Nisan Ayı Burç Yorumları

Astrolojik yeni yıl başladı.
Bu ay astrolojk olarak önemli ve yepyeni gelişmelere gebe bir ay. Pek çok burç için uzun zamandır tıkanan konuların çözülme ayı. Yeni başlangıçlar ayı.
Bu ay  her burca bol bol güzel haberlerim var!

Bir haber de benden:
Mayıs ayında Temel Astroloji Eğitimi düzenliyorum. Her katılımcının haritası üzerinden örnek yorumlamalarla vereceğim bu eğitim için yerler sınırlı sayıda.  Astroloji meraklılarının kaçırmamasını tavsiye ediyorum. Eğitimin detayları için tıklayın!

Keyifli okumalar!

KOÇ BURCU Nisan 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Koç Burcu Okuyucularım,

Astrolojik yeni yılı başlatan Koç Burcu dönemine girdik.
Tüm Koç burcu okuyucularımın doğum günlerini kutlayarak bu ayki yorumlarıma başlamak istiyorum.

Bu ay özellikle Koç burçlarının pırıl pırıl parladığı bir ay olacak!

Ayın başında bilinçaltı ve gizli konular alanlarınızda geri harekette bulunan Merkür, size hayatınızdaki pek çok şeyi yeniden değerlendirmeniz için bir fırsat tanıyor. Hayatınızda neleri istiyorsunuz, kimler fazla, kimler sizi destekliyor, hangi işleri yapmak, hangi aktiviteleri hayatınıza almak, mevcut işiniz, ilişkiniz… Her şeyi tekrar değerlendirmek için güzel bir dönem. Ayın5’inden itibaren bu etki ortadan kalkarak yerini aksiyonlara bırakacak. Zaman kararlarınızı uygulama zamanı olacak.

Ayın ortasından itibaren Ocak ayından beridir gerilemede olan burcunuzun yöneticisi Mars ileri harekete başlayacak. Bunun anlamı, nihayet hayatınızın hızlanacağı, iş ve özel hayatınızın yoluna gireceğidir. Ocak sonundan beridir büyük bir proje üzerinde çalışıyor olabilirsiniz, günlük hayatınızı değiştirecek parametreleri hayatınıza almaya çalışıyor olabilirsiniz. Ancak detaylar yüzünden çok zaman kaybetmiş olabileceğinizi tahmin ediyorum. Siz Koçlar yani sonuç odaklı kişiler olarak detaylara takılıp kalmaktan, ilerleyememekten, sonucu görememekten hiç hoşlanmıyorsunuz biliyorum. Ocak ayından beridir yaşadıklarınız sizi oldukça sıkmış olmalı. İşte şimdi her şey düzeliyor. Yol alma zamanı! Üstelik Temmuz ayına kadar bu etkiler altında olacaksınız ki ŞAHANE!

Gezegenlerin pek çoğunun Koç burcunda toplanması, hayatınızı daha da hareketli hale getiriyor. Bu aydan itibaren her alanda koşturmaya başlayacağınızı söyleyebilirim.

Ayın hemen başında iletişim, medya, yakın çevre ilişkileri konularınıza ışık tutacak olan etkiler altında olacaksınız. İhmal ettiğiniz arkadaşlar, kardeşler, kuzenler ve arkadaşlarla arayı kapatmanın, tekrar iletişime geçmenin vakti olduğunu söyleyebilirim. Diğer yandan internet, medya, sözleşmeler gibi konularda ilerlemek için ayın ortasını beklemenizi tavsiye ederim.

Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter, halen gelirleriniz alanında ilerlemeye devam ediyor. Gelirlerinizi arttırıcı fırsatlar halen karşınıza çıkmadı ise bu ay sizin ayınız olabilir. Gözlerinizi dört açmanızda fayda var. Zira, Jüpiter fırsatları getirirken beraberinde kararsızlık veya rehavet de verir, dikkatli olun.

Bu ay ayrıca gelirler ve kaynaklar tarafında da çeşitli açılımlılarınız olabilir. Bu durum eşinizin kaynaklarında artış olabildiği gibi, dolaylı olarak sizi rahatlatacak ve refaha kavuşturacak kişiler vasıtasıyla gelen etkiler de olabilir. Aynı zamanda bu etki, tazminat, komisyon ve krediler konularında da olumlu etkilerin başladığına işaret ediyor.

Doğum gününüz kutlu olsun ve parladığınız mutlu bir ay olsun.

Sevgilerimle.

 

BOĞA BURCU Nisan 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Boğa Burcu Okuyucularım,

Geçtiğimiz ay eski arkadaşların, eski iş ilişkilerinin sıklıkla karşınıza çıktığı bir ay olmuş olmalı. Bu ayın hemen başında bu etki birkaç günlüğüne devam edecek. Eski ilişkilerinizi, kendi davalarınız, hedefleriniz ve işleriniz için kullanmaya devam ederek bu aya başlamanızı tavsiye ederim.  Ayın ortasından  itibaren zihinsel olarak kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bir süre kendinizi şımartıcı faaliyetlerle dinlenmenizde fayda var. Bir yandan da bu ay sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz düzenine geçmek için oldukça güzel bir ay. Bu ay yapılan başlangıçlar için enerjiniz ve isteğiniz oldukça yüksek olacak. Özellikle geçtiğimiz ay, yönetici gezegeniniz Venüs kendi burcunuzda iken iştahınız oldukça açılmış olmalı. Hazır havalar ısınırken, forma girmek için yeni başlangıçlarınızı yapmanın tam zamanı.

Nisan ayının güzel bir haberi gelirleriniz ve varlıklarınız tarafında. Bu alanda alacağınız olumlu etkiler, yapılan ödemeler, alınan ikramiyeler, primler veya yeni gelir kapıları olarak karşınıza çıkabilir.

Aşk tarafındaki Nisan ayı etkilerine baktığımızda, zaten bir süredir oldukça popüler olan bekar Boğalar son haftalarda geçmişteki ilişkileri veya geçmişten tanıdıkları kişilerle romantizm etkileri altında idi. Bu etkiler ayın ortasından itibaren bitiyor. Daha güzel etkiler kapınızı çalacak hazırlanın! Yepyeni kişiler, yepyeni aşklar ve eğlence artık sizinle. Bekar Boğa burcu okuyucularım, dışarılarda olun, her zamanki güzel gülüşünüzü ve cazibenizi takının ve ayaklarınızı yerden kesecek kişilerin kapınızı çalmasına hazırlıklı olun!

Halihazırda ilişkisi olan Boğa burçları ise bu aydan itibaren ilişkilerinde (eğer son dönemde oldu ise) her türlü sorunu çözebilecekleri güzel bir döneme giriyorlar. Mutluluk, eğlence sizi bekliyor. Diğer yandan, çocuk sahibi olmak isteyen çiftler için de uygun bir dönem başladı. Bu etki önümüzdeki aylarda da devam edecek. Böyle bir planınız yoksa da bu etkiyi bilerek önleminizi almanızda fayda var.

Bu ayın bir diğer etkisi iş ortaklıkları ve partnerlikler tarafında. Ayın ortasından itibaren tek bir konuya odaklanarak faydalı işbirlikleri için fırsatlarla karşılaşmanız mümkün.

Son olarak aylardır üzerinizde adeta bir ışık gibi dolaşan Jüpiter’in şans etkisinin, hayatınızın her alanında bu ay da devam ettiğini bilerek riskler alabilir, atılımlar yapabilirsiniz.

Yüzünüzün çokça güldüğü, eğlencenizin ve aşkın doruklarında bir ay diliyorum.

Sevgilerimle.

 

İKİZLER BURCU Nisan 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili İkizler Burcu Okuyucularım,

Bu ay ışıltınızın, cazibenizin ve çekiciliğinizin artacağı çok güzel bir bahar ayı sizin için. Ayın hemen başında burcunuza giriş yapacak olan güzellik ve zenginlik gezegeni Venüs, sizleri pırıl pırıl parlatırken, aşk ve yaratıcılık konularında da sizi destekleyecek. Bu ay görünümünüzde değişiklik yapmak, gardırobunuzu yenilemek için de müthiş bir ay!

Ayın hemen başında halen geri harekette olan yönetici gezegeniniz Merkür, özellikle iş, kariyer, kişisel prestijiniz konularında tekrar düşünmeniz ve değerlendirme yapmanız gerektiğini vurguluyor. Geçtiğimiz ay buradaki iletişim problemleri oldukça canınızı sıkmış ise bilin ki ayın hemen başında bu etkilerden kurtuluyorsunuz. Ayın ortasına kadar geçtiğimiz ay yavaşlayan veya başlayamadığınız konuları ele almak için oldukça uygun olacak. Oldukça hızlı ilerleyebilme imkanınız var.

Ocak ayından beridir ters etkiler altında bulunan fiziki ev, aile konularınız da bu aydan itibaren yoluna girmeye başlıyor. Bu konulardaki toparlanma iş hayatınızı da olumlu etkileyecek. Her şey ardı ardına çözülmeye başlıyor. Günlük rutinlerinizde de işler yoluna girmeye başlayacak. Bu durum sağlığınızı da oldukça iyi etkileyecek.

Ayın ortasından itibaren sağlıklı beslenme ve düzenli egzersize başlama konularında adım atmanızı öneririm. Zira bu konularda enerjiniz, motivasyonunuz yüksek olacak. Hazır havalar ısınırken, form tutmaya başlamak için ideal bir zaman. Doğum gününüze kadar hedeflerinize ulaşabileceğinizi söyleyebilirim.

Enerjinizin yüksek olduğu, pırıltınızın herkesi etkilediği, güzel bir ay diliyorum.

Sevgilerimle.

 

YENGEÇ BURCU Nisan 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Yengeç Burcu Okuyucularım,

Ayın ilk günleri eğitim, kurs, yurtdışı ve yabancılarla ilgili konularda yeniden bir değerlendirme yapma zamanı. Kalabalıklarda olun, insanlarla konuşun. Bir şeyleri tekrar değerlendirmek için son günler. Ayın ortasından itibaren uzuuuun zamandır beklemede olan iş konuları harekete geçecek. İletişiminiz, odağınız, meşguliyetiniz büyük ölçüde kariyerinizdeki ciddi hareketlenmeye dönmüş olacak. Prestij, tanınma, iş bağlantıları ve ilerleme konularına bu aydan itibaren sizler adınızı yazdıracaksınız.

Özellikle iletişim, yayıncılık, medya, yazmak, konuşmak, eğlendirmek temalarına sahip işlerle uğraşan Yengeç burçlarının önü çok açık. Eğer ki bu konularda planlarınız var ise harekete geçmenin tam zamanı.

Diğer yandan yaratıcılığınızın tekrar arttığı altın bir dönem bu dönem. Aniden oluşuveren fikirlerinizin peşinden gidin, onları küçümsemeyin.

Ocak ayından beridir aşk alanında bir türlü yüzü gülmeyen Yengeç burçları için de nihayet güzel bir dönem başlıyor. Fazla detaycılığa dikkat edin. Zira sizi sarıp sarmalayacak o ruh eşinizi gelmeden gönderebilirsiniz. Bu ay aşk konusunda artık rahat olma zamanı geldi. Bırakın, karşıdaki sizin için bir şeyler yapsın, sizi mutlu etsin.

Malum Yengeç’lerin evleri çok özeldir, önemlidir. Tüm huzuru buldukları yerdir. Evde işler yolunda ise hayat da daha kolay akar Yengeç’ler için. Bu ay ev konularında halen aksiyon alma zamanı değil. Fırsatlar çıkarsa elbet değerlendirin, ancak şartları zorlamayın. Bir nevi rüzgara karşı yürümek olur aksi takdirde.

Ayın başından itibaren içsel olarak rahatlayacağınız bir dönem başlıyor. Korkularınızın kaynağını kendi içinizde çözebileceğiniz ve zihinsel gerilimlerinizden kurtulabileceğiniz bir dönemden bahsediyorum. Bu ay iç sesinizi, düşüncelerini dinlemeye çalışın. Hatta belki meditasyon yapın. Zihninizde ne cevherler olduğunu göreceksiniz.

Baharın içinizi ısıttığı güzel bir ay diliyorum.

Sevgilerimle.

 

ASLAN BURCU Nisan 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Aslan Burcu Okuyucularım,

Son dönemde, özellikle yükselen Aslan burçlarının kariyerlerinde yakaladıkları fırsatlar, iş değişimleri, maaş artışları, terfileri izlerken çok mutlu oluyorum. Astrolojiye olan saygım katlanarak artıyor. Eğer siz henüz o fırsatları yakalayamamışsanız üzülmeyin. Bolluk bereket gezegeni bu konuları aydınlatmaya çok yakınlaşmış olabilir. Malum, her harita farklı etkilere sahip ve bu şansın ne zaman kapınızı çalacağını haritanız net olarak söyleyebilir.

Kariyer, tanınma, prestij konularında size şans veren etkiler aynı zamanda biraz rehavet, biraz harekete geçme yavaşlığı veya biraz kararsızlık da verebilir. Bu etkiler kapınıza gelen şansı değerlendirmenizi engellemesin. Eğer ki bahsettiğim fırsatları görüyorsanız, durmayın, iç rahatlığı ile değerlendirin.

Para konularında özellikle ay ortasından itibaren olumlu etkiler altına gireceksiniz. Maaş artışı, yeni gelir kapıları yaratmak gibi gündemleriniz var ise İSTEYİN İSTEYİN! Gezegenler sizi bu kadar desteklerken istemenin tam zamanıdır.

Yine ay ortasından itibaren, son dönemde evinde, ailesinde huzursuz olan Aslan’lar için de rahatlama ve işleri yoluna koyma dönemi başlıyor.

Ayın son çeyreğinden itibaren eğitim, öğretim konularında olumlu etkiler başlıyor. Bir kursa, eğitime katılmak veya yüksek öğretim alanında fırsatlar elde edebilirsiniz. Zihniniz bu alanlarda oldukça aktif olacağından başarı da sizinle birlikte görünüyor.

Son olarak bu ay kalabalıklara karışma ve mutluluğu insanlar arasında bulma etkileri altında olduğunuzu bilmenizi isterim. Bahar geldi, doğa uyanıyor ve insanları uyandıracak enerji ve cazibe sizde bulunuyor. İlişkiler kurun, işleriniz veya hedefleriniz için ilişkilerinizi kullanın. Size çok iyi gelecek.

Pırıl pırıl parladığınız bir ay diliyorum.

Sevgilerimle.

 

BAŞAK BURCU Nisan 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Başak Burcu Okuyucularım,

Bu ay size güzel haberlerim var!

Öncelikle aşk ve ilişkilerden başlamak istiyorum. Son dönemde eski aşk ilişkileriniz veya eskiden tanıdığınız kişilerle ilişki başlangıçları gündeme gelmiş olabilir. Eğer halen bu etkileri almadıysanız, ayın hemen başında halen bu etkiler altında olacağınızı bilmenizi isterim.  Ayın ilk haftasından sonra bu etkiler yeriniz taptaze yeni başlangıçlara doğru çevirecek. İlişkisi olan ve ilişkilerinde sorunlar yaşayan Başak burçlarının, özellikle iletişimsel problemlerinin büyük ölçüde çözüleceğinin müjdesini vereyim.

Bekar Başak okuyucularım için bu taze etkiler yepyeni bir ilişki için ilk tanışma, başlangıç habercisi olabilir. Ayın ortasından itibaren burcunuzda ilerleyecek olan Mars’ın vereceği enerji ve cazibe ile şansınız çok yüksek sevgili Başak okuyucularım! Dışarılarda olun, ciddi ilişkiler ve başlangıçlara hazır olun.

Ayın başından itibaren iş, kariyer, prestij ve tanınma konularınızı aydınlatacak olan Venüs’ün etkileri ile, bu konular kaynaklı kazançlarınızda hareketlenmeler olabilir. Görüşmelerinizi, pazarlıklarınızı 14 Nisan sonrasında yapmanız sizi oldukça güçlü bir pozisyonda tutacaktır. Bilmenizde fayda var.

Ayın son çeyreğinde, dışarıdan gelen gelirler, eşinizin kaynakları, tazminat, komisyon vb sizin direkt çalışmanız dışında kalan alanlardan gelecek kaynaklar bulmanız, zihninizin bu alanlarda daha aktif çalışması, yol/yöntem bulmak tarafında olumlu etkiler altında olacaksınız. Alacaklarınızı, kredi başvurularınızı, tazminat taleplerinizi vb 17 Nisan sonrasında dillendirmekte fayda var.

Son olarak, halen yurtdışı, eğitim, kurs, yabancılarla ilişkiler, seyahatler alanınızı aydınlatmakta olan Jüpiter’in size taşıdığı fırsatları değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Bu ay yepyeni başlangıçlar yapmanın tam zamanı!

Aşk, iş, bolluk sizinle olsun!

Sevgilerimle.

 

TERAZİ BURCU Nisan 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Terazi Burcu Okuyucularım,

Artık benim için burç yorumlarını yazmaya Terazi’den başlamak bir gelenek oldu 🙂 Bu ay tüm Terazi’ler için heyecanlıyım. Zira uzun süredir patinaj yapan konuların hareket kazanacağı ve önümüzdeki dönem çok daha hızlanacak hayatlarımıza sağlam temeller atmanın zamanı geldi.

Nisan ayını Merkür gerilemesi etkisinde açacak olmamız, günlük rutinleriniz, sağlığınız ve sizi kısıtlayan şeylere dair son bir defa daha düşünme fırsatını sizlere sunacak. Hayatınızda neyi, ne kadar istiyorsunuz? Sizi sıkan, boğan konular, kişiler var mı? Bu soruların cevaplarını 5 Nisan’a kadar tekrar düşünün. Cevaplarınız doğrultusunda aksiyona geçmek için adım adım karşınıza fırsatlar çıkacak, emin olun. 5 Nisan – 17 Nisan arasında iletişim gezegeni Merkür’ün Balık burcundaki ileri hareketi, özellikle sanat, müzik, gizem ve mistik konularda yaratıcılığınızı körükleyecek. Eğer bu alanlar ilginiz çekiyor ise, bu konulara odaklanmalısınız. Veya işleriniz bu temaları içeriyorsa, odaklanıp şaheserlerinizi üretmenin tam zamanıdır. Ayın ortasından itibaren tekrar Koç burcuna geçecek olan Merkür, iletişime hız ve agresiflik getirebilir. Etrafınızdaki kişilerin ani parlamaları veya eşinizin küçük detaylar yüzünden büyük fırtınalar koparması ihtimaline karşı, her daim yumuşak ve incelikli olan, dengeyi bulan, o güzel Terazisel iletişim dilinizi korumaya çalışın.

Ayın ortasından itibaren, bekar Terazi’ler için karşı cinsle etkileşimler artabilir. Zekasıyla sizi etkileyecek kişiler etrafınızda dolaşıyor olabilir.

Ayın son on gününde özellikle yeni partnerlikler ve iş birliklerine odaklanmakta fayda olacak. Zira burada özellikle işleriniz tarafında zorlayıcı, yorucu, ancak büyük mükafatlar vaat eden etkiler altında olacaksınız. Satürn’ün son iki buçuk yıldır zorlayıcı etkileri altındasınız! Hayatınızı kurma döneminiz Terazi okuyucularım! Sabredin, çünkü çok az kaldı. Satürn 30 yılda bir hayatımızdan geçer ve bize çok önemli şeyler öğretir. Satürn çok zorlayan, asil bir gezegendir, değerli bir öğretmendir. Size hayat boyu rahat etmenizi sağlayacak dersler öğretir. İşte bu güçlü etkiler altında dişinizi sıkıp, enerjinizi toplayıp harekete geçme zamanı tekrar geldi! Geçmiş aylarda ağırlıkla içsel hazırlıklardan bahsetmiştim sizler için. İşte şimdi hazırladıklarınızı birer birer ortaya çıkarma zamanı! Kariyeriniz, partnerlik ilişkileriniz için harekete geçme zamanı! Kendinize yatırım yapma zamanı!

Ayın başından itibaren Terazi’nin yönetici güzeller güzeli Venüs gezegeni İkizler burcuna geçecek. Terazi’lerin eğitim, öğretim, yurtdışı ilişkileri, seyahatler vb konularda destekleyecek olan Venüs, yükselen burcunuza vereceği güzel bir göz kırpış ile, güzel Terazi’lerin güzelliğine güzellik katmaya devam edecek. Ayın tamamı bu etkiler altında geçeceğinden, yalnız Terazi’lerin bolca dışarılarda olmasını tavsiye ederim. Bu dönemde bir eğitime veya kursa başlama da sizler için çok olumlu. Bahar geldi, doğanın uyanışı ile beraber zihinlerinizi de uyandırmak istiyorsanız, sevdiğiniz bir konuda bir kursa başlamanızı tavsiye ederim. Bakarsınız çok seversiniz ve hayatınıza sizi tazeleyecek, canlandıracak bir güzellik katmış olursunuz.

Nisan ayının önemi hareketlerinden birisi de uzun süredir geri harekette bulunup, hayatı yavaşlatan, patinajlar çektiren Mars gezegeninin artık ileri harekete geçecek olması. 14 Nisan’dan itibaren hissetmeye başlayacağımız bu etki altında, kendi kişisel projelerinizi ilerletecek zihin açıklığı ve iç enerjiyi yakalayabileceksiniz. Unutmayın, bu kişisel projeler, bu içsel hazırlıklar özellikle yaz döneminde sizi parlatacak. Durmayın ve kendiniz için hazırlıkları yapmaya başlayın, harekete geçin.

Diğer yandan Mars’ın ileri hareketi kazandığınız gelirler ve varlıklarınız tarafında da hayatınıza tekrar ışık tutacak. Özellikle, sabit bir gelir ile çalışmayan Terazi okuyucularım, ek gelir kaynakları yaratabilir, kazancınızı katlayabilirsiniz.

Son olarak dışarıdan gelen kaynaklar alanınızı aydınlatmaya devam eden bolluk bereket gezegeni Jüpiter’in armağanlarını kabul etmeye devam edin. Bu armağanlar mutlaka maddi olamayabilir. Eşinizin işlerinize desteği, partnerlerinizin veya ailenizin kaynakları yoluyla refahınızın artışı, işlerinizin kolaylaşması gibi etkiler de bu temaya girer. Hala vaktiniz varken, ihtiyaçlarınızı söyleyin ve çevrenizdekilerin yardımını alın sevgili Terazi okuyucularım!

Baharı güzelliğinin, sizleri daha da parlatmasını diliyorum.
Sevgilerimle!

 

AKREP BURCU Nisan 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Akrep Burcu Okuyucularım,

İş ilişkileri, arkadaşlar ve özel ilişkiler tarafında iletişim problemleri son dönemde canınızı sıkmış olabilir. Bu ay bu etkilerin uzaklaştığı yeni ve güzel bir ay!

Günlük işlerinizde yaşadığınız sıkıntılar, beklemeler, patinaj hissi bu ayın ortasından itibaren tamamen ortadan kalkıyor ve hayat sizin için tam gaz ilerlemeye başlıyor.

Burcunuzun yöneticisi olan Mars’ın ayın ortasından itibaren ilerleyecek olması sizi oldukça rahatlatacak. Enerjiniz yükselirken, kendinize güveniniz katlanacak. İş ilişkileriniz, arzu ve hayallerinizi de aydınlatacak olan bu etki sayesinde artık yolunuz açık. Ne istediğinizi bilin yeter! Size yardımcı olacak kişiler, işler ve fırsatla yolunuza çıkacaktır.

Yine aynı etki altında, ayın ortasından itibaren günlük temponuz artacak. İşleriniz ve evinize dair yeni gündemleriniz olabilir.

Aşk ve ilişki konularına döndüğümüzde, pek çok bekar Akrep Burcunun, Jüpiter’in bolluk etkisi altında flörtleşme etkisi aldığını gözlemliyorum. Bu etki bu ay da devam ediyor. Sizinle ilgilenenler artabilir, yeni bir ciddi ilişki söz konusu olabilir. Yeni başlangıçlar için ayın ortasından itibaren harekete geçmekte fayda var.

Halihazırda ilişkisi olan Akrep’ler’in ayın ilk haftasında ilişkilerinde sakin kalmalarını ve partnerlerini iğneleyici tarzda iletişimden kaçınmalarını tavsiye ederim.

Mutlu ve yüksek enerjili bir ay diliyorum.

Sevgilerimle.

 

YAY BURCU Nisan 2012 Aylık Yorumu:

Detaylar detaylar detaylar…
Detaylar sizi ne kadar yordu son dönemde Sevgili Yay Burcu Okuyucularım,

İşleriniz, ilişkiniz, eviniz, aileniz… Hepsinde detaylarla uğraşmaktan bıkmış olabileceğinizi tahmin ediyorum. Bu ay artık bu etkiler üzerinizden kalkıyor ve rahatlıyorsunuz. Son dönemde özellikle eşiniz, aile fertleri gibi yakın ilişkide olduğunuz kişileri sert tavırlarınızdan dolayı biraz üzülmüş olabilirsiniz. Bu ay gönül alma zamanı. Artık detayları fazlaca büyütmemeye ve sıkılıp yakınlarınızı üzmemeye dikkat etme zamanı.

Siz eğlenmeyi seven Yay burçları için ayın ortasından itibaren eğlence ve aşk alanınızı etkileyecek olan Merkür’ün hayatınızı hızlandırması, spontane planlar ile yeni maceralara açılmanız muhtemel. Aşk ilişkilerinizde bu dönemde hareketlenmeler olabilir.

Ayın başından itibaren ilişkiler ve partnerlikler evinize giriş yapacak olan Venüs’ün etkisi ile özellikle iletişiminizdeki incelikli ton ile tüm kalpleri kazanmanız mümkün. Bu durumu yeni bir ilişkiyi başlatmak için, mevcut ilişkinizi alevlendirmek için veya yeni iş ortaklıkları kurarak kazancınızı arttırmak için kullanabilirsiniz. Hatta uzun süredir aşk tarafında yüzü gülmemiş Yay burçları için özellikle ayın ortasından itibaren güzel etkiler başlıyor. Tadını çıkarın!

İş, kariyer, tanınma, prestij konularında Ocak ayından beridir sıkıntılar çeken, bir türlü ilerleme kaydedemeyen veya çok yavaş ilerleyen Yay’lar için bu ay, bu konuların da yoluna girdiği bir ay olacak. Sıkışmış, beklemede kalmış tüm konularınızı halledebilmeniz için gezegenler olumlu etkilerini size çevirmiş durumda olacak. Diğer yandan iş, kariyer ve ün-şan-şöhret konularında yeni girişimlerde bulunmak için de harika bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Teklifler alabilirsiniz, fırsatlar kapınızı çalabilir. Hazırlıklı olmanızda fayda var.

Sağlığınız tarafında bu dönem genel olarak işler yolunda görünse de iştahınız fazlaca açılmış olabilir. Bu etki giderek azalacak olsa da dikkatli olmanızda fayda var.

Yüzünüzün tekrardan güldüğü, eğlence dolu bir ay diliyorum.

Sevgilerimle.

 

OĞLAK BURCU Nisan 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Oğlak Burcu Okuyucularım,

Oğlak burçları, astroloji kuşağında, özellikle iş, kariyer alanının en sivrilen, en başarılı burcudur diyebilirim. Emin adımlarla ilerleyen Oğlaklara bu başarı yavaş yavaş gelir, adım adım kurma gerektirir, ancak glen başarı herkesin görebildiği ölçüde büyük ve kalıcı olur. Yaklaşık son iki yıldır, kariyer alanınızda zorlayıcı etkiler altında olduğunuzu tahmin ediyorum. Bu etkiler, işinizden memnun olmama, yöneticilerinizle olan problemler, kariyer yolunuzda sıkışmalar veya maddi tatminsizlik olarak ortaya çıkmış olabilir. İşin arka planına bakarsanız, işiniz aracılığıyla öğrenmeniz gereken bir ders olduğunu görmeniz mümkün. Satürn’ün öğretici etkisinden kaynaklanan bu hal, hayat boyu rahat etmenizi sağlayacak bir derstir. Bu dersi öğrenme döneminde Satürn yavaş yavaş öğretir, zorlar. O an hissettiğiniz belki sadece sıkıntıdır. Ama bilmelisiniz ki Satürn aslında asil bir öğretmendir ve hayatınızı mutlu olacağınız yönde kurmanız için sizi zorlamaktadır. Her şey geçip gittiğinde “iyi ki olmuş” dersiniz, ama bunu bugünden görmek zordur. İşte böyle etkiler altında kariyer hayatınızdaki baskılar devam ederken bu dönemde önemli başlangıçlar yapacak fırsatlara sahip olacaksınız. Başlangıçlar yapın, başlangıçlar yapmaya cesaretli olun. Bu ay başlangıçlar için güzel bir ay.

Ayın hemen başında iletişim tarzınız, yakın çevre ilişkileriniz ve sözleşmeler/anlaşmalar konularında tekrar değerlendirme yapmanızı gerektiren etkiler altında olabilirsiniz. Kararlarınızı 6 Nisan sonrasına bırakmanızda fayda var.

Ayın ikinci yarsından itibaren aileniz ve eviniz ile ilgili konular zihninizi meşgul edebilir. İş ve aile hayatınız arasında sıkışmış hissedebilirsiniz. Tercihlerinizi ailenizden yana kullanmanızı tavsiye ederim. Zira iş konularında diğer gezegenlerden alacağınız olumlu etkiler, günlük rutinlere dair sizi rahatlatabilir görünüyor.

Bir süredir eviniz ve aileniz ile ilgili beklemede kalmış konuları da bu ayın ortasından itibaren kolaylıkla ilerletebilirsiniz.

Arzular, hayaller alanına ışık tutan etki sayesinde bu aydan itibaren, (önümüzdeki aylarda da devam eden bir etki) hedeflerinize giden yolda da olumlu etkiler altında olacaksınız. Tek yapmanız gereken ne istediğinize karar vermek.

Son olarak bu aydan itibaren yeni bir kurs, yabancı ülkelere seyahatler, yeni yabancı kişilerle ilişkiler, yeni bir yüksek öğrenim fırsatı değerlendirmenize yardımcı olacak etkiler de oldukça güçlü olacak. Bu temalarda sıkıntılarınız var ise, bu etki her şeyin çözüleceğinin habercisi olabilir.

Mutlu ve huzurlu bir ay diliyorum.

Sevgilerimle.

 

KOVA BURCU Nisan 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Kova Burcu Okuyucularım,

Nisan ayında size bolca güzel haberim var! Hayatın hızlandığı, işlerin yoluna girmeye başladığı nefis bir ay başlıyor.

Önce, ayın hemen başında kazandığınız para, varlıklarınız konusunda tekrar değerlendirmeniz gereken durumlar olduğunu söylemek istiyorum. Bu tekrar değerlendirme gelirlerinizi beklemediğiniz şekilde arttırabilir. Ayın ilk günlerinde kendi içinizde değerlendirmenizi yapın, ilk hafta sonrasından ay ortasına kadar kararlarınızı uygulamanızı sağlayacak fırsatlar ve görüşmeler karşınıza çıkabilir. Gözünüzü dört açmakta fayda var.

Ayın ortasından itibaren son dönemde sizi sıkıştıran ve bir türlü ilerlemeyen konuları çözme ve ilerletme dönemi başlıyor.

Öncelikle yakın çevreniz, arkadaşlarınız, kardeşler, kuzenler gibi sizi besleyen, canlandıran ilişkilerinizdeki sorunları çözebileceksiniz. İlişkileri tekrar canlandırmak için enerjiniz yüksek olacak. Diğer yandan Ocak ayından beridir kariyerinizin, işlerinizin ve kişisel prestij sağlayan konuların üzerindeki karabulutlar dağılıyor. Bu temalarda yaşadığınız patinaj ortadan kalkıyor ve ilerleme döneminiz başlıyor. Oldukça yoğun olabilirsiniz. Odağınızın dağılmasına izin vermeyin. Önem sıralamasının en üstünde yer alan işlerinizi ilerletmeye çalışın. Odaklanmak, tek konu üzerinden gitmek sizi parlatacak görünüyor.

Ayın başından itibaren aşk ve ilişkiler alanınıza giriş yapacak olan güzeller güzeli Venüs gezegeni, sizi parlatacak. Görünümünüzde değişiklik yapmak, alıverişe çıkmak, gardırobunuzu yenilemek için müthiş bir ay! Bu etki romantik ilişkilerinizi de canlandıracak bir etki. Özellikle beylerin ayaklarını yerden kesecek bayanlarla tanışmaları mümkün görünüyor. İlişkilerinizde her daim zihinsel uyum ve arkadaşlık size iyi geliyor. Bu ay tensel çekimin yanı sıra, zihinsel uyum da aramanızda fayda var.

Bu ay eğlence için fazlaca harcama yapma eğiliminde olabilirsiniz.

Ayın başındaki gelir arttırıcı etkilere bu nedenle daha fazla odaklanmak isteyebilirsiniz.

Eğlencenin ve gülümsemeler bol olduğu bir ay diliyorum!

Sevgilerimle.

 

BALIK BURCU Nisan 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Balık Burcu Okuyucularım,

Geçtiğimiz ay yoğunluk ve teknik aksaklıklar derken Balık yorumlarını yayınlayamadım. Bu ay kendimi affettirmek için önceliği sizlere vererek uzun uzun anlatacağım 🙂

Nisan yorumlarıma başlamadan önce, geçen ay, büyük bir incelikle Balık yorumlarını ne zaman yayınlayacağımı soran ve severek takip ettiğini ileten çok fazla Balık Burcu okuyucum bana ulaştı. Hepinizin o güzel geri dönüşleri ve takibi için çok çok teşekkür ediyorum. Beni çook mutlu ettiniz.

Gelelim Nisan ayı yorumlarına…

Nisan ayını burcunuzda geri harekete devam eden Merkür’ün etkisi altında açıyoruz. Tıpkı geçtiğimiz ay olduğu gibi, Merkür bu dönemde hayatınızdaki pek çok şeyi tekrar değerlendirmeniz için size son bir fırsat veriyor.  Merkür haritanızın yöneticisi olan birinci evde geri harekette bulunuyor ve Mars ile yaptığı açılardan dolayı oldukça güçlü bir konumda. Bu ne demek derseniz… Hayatınızdaki neredeyse her konuyu, işinizi, ilişkilerinizi, para konularınızı, evinizi, aşk hayatınızı, sosyal çevrenizi, özetle hayatınızda sizin için önemli veya sizi rahatsız eden her konuyu, kendi içinizde tekrar değerlendirmeniz gerektiğini söylüyor. Değerlendirmenizi yaparken özellikle detaylara odaklanın. Kendiniz için ne daha doğru karar verin. Sezgileriniz ve zaten yüksek olan iç sesinizin size fazlaca yardımı olacak. Bu etki 5 Nisan’a kadar sizinle. Sonrasında artık kararlarınızı açıklama ve uygulama zamanı geliyor. 5 Nisan’dan itibaren burcunuzda ileri hareketine başlayacak olan Merkür, kendinizi ifade etmenizde size fazlaca yardımcı olacak. 17 Nisan’a kadar, sizin için önemli görüşme, toplantı, sunum, tanışma vb iletişim içeren konuda yıldızlar sizden yana. 17 Nisan’dan sonra ise zihin ve iletişim gücünüzü daha çok gelirlerinize, varlıklarınızı arttırmaya odaklamanızda fayda var.

İlişkiler ve partnerlikler konularında Ocak ayından beridir sizi zorlayan etkiler bu ay ortasından itibaren ortadan kalkıyor. Bu durum halihazırda ilişkisi olan Balık’ların ilişkilerinden sorunlarını çözmelerine yardımcı olurken, bekar Balık’lara da ciddi ilişkiler getirebilecek etkiler veriyor.

Evlilik hazırlığında olan Balık burçlarının bir süredir ilerlemekte zorlandıklarını da bu dönemde çokça gözlemledim. Artık sizlerin ilerlemesinin de önünde engeller kalkmış görünüyor.

Halihazırda Koç burcunda toplanmış gezegenler bu ay gelirlerinizi arttırmanız için size fırsatlar sunmaya da devam ediyor.  Özellikle gelirler, kendi kazanlarınız, varlıklarınız alanlarını yöneten gezegenlerin ayın ortasından itibaren sizi daha fazla destekleyeceklerini bilmenizi istiyorum.

Bu ay Balık Burcu okuyucularım için oldukça önemli bir ay! Önünüzün açıldığı, hayatınızın hızlanacağı bir ay. Değerlendirin sevgili Balık Burcu Okuyucularım. Uzun dönemdir çok zorlandınız, artık rahatlama zamanı!

Şansınız, enerjiniz, bereketiniz bol olsun!
Sevgilerimle.

 

 

%d blogcu bunu beğendi: