DAHA HIZLI DEĞİŞİM isteyenler için REFORMER PİLATES Dersleri Açıyorum!

Nişantaşı’nın kalbinde, BodyFit Türkiye‘de, maksimum 5 kişilik sınıflarda Mayıs ayı itibariyle Pilates Reformer dersleri vermeye başlıyorum.

Reformer Pilates nam-ı diğer Aletli Pilates nedir?
Joseph Pilates, hastane yatakları ve yaylar kullanarak bir mekanizma geliştirmiş. Bu aletin adını da Reformer yani YENİDEN ŞEKİLLENDİRME koymuş. Pilates egzersizlerini bu mekanizma yardımı ile herkese çok etkin bir şekilde uygulayabileceğini görmüş.

Peki niye Reformer Pilates?

1.       Daha doğru egzersiz: Hareketlerin açıları ve düzlemleri kısıtlanıyor. Doğru yönlendirme ve sıkı eğitmen kontrolü sayesinde hareket doğruluğu ve etkisi YÜKSEK oluyor. Kaytarma şansınız SIFIR yani 🙂

2.       Daha sıkı takip: Katılımcı sayısını kısıtladığımız için egzersiz öncesi katılımcıların beden analiz ve ölçümlerini yapabiliyorum. Çeşitli aralıklarla bu ölçümleri tekrarlayarak gelişimi kontrol ediyorum.

3.       Kişiye özel: Katılımcıların ihtiyaçlarına göre şekillendirdiğim ders programları tempolu akışları içeriyor. Kendi önceliklerinize göre şekilleniyorsunuz.

Sonuç; Daha Hızlı Değişim!

Ders almak isteyen kişiler, uygun zamanlamaları belirlemek ve/veya soruları için 0 212 232 77 01 nolu telefondan BodyFit Türkiye ile bağlantıya geçebilirler.

Derslerin fiyatları için: http://www.bodyfitturkiye.com/ucretler/

Paket satın almak ve rezervasyon yapmak için bizlere 0 212 232 77 01 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Teşekkürler & Sevgiler:)

%d blogcu bunu beğendi: