Ofiste Bugün Ne Giydim? – 1

Bugün, bu senenin ilk post’u için e-posta’ma düşen bu kareleri görünce içimi bir mutluluk kapladı. Yüzüme kocaman bir gülümseme yerleşti ve keyifle bu satırları yazmaya koyuldum.
Geçen sezon bol bol hanımların elbiselerini, etekleri, gömleklerini yazdım. Beyler  daha çok siteyi sessiz izleme tarafında kaldılar. Medeni cesareti ve özgüveni yüksek birkaç bey şık kareler vermişti, ama sayımız çok sınırlı kalmıştı.
Oysa ki beylerin ofis kıyafetlerine, biz hanımlardan daha fazla harcadıklarını ve en az biz hanımlar kadar vakit harcadıklarını biliyorum. Dolayısıyla bugün beylerle açılış yapmak adeta bir dönüm noktası gibi hissettirdi bana. Daimi olması ümidiyle diyerek detaylara geçiyorum.

Bugünkü şık karelerimiz İpek Kağıt‘ın Kanyon‘daki ofisinden geliyor. Burak Çavuşoğlu, Alp Orhun ve Ali Sertaç Yılmaz‘a anlı şanlı bir açılış yaptırdıkları için çok teşekkür ediyorum!
Güzel bakışı ile kareleri çekip gönderen Selin Orçunus‘a da ayrı bir teşekkür göndermek istiyorum.

Yandaki karede soldan sağa:
Sertaç Yılmaz gömlek Network, pantolon Beymen Club.
Burak Çavuşoğlu gömlek ve kemer U.S. Polo,  pantolon Koton.
Alp Orhun gömlek McGregor, pantolon Mudo.

Gelen fotoğraflarda ayakkabıları göremiyorum. Ancak kemerler ile uyumlu ve pırıl pırıl olduğunu tahmin ediyorum. 🙂

Özellikle Burak’ın gömleği tarzında düz renk, desensiz gömleklerin üzerine giyilen, ince kazakları ben çok beğeniyorum. Hem bu karlı havalarda sıcacık tutuyor, hem de çok şık oluyor.

Eğer siz de şık karelerinizi paylaşmak isterseniz burcuvurkac@gmail.com adresime çektiğiniz fotoğraflarınızı ve kıyafetlerinizin markalarını yazıp gönderebilirsiniz.
Mutlu bir gün diliyorum 🙂

 

%d blogcu bunu beğendi: