilik. Gizli ilişkiler, aldatma, içinizde sessizce yaşanan yasak aşklar, birden fazla kişi ile flörtleşme durumları gündeminizde olabilir. Bu ayın dolunayı aşk konularınıza vurgu yapıyor ve gizli ilişkileri su yüzüne çıkarma etkisi verebilir. Acı verici sonuçlarını göz önünde bulundurarak, aşk konularında dikkatli davranmanızda fayda var.

Halihazırda ilişkisi olan Yengeç’ler, geçtiğimiz ay ortasından itibaren, tüm yoğunluklarına rağmen, aşk konusuna da vakit ayırabildiler. Partnerlerinin destekleyen tavırları ile yoğun ama mutlu bir ay geçirdiler. Haritalarınız bu etkiyi henüz gerçeklemedi ise, bilin ki sizin de güzel günleriniz yakında. Her türlü konunuzu partnerinizle paylaşın. Göreceğiniz samimi yakınlık ve destekleyici tavır size çok iyi gelecek!

Bu ay Boğa burcundaki gezegen etkileşimleri, iştahı fazlaca arttırıcı bir etki veriyor. Tembellik yapma isteği veriyor. Alkol, sigara vb keyif verici maddelere eğilimli yapıyor. Hayat, güzelliklerden, rahatlıktan ve dünyevi zevklerden ibaret olsun isteği uyandırıyor. Bir yandan da eğlence ve aşk hattındaki olumlu etkiler bu etkileri iyice arttırıyor. Bu etki altında kilo alabilirsiniz, aman dikkat! Sporunuzu aksatmayın, beslenmenizi kontrol altında tutmaya özen gösterin.

Mayıs ayının en önemli astrolojik olaylarından birisi olan İkizler burcundaki Güneş tutulması! Hayatınızda önemli başlangıçlar için kararlara ve bir süredir bekleyen günlük hayatınıza dair konuların ilerlemesine işaret ediyor. Bu yılın bu büyük olayına dair yorumlarımı önümüzdeki günlerde ayrıca bir yazı olarak yayınlayacağım. Şimdilik, güçlü etkilere hazır olun diyorum.

Hayat hızlanırken, kendinizi ihmal etmeyin!

Bol su için, siz Yengeç’lerin bedenindeki su oranı dengede olduğunda hayatınızdaki her şey daha iyi gidiyor. Bilmenizde fayda var!

Enerjinizin yüksek olduğu ve aştan başınızın döndüğü mutlu ve eğlenceli bir ay diliyorum!

 

ASLAN Burcu Mayıs 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Aslan Burcu Okuyucularım,

Gelirleriniz, eğitim ve aileniz bu ayın en temel vurgularını oluşturuyor. Hepsinde de güzel gelişmeler sizleri bekliyor.

Son haftalarda hissettiğiniz yoğunluk, yerini zaman zaman yorgunluk ve pes etme hallerine bırakmış olsa da enerjinizin dibe vurmadığını biliyorum.

Hayalleriniz, arzularınız ve hedefleriniz için yükselen enerjinizi hissedebiliyorum. Geçtiğimiz ayın sonlarında başlayan bu olumlu etki, bu ayın ortasına kadar artarak devam edecek. Ardından, bu artan enerjiniz ile birlikte hayalleriniz & arzularınız için yeni başlangıçlar yapacak cesaret ve enerjiyi kendinizde güçlü bir şekilde bulacaksınız.

İşlerin yoluna girme zamanı Sevgili Aslan burçları! Dileğinizi tutun ve evrene fısıldayın. Evren sizin için çalışmaya devam ediyor.

Halen bir çok Aslan için kariyer fırsatları, bolluk ve bereketi yanında getirmek için tetikte bekliyor. Özellikle Aslan burcunun son günlerinde doğanlar ve yükselen burcu Aslan’ın son derecelerine yakın olanlar, bu ay bu etkileri daha fazla hissedecek.

Bu ayın diğer bir konusu olan eğitim alanında müthiş etkiler altındasınız. Bu etkiyi tezinizi bitirmek, sınavlarınızda başarılı olmak veya yepyeni bir eğitim fırsatını değerlendirmek için kullanabilirsiniz.  Eğitim temasını hayatınıza hangi yolla dahil ederseniz edin, sonuçları beklediğinizde daha güzel olabilir. Tek bir şartla: Detayları önemseyin. Bu dönemde, başarı detaylarda gizlenmiş görünüyor.

Aile ve ev konularına geldiğimizde ise, bu konularda özellikle Ocak ayından beri sıkıntılarınız var ise artık çözmeye çok yakın olduğunuzu söylemeliyim. Sıkıntılarınız belki evinizi değiştirmek, belki tadilata girmek, belki aile fertleri ile yaşadığınız problemler, belki de ailenizi kurmak tarafında olmuş olabilir. Aile ve yaşadığınız evi ilgilendiren sorununuz her ne olursa olsun artık önünüzün açıldığını ve üzerinizdeki ağır toprağı rahatlıkla silkeceğinizi bilmenizi istiyorum. Özellikle ayın hemen başında, 6 Mayıs’ta Akrep burcunda gerçekleşecek olan dolunay, her ne kadar enerjisi ile size ağır gelse de, sorunlarınızı çözmek, tamamlamak, karar almak, sonuç almak için sizi destekler durumda olacak.

Siz Sevgili Aslan burçları, güçlü enerjiniz ve yaratım gücünüzle, üstesinden gelemeyeceğiniz hiç bir şey yok! Olur da enerjinizin ağırlaştığını hissederseniz gülümseyin bu gücünüzü kendinize hatırlatın!

Bu ay Boğa burcundaki gezegen etkileşimleri, iştahı fazlaca arttırıcı bir etki veriyor. Tembellik yapma isteği veriyor. Alkol, sigara vb keyif verici maddelere eğilimli yapıyor. “Hayat, güzelliklerden, rahatlıktan ve dünyevi zevklerden ibaret olsun!” isteği uyandırıyor. Bu etki altında kilo alabilirsiniz, aman dikkat! Sporunuzu aksatmayın, beslenmenizi kontrol altında tutmaya özen gösterin.

Mayıs ayının en önemli astrolojik olaylarından birisi olan İkizler burcundaki Güneş tutulması ise hayatınızda önemli başlangıçlar için kararlara ve bir süredir bekleyen hayallerinize dair konuların ilerlemesine işaret ediyor. Bu yılın bu büyük olayına dair yorumlarımı önümüzdeki günlerde ayrıca bir yazı olarak yayınlayacağım. Şimdilik, güçlü ve pozitif etkilere hazır olun diyorum.

Işıltınızın daim olduğu, yüzünüzün bolca güldüğü, nefiss bir ay diliyorum!

 

BAŞAK Burcu Mayıs 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Başak Burcu Okuyucularım,

Hayat sizler için oldukça hızlanmış olsa gerek. Sürekli bir yetişme çabası, koşturma hali yorucu olsa da bu ay Mars’ın verdiği enerji ile yapamayacağınız hiç bir şey yok! Gezegenler adeta sizin emrinizde! İstediklerinizi yerine getirmek için gereken tüm şartları oluşturmaya çalışıyorlar. Ocak ayından beridir burcunuzda gerileyen Mars’ın geçtiğimiz ay itibariyle hayatınızın her alanına hız vermeye başladı. Başak burcunun detaylara, kaosa düzen getirmeye yatkın doğası sayesinde bu hızlanmadan belki de en büyük faydayı siz görüyorsunuz.

Özellikle kaynaklarınız, başkalarının size olan destekleri, tazminat, kredi, komisyon, yakın çevre ile iletişim, sözleşmeler/anlaşmalar, yayıncılık, reklam, iletişim, yazı alanlarındaki gelişmeler hız kazanmaya başlayacak. Bu astrolojik rüzgarı arkanıza aldığınız taktirde, getireceği sonuçların da bereketi bol olacak.

Bu ay kariyeriniz ve prestijiniz tarafında önemli etkiler altında olacaksınız. Geçtiğimiz aydan itibaren bu etkileri hissetmeye başlamış olabilirsiniz. İşiniz dolayısıyla gelen gelirleriniz artmış olabilir. Bu etkileri halen yaşamadıysanız da  fırsatlar için gözünüzü dört açmanızda fayda var.  Özellikle 20 Mayıs’ta kariyer ve aile hayatınızı etkileyecek önemli değişimleri başlatan adımlar atabilirsiniz.

Mayıs ayının en önemli astrolojik olaylarından birisi olan İkizler burcundaki bu Güneş tutulması, hayatınızda önemli başlangıçlara ve bir süredir bekleyen konuların ilerlemesine işaret ediyor. Bu yılın bu büyük olayına dair yorumlarımı önümüzdeki günlerde ayrıca bir yazı olarak yayınlayacağım. Şimdilik, güçlü ve oldukça olumlu etkilere hazır olun diyorum. Şöyle ki, ben bu etkileri yaşadığım dönemde iş hayatımda oldukça zorlayıcı bir dönemden geçtim ve kurumsal hayatı bırakarak kariyerimi tamamen değiştirme kararı ile sonuçlandırdım.  Tabi ki sizde de aynı etkiler olacağı şeklinde yorumlamıyorum. Ancak hayatınızda bitmesi gereken şeyleri ve başlatmanız gereken konuları size daha açık bir şekilde gösterecek olan bu tutulma serisinin güçlü enerjisini, hayallerini ve hedeflerini doğrultusunda kullandığınızda hasarsız ve başarı ile süreci yöneteceğinizden hiç şüphem yok.

Ayın hemen başında, 6 Mayıs’ta Akrep burcunda oluşan dolunay sizi olumlu etkileyecek bir dolunay. Özellikle iletişim, reklam, pazarlama, yayıncılık, anlaşmalar, sözleşmeler, yazışmalar vb temalarda sizleri desteklerken, yakın çevreniz, arkadaşlarınız, kardeşleriniz ve akrabalarınızla daha içten, samimi bir yakınlık kurmanızı sağlayacak iletişimsel temaları barındırıyor. Yakın çevrenizde bir kişinin size ihtiyacı olan bir dönem de olabilir.

10-25 Mayıs tarihleri arasında ise sürüncemede kalan eğitim, kurs, yüksek öğrenim gibi eğitime dair temalar ile, yurt dışı, yabancılarla ilişkiler, spiritüel konular gibi temalarda kendini daha iyi ifade edebilecek, bu konularda başlangıçlar yapmak için uygun bir dönemde olacaksınız.

Mutlu, huzurlu ve güzel haberlerinizin bol olduğu bir ay diliyorum.

 

TERAZİ Burcu Mayıs 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Terazi Burcu Okuyucularım,

Geçtiğimiz ay sizleri biraz sıkmış olmalı. Özellikle Mars ileri hareketinin ardından hayatın her alanındaki hızlanma, yetişememe hissini beraberinde getirdi. Kendi işleriniz, partnerinize dair konular, parasal konular, alınması gereken kararlar, ortak çalışmalar… Her şey tüm kış, kış uykusunda gibi bekleyip, birden bire uyandı sanki. Çok yorulduğunuzu, sürekli koşma ve yetişmeye çalışma halinde olduğunuzu tahmin ediyorum. Bir yandan da hayatın karşınıza çıkarmaya başladığı yeni kişiler ve/veya fırsatlar ile yüzünüzün gülmeye başladığını da biliyorum. Zor başlayıp, yüzünüzü güldürerek biten Nisan ayının ardından, bu yepyeni ay size pek çok güzel haber getiriyor!

Öncelikle alınması gereken kararlarınız tarafına değinmek istiyorum.

Halihazırda evinizi, ailenizi, işinizi, günlük rutinlerinizi ilgilendiren konularda alınması gereken kararlarınız mevcut. Artık zihniniz daha açık çalışıyor. Bulanık dönemler bitti. Dolayısıyla önünüzü daha net görebileceksiniz. Ne istediğinize karar verin, prensiplerinizi belirleyin ve kararlarınızı alıp ilerlemeye başlayın! Bu ay özellikle ayın hemen başında bu karar verdirici etkiler sizleri destekliyor olacak. Hayatın daha hızlanacağını, daha fazla yetişmeye çalışma hissinin oluşacağını da söylemeliyim. Ancak bilmeniz gereken daha önemli bir şey var: HAYATINIZIN EN  ÖNEMLİ ADIMLARINI atmak için EN DOĞRU Dönemlerden birindesiniz Sevgili Terazi’ler! Önümüzdeki dönemin zorlamalarının son 3 senenin zorlamaları kadar ağır olmayacağını bilmelisiniz! Dolayısıyla, sizlere çok yakışan o gülümsemenizi takının, kendinizi güzel hissettiğiniz o zarif asaletinizle işlerinize koyulun! Beklemeyin, ertelemeyin! Tam yol ilerlemenin tam zamanı Sevgili Terazi!

6 Mayıs’taki Akrep burcu dolunayı, sizlerin parasal konularını ilgilendiriyor. 20 Nisan sonrasında bir takım gelir artışı fırsatları veya yeni gelir kaynaklarına yönelik teklifler/fırsatlar oluştu ise, bunlara dair tamamlama, karar alma, el sıkışma gibi sonlandırma konularında olumlu etki sizlerle! Başkalarının kaynakları, ailenizden, eşinizden gelen kaynaklar tarafında da benzer olumlu etkiler mevcut. Bu durum, eşinizin kaynaklarının artışı, ailenizden destek görmeniz, beklediğiniz tazminat, komisyon vb birebir sizin çalışmanız haricinde oluşan varlıkların/kaynakların artışı yolu ile sizin olumlu etkilenmeniz anlamına da gelebilir. Evren sizlerin varlığını arttırmaya çalışıyor Sevgili Terazi Burçları! Bu güzel etkiye kayıtsız kalmayın! Unutmayın, özgür iradeniz her şeyden güçlü! Bu güzel etkileri bilip, kullanmak sizlerin elinde!

Bu ay Boğa burcundaki gezegen toplanması iştahı fazlaca arttırıcı bir etki veriyor. Tembellik yapma isteği veriyor. Alkol, sigara vb keyif verici maddelere eğilimli yapıyor. Hayat, güzelliklerden, rahatlıktan ve dünyevi zevklerden ibaret olsun isteği uyandırıyor. Bu etki altında kilo alabilirsiniz, aman dikkat! Sporunuzu aksatmayın, beslenmenizi kontrol altında tutmaya özen gösterin. Malum, Teraziler için estetik güzellik önemlidir. Bu etkiler sona erdiğinde, gözünüze hoş gelmeyen bir görünümle kalmanızı hiç istemeyeceğinizi biliyorum. Bu nedenle bu mini uyarıyı yapmadan geçemedim.

Geçtiğimiz ay itibariyle yönetici gezegeniz Venüs’ün İkizler burcuna geçişi, eğitim, yüksek öğrenim, yurtdışı konuları ve spiritüel konulara dair sizi desteklemeye başladı. Daha meraklı, daha fazla bilgi arayışı içerisinde olmanız muhtemel. Bir yandan da yurtdışından misafirleriniz veya sizin seyahatleriniz söz konusu olabilir. Tüm bu konulardaki girişimlerinizi 15 Mayıs öncesinde başlatmanız ve hatta tamamlamanızda fayda var. Zira, yönetici gezegeniniz Venüs’ün geri hareketi öncesinde iletişiminiz, zekanızdaki parlaklık ve isteğiniz gayet pozitif görünüyor.

Mayıs ayının en önemli astrolojik olaylarından birisi olan İkizler burcundaki Güneş tutulması hayatınızda önemli başlangıçlara ve bir süredir bekleyen konuların ilerlemesine işaret ediyor. Bu yılın bu büyük olayına dair yorumlarımı önümüzdeki günlerde ayrıca bir yazı olarak yayınlayacağım. Şimdilik, güçlü ve oldukça olumlu etkilere hazır olun diyorum. Şöyle ki, geçtiğimiz 2,5 sene içerisinde iş ve aile hayatınızda yaşadığınız sert etkilerin tamamen tersi bir şekilde OLUMLU ve çok güçlü güzel etkiler kapınızda!

Hayatınızın yolunu gönlünüzce çizmeniz için ENERJİNİZİN BOL ve POZİTİF olduğu bir ay diliyorum!

 

AKREP Burcu Mayıs 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Akrep Burcu Okuyucularım,

Geçtiğimiz dönem sizler için nihayet işlerinizin yoluna girme sinyallerini verdiği, ilerleme hissinin rahatlattığı, yeniden strateji çizebilme gücünüzü hissettiğiniz ve enerjinizin yükseldiği bir dönemi işaret ediyordu. Tüm bu etkiler, yönetici gezegeniniz Mars’ın Nisan ayı ortasından itibaren ileri harekete geçişi ile oluşmaya başladı. Mayıs ayında bu etkileri artarak hissedeceğiniz haberi ile başlamak istiyorum. Evet, bu aralar Boğa burcundaki gezegen geçişleri, sizleri yeme içmeye, dünyevi zevklere yöneltmiş olsa da, Mars’ın getirdiği bu hızlı tempoyu kendi yararınıza kullanmanızda fayda var.

Öncelikle, Ocak ayından beridir, günlük rutinlerinizde yaşadığınız sıkıntıları teker teker çözebileceğinizi hatırlatmak istiyorum. Sağlıkla ilgili problemlerinizi de çözmek için uygun bir dönemdesiniz. Ancak bu dönemde özellikle zihinsel gerginlik veya yoğunluk kaynaklı baş ağrıları için sizi uyarmalıyım. Kendinizi rahatlatacak aktiviteleri bularak, düzenli bir şekilde yapmanızda fayda var.

Hayalleriniz, arzularını ve hedeflerinizi aydınlatan etkiler bir yandan size güç verirken bir yandan da aldığınız ters etkiler bazı konuları beklemeye almanıza veya ertelemenize neden oluyor olabilir. Bu ay belki de en önemli mesajım, BEKLEMEYİN ve hayalleriniz için harekete geçin!

 

Geçtiğimiz ay başlayan bazı etkiler ile harcamalarınız artış göstermiş, gelirler konusunda kafanız karışmış olabilir. Özellikle ayın ortasına kadar gelirlerinizi ve aileniz, partneriniz veya diğer yollarla gelen kaynaklarınızı gözden geçirerek gelirlerinizi arttırıcı aksiyonları alabilirsiniz. Özellikle ayın sonuna doğru, 20 Mayıs’ta oluşacak olan İkizler burcundaki güneş tutulması, gelirler ve kaynaklarınız tarafında size ışık tutacak. Başlangıçlarınızı destekleyecek. Başlangıçlarınız için hemen bu ay somut etki göremeseniz bile, Haziran ayında ilk etkileri alacaksınız ki Haziran yorumlarımda bu konuya tekrar değineceğim.

Mayıs ayının en önemli astrolojik olaylarından birisi olan İkizler burcundaki bu Güneş tutulması, hayatınızda önemli başlangıçlara ve bir süredir bekleyen konuların ilerlemesine işaret ediyor. Bu yılın bu büyük olayına dair yorumlarımı önümüzdeki günlerde ayrıca bir yazı olarak yayınlayacağım. Şimdilik, güçlü etkilere hazır olun diyorum.

Mayıs ayının bir diğer konusu da tazminatlar, alacaklar, komisyon vb konuları aydınlatıyor. Süregelen bu konularını var ise bu ayın sonlarında bu konuları olgunlaştırmanız ve istediğiniz sonuçları almanız mümkün görünüyor.

10 – 25 Mayıs tarihleri arasında yeni partnerlik ilişkileri gündeminize girebilir. Bu ilişkiler iş ilişkisi olabileceği gibi aşk ilişkisi de olabilir. İlişkinin türü ne olursa olsun, bu ay partnerinize destek olmanız, onu rahatlatmanız ve hatta onu şımartmanız ikinizin de faydasına olacaktır.

Ayın başındaki, 6 Mayıs’ta oluşacak olan dolunay ise burcunuzda oluşuyor ve sizleri tamamlama, sonuç alma, el sıkışma, bitirme, karar alma, netleştirme aksiyonlarına sevk ediyor. Gizli bazı konuların da açığa çıkması teması barındıran bu dolunayda her ne yaşayacaksanız yaşayın, evrenin olayları sizin yararınıza kurguladığını ve sizi korumak için olayları karşınıza çıkarttığını bilin.

Mutlu ve huzurlu bir ay diliyorum.

 

YAY Burcu Mayıs 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Yay Burcu Okuyucularım,

Görünen o ki  son dönemde hızlanan hayat size iyi gelmiş. Pırıltınız arttırmış, işlerinizi yoluna koymanıza yardımcı olmuş. Bu ay bu etkilerin artacağı, güzel haberlerle dolu yorumlarım var.

İlk haberlerim kariyer ve prestij konularında. Ocak ayından beri sıkışmış olan konularınızın çözülmeye başladığı bir döneme girdiniz. Yay burcunun başında doğmuş olan ve yükselen burcu Yay burcunun ilk derecelerine gelen okuyucularım bu etkileri çoktan hissetmiş olabilirler. Henüz bu etkiyi hissetmediyseniz, bilin ki konularında güzel gelişmeler sizlere de giderek yaklaşıyor. Özellikle iş değiştirmek, yeni girişimlerde bulunmak, kendi işinizi kurmak gibi güçlü enerjiler isteyen aksiyonlar için uygun dönemdesiniz. Bu güçlü etkileri kariyerinizde ilerleme fırsatı olarak da kullanabilirsiniz. Yeni tekliflere açık olun. Halihazırda bir iş arayışınız olmasa bile, önünüze gelen fırsatlara dair detayları dinleyin ve sonra tekrar düşünün. Kariyer ve kişisel prestijinizi ilgilendiren konularda artık adım atma vakti geldi ve bu güçlü enerji Temmuz ayına kadar sizleri desteklemeye devam edecek.

Bu ayın bir diğer konusu ise aşk ve eğlence temalarının aydınlanması. Halihazırda ilişkiniz olsun veya olmasın, bu aydan itibaren sizler için eğlence, dost sohbetleri, rakı masaları, müzik, hareket ve kahkaha görünüyor. Artık dışarıya tekrar açılma zamanı geldi. Bu etkiler altında aşk hayatınız hız kazanabilir, ayaklarınız yerden kesilebilir. Halihazırda ilişkisi olan Yay burçları ise ilişkilerindeki yeniden alevlenmeyi hissederek, daha renkli ve mutlu bir dönem geçirebilirler.

Bu ayın bir diğer konusu Akrep burcunda gerçekleşecek olan dolunay.  6 Mayıs’taki bu dolunayın enerjisi size ağır gelebilir. İç sıkıntısı, kafa karışıklığı veya gizli bazı konuların ortaya çıkışı yolu ile canınızı sıkabilir. Ancak bu etkinin kısa süreli olduğunu hatırlatmak istiyorum. Gelişmelere zaman tanıyın ve her daim içinizdeki o güzel pozitifliğinizi ve iyimserliğinizi koruyun.

Mayıs ayının en önemli astrolojik olaylarından birisi olan, karşıt burcunuz İkizlerdeki güneş tutulması, hayatınızda önemli başlangıçlara ve bir süredir bekleyen konuların ilerlemesine işaret ediyor. Bu yılın bu büyük olayına dair yorumlarımı önümüzdeki günlerde ayrıca bir yazı olarak yayınlayacağım. Şimdilik, güçlü etkilere hazır olun diyorum.

9 Mayıs’tan itibaren günlük işlerinizi ve rutinlerinizi yoluna koymak için olumlu etkiler altında olacaksınız. Bu ay, uzun süredir beklemede kalan ne varsa bitirmek için fırsatınız olacak. Bu güzel enerjiyi kullanın.

Ayın sonlarına doğru gündeminiz partnerlik ilişkileriniz, ciddi ilişkiler ve evlilik konularına yönelmiş olacak. Uzun süredir ciddi ilişkileri devam eden Yaylar, partnerlerinden, ilişkilerini bir adım öteye taşımak için baskı görebilirler. Bu yeni durumu, özgürlüğünüze yapılan bir saldırı gibi algılamayın. Partnerinizin size olan sevgisini ve kendini adayışını görmeye gayret edin.

Aynı etkiler, bekar Yay burçlarının hayatına, ciddi anlamda önemseyecekleri kişileri, ilişkileri taşıyabilir. Aynı şekilde sizler de bu durumu, özgürlüğünüzü tehdit eden bir durum gibi algılamayın.

Kahkahalarınızın, mutlu anılarınızın çok olduğu, çok güzel bir ay diliyorum!

 

OĞLAK Burcu Mayıs 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Oğlak Burcu Okuyucularım,

Bu ayın hemen başında Akrep burcunda meydana gelecek dolunay hayalleriniz, arzularınız ve hedeflerinize yönelik, tamamlanma enerjilerini üzerinize doğrultmuş durumda. Oğlak burçları yaşam mimarlarıdır. Hayattan ne istediğini en iyi bilen, en çok danışılan,  ayakları en çok yere basan, sağlam temeller inşa edebilen, hedeflerine adım adım ilerlemeyi en iyi bilen burçtur.  Bu dolunayda alacağınız güzel etki ile bu inşa sürecinde sağlam bir kat çıkabilmeniz mümkün görünüyor. 6 Mayıs ve civarında tamamlamaya odaklanın Sevgili Oğlak burçları!

Nisan ayının sonlarından itibaren eğitim kurs, yüksek öğrenim gibi eğitim-öğretim konularında ilerleme etkisi altına girmiş bulunuyorsanız. Bitirmeniz gereken projeler, tezler var ise artık önünüz açık. Uzun süredir belli bir konuda eğitime başlamayı düşünüyor ve bir şekilde bu planınız aksıyor ise artık bu konuda da önünüz açık. Yine aynı alana ait olan spiritüel konular, yabancılarla ilişkiler ve yurtdışı bağlantıları temalarında da olumlu etkiler altındasınız. İlerletmek istediğiniz konularınız var ise bu olumlu etkiyi kullanmanızda fayda var.

Bu ayın bir diğer vurgusu eviniz ve aileniz tarafında. Kendi ailenizi kurmak, ilişkinizi bir sonraki adıma taşımak gibi planlarınız var ise artık vakit gelmiş görünüyor. Harekete geçin. Bu isteğinizi partnerinize açın.  Diğer yandan ev, arsa, her türlü gayrimenkul tarafında beklenmedik fırsatlar karşınıza çıkabilir. Normal şartlarda sürprizleri pek de sevmediğinizi tahmin ediyorum. Ancak, taşınmazlar konusundaki bu fırsatları değerlendirmeniz, beklediğinizden çok daha karlı çıkmanızı sağlayabilir.

Ayın ortalarından itibaren yaratıcılık gerektiren konularda kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz bir döneme gireceksiniz. Toplantılar, buluşmalar veya sunumlarınızı bu döneme getirmenizde fayda var. Aynı etkiler altında varsa çocuklarınız ile vakit geçirmek, onları şımartmak, hayatın güzel zevklerini beraberce tatmak hepinize çok iyi gelecektir.

Ayın sonuna doğru, günlük rutinlerinizde bazı kararsızlıklar yaşamanız muhtemel. Olası seçeneklerin artışı kaynaklı bu kararsızlıklar sinirsel olarak gerilmenize neden olabilir. Hayat bazen kararlar vermemizi ve diğer alternatiften vazgeçmemizi gerektirir. Bu vazgeçişleri bir kayıp olarak görmemek gerekir. İçinizdeki sesi dinleyin. Sizin için neyin doğru olduğunu fısıldayacaktır.

Gerçekten SİZİN için doğru olanı söylediğinde bu sesi yargılamayın. Hayat, size dayatılanları yaşamak için çok kısa. Dışarıya iyi görünmek ve başkalarının size dayattıklarını yaşamak yerine, kendi hayatınızı KENDİ gerçek arzularınızın şekillendirmesine olanak tanıyın.

Sizi koruyan iç sesinizin yüksek olduğu, huzurlu bir ay diliyorum.

 

KOVA Burcu Mayıs 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Kova Burcu Okuyucularım,

Geçtiğimiz ayın ortasından itibaren hayat sizler için de oldukça hızlanmış olmalı. Özellikle Ocak ayı sonundan beridir beklemede kalan konularınızın hız kazanmaya başladığı bir döneme girdiniz. Dışarıdan size yöneltilen kaynaklarınızda artışlar, ailenizden aldığınız destek, partnerinizin desteği, partnerinizin maddi kaynaklarındaki artış, sözleşmeler, anlaşmalar, iletişim ve kariyerinizle ilgili gelişmeler ve prestijinizle ilgili konularda önünüz açıldı. Tüm bu alanlarda ilerlemek için çok uygun bir döneme girdiniz. Yetişememe hissinizin de arttığını tahmin ediyorum. Ama her şeyin kış uykusunda gibi yavaş ilerlemesi, patinaj yapmasından daha iyi bu yoğunluk, değil mi?

Bu ayın ilk vurgusu, gelirlerinizi kaynaklarınızı başkaları yolu ile arttırmanıza dair. Tazminat, komisyon, başkalarının kaynaklarını kullanmak gibi size dolaylı olarak yararı dokunacak konularda aşırı detaycı olmayın. Veya detayların sizi engellemesine izin vermeyin. Büyük resimdeki hedeflerinizi gözden geçirin ve size hizmet ettiğini düşündüğünüz konuları canlandırmaya bakın. Yakın çevreniz ve iş çevreniz sizi desteklemeye hazır.

Bu ayın başındaki dolunay size zorlayıcı gelebilir. Hisleriniz derinleşebilir. Zor kararlar almanız gerekebilir. Ancak bilmelisiniz ki bu dönem daha sonraki rahatınız için size eşik atlatacak bir dönem. Ayın başı zor başlasa da ayın sonlarında yüzünüz çokça gülecek ve ayı çok güzel etkiler altında kapatacaksınız.

Bu dolunayın güçlü enerjisini özellikle iş, para ve kendi prestijinizi ilgilendiren konularda tamamlama, sonuç veya karar alma yönünde kullanın. Getireceği bereketi seveceğinizi tahmin ediyorum!

Geçtiğimiz ay itibariyle İkizler burcuna giriş yapan Venüs pırıltınızı arttırmış olmalı. Eğlence ve zevk harcamalarınızı arttırmış olabilir. Bu etki bu ayın ortasına kadar artarak devam edecek. Aşk, eğlence, kalabalıklar, iletişimin hızlanması ve kahkahalar bu ayın ana temalarından olacak.

Aşk demişken, bekar Kova burçları için oldukça güzel bir dönemin başladığını söylemeliyim. Aşk için doğru zaman! Biliyorum, yoğunluk ve yorgunluğunuz da arttı. Ancak aşk için vakit yaratmak lazım. Hayatın tüm güzellikleri size doğru gelirken, kapınızı açık tutmakta fayda var. Bu ay, size iyi gelecek olan samimi yakınlaşmalar, yaratıcılığınızı tetikleyecek ilişkiler gündemde olacak. Bu ay kendinizi dışarılara atma zamanı. Giyinin, kuşanın ve kalabalıklarda parlayın! Arkadaşlarınızla her zamankinden daha fazla vakit geçirin.

Halihazırda ilişkisi olan Kova burçları, ilişkilerinde (eğer varsa) sorunlarını çözüp, daha uyumlu ve mutlu ilerledikleri bir dönemdeler. Baharla birlikte aşkın tadını siz de fazlası ile çıkarabileceksiniz. Özellikle beklenmedik kısa seyahatler sizi canlandırabilir. Sürprizlere hazırlıklı olun veya sürprizleri siz yaratın.

Aşk konusunda bu ayın bir diğer teması ise birden fazla kişi ile flörtleşmek şeklinde oluşuyor. Özellikle ilişkisi olan Kova’ları bu konuda bilgilendirmek istiyorum ki sonra aklı ve kalbi sizde olanları üzmeyin.

Bolluk bereket gezegeni Jüpiter ev ve aile konularında sizleri desteklemeye, size şans vermeye devam ediyor. Bu alanlarda satın alma, değişiklik, yenilik gibi düşünceleriniz var ise halen harekete geçmek için vaktiniz var. Özellikle Kova burcunun sonlarında doğum günü olan okuyucularım ile yükselen burcu Kova’nın son derecelerine yakın olan okuyucularım, bu fırsatları daha iyi değerlendirebilecekler.

Bu ay Boğa burcundaki gezegen toplanması iştahı fazlaca arttırıcı bir etki veriyor. Tembellik yapma isteği veriyor. Alkol, sigara vb keyif verici maddelere eğilimli yapıyor. Hayat, güzelliklerden, rahatlıktan ve dünyevi zevklerden ibaret olsun isteği uyandırıyor. Bu etki altında kilo alabilirsiniz, aman dikkat! Sporunuzu aksatmayın, beslenmenizi kontrol altında tutmaya özen gösterin.

Mayıs ayının en önemli astrolojik olaylarından birisi olan İkizler burcundaki Güneş tutulması hayatınızda önemli başlangıçlara ve bir süredir bekleyen konuların ilerlemesine işaret ediyor. Bu yılın bu büyük olayına dair yorumlarımı önümüzdeki günlerde ayrıca bir yazı olarak yayınlayacağım. Şimdilik, güçlü ve oldukça olumlu etkilere hazır olun diyorum. Şöyle ki, geçtiğimiz 2 sene içerisinde her türlü günlük rutininizde ve sağlık alanında yaşadığınız sert etkilerin tamamen tersi bir şekilde OLUMLU ve çok güçlü güzel etkiler kapınızda!

Yüzünüzün bolca güldüğü, nefisss bir ay diliyorum!

 

BALIK Burcu Mayıs 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Balık Burcu Okuyucularım,

Mayıs ayına sıkı bir yoğunluk ile giriş yaptığınızı tahmin ediyorum. Son dönem sizi bir miktar yormuş, yetişmeye çalışma hissi bunaltmış olabilir. Ancak, hayatınızdaki bu hızlanmayı sonuç almak için kullandığınız taktirde bolluk ve bereketin sizi beklediğini bilmenizi istiyorum.

Geçtiğimiz aydan beridir özellikle parasal konular, eğitim, yüksek öğrenim, yurtdışı konularında daha sıkı bir tempo içerisine girmiş olabilirsiniz. Özellikle Ocak ayından beridir yavaşlayan, ters giden konuları yoluna sokmak ve sonuç almak için uygun bir dönem girdiniz. Ayın başında, 6 Mayıs’ta Akrep burcundaki dolunay ile, özellikle eğitim, yüksek öğrenim, kurs, seminer, yurtdışı seyahatleri, yabancılarla olan ilişkiler, spiritüel konularda sonuç alma, karar alma, tamamlama temaları hakim görünüyor. Projelerinizi, tez hazırlıklarını, seyahat planlarınızı, eğitimlerinizi bu tarihlere yaklaştırmakta fayda var. Zira buralarda sizin için gayet olumlu etkiler söz konusu.

Bu ay Boğa burcundaki gezegen toplanması iştahı fazlaca arttırıcı bir etki veriyor. Tembellik yapma isteği veriyor. Alkol, sigara vb keyif verici maddelere eğilimli yapıyor. Hayat, güzelliklerden, rahatlıktan ve dünyevi zevklerden ibaret olsun isteği uyandırıyor. Bu etki altında kilo alabilirsiniz, aman dikkat! Sporunuzu aksatmayın, bıraktıysanız tekrar başlayın. Beslenmenizi kontrol altında tutmaya özen gösterin.

Dolunayın hemen ardından ayın sonlarına kadar yakın çevreniz ile olan ilişkileriniz odağınızda olacak. İletişimin hızlandığı, kendinizi iyi ifade edebildiğiniz, yaptıklarınızın değerini daha iyi yansıtabildiğiniz, anlaşmalar ve sözleşmeler için uygun bir dönem söz konusu. Zaman planlamalarınızı yaparken bu bilgiyi göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Bu ayın bir diğer vurgusu ise fiziki eviniz, arsa, gayrimenkul ve ailenize dair konularda. Bu konularda girişimler, değişiklikler yapma düşünceniz var ise başlamak için 20 Mayıs civarını bekleyin. Güçlü bir etki alacaksınız.

Mayıs ayının en önemli astrolojik olaylarından birisi olan İkizler burcundaki Güneş tutulması hayatınızda aile, ev ve iş hayatınızı ilgilendiren önemli olaylar serisinin başlangıçlarına ve bir süredir bekleyen konuların ilerlemesine işaret ediyor. Bu yılın bu büyük olayına dair yorumlarımı önümüzdeki günlerde ayrıca bir yazı olarak yayınlayacağım. Şimdilik güçlü etkilere hazır olun diyorum.

Son olarak bekar Balık’lar için ciddi ilişkilerin hayatlarına yaklaştığını söylemek istiyorum. Belki çoktan birisi ile tanıştınız ve ilişkiniz ilerliyor. Belki de haritanız henüz o dereceye ulaşmadı ve kapıda bir ilişki sizi bekliyor. Astroloji, bir şeyleri yapmanın doğru zaman ve yöntemlerini çok güzel anlatır. İşte, güzel ve sağlıklı bir ilişki için güzel bir dönem başladı. Çevrenize bir de bu gözle bakın!

Eğer halihazırda bir ilişkiniz var ise, ilişkinizi bir üst kademeye ilerletmenin vaktinin geldiğini söyleyen bir sinyal olarak yorumlayabiliriz bu etkiyi.

Evlilik hazırlığı yapan Balık’lar ise artık sıkıntılarınızın bittiğini, işlerinizin artık daha kolay ilerleyeceğini bilmenizi istiyorum.

Enerjinizin pozitif ve yüksek olduğu bir ay diliyorum!

%d blogcu bunu beğendi: