Ofiste Bugün Ne Giydim – 2

Kurumsal hayatın en sevdiği gün CUMA! 🙂
Bu güzel günde gözümüzü gönlümüzü açacak, birbirinden güzel iki bayanı ağırlamanın mutluluğunu yaşıyorum: Ece Çırakoğlu ve Mirşad Kent Kalan.

Ece ve Mirşad’ın güzel kareleri, Multi Development Türkiye yani bizim bildiğimiz ismiyle Forum Alışveriş Merkezleri genel merkezinden geliyor.

Kendilerinin Pilates eğitmeni olmam dolayısıyla güzelliklerinde biraz olsun katkım olduğunu bilmek de ayrı bir mutluluk! 🙂
Bir süredir hem spor hem de beslenme programı ile ciddi bir incelme sağlayan Mirşad’ı iki beden inceldikten sonra bu elbisesinde görmek benim için de çok güzel bir mutluluk.

Ece’nin ise o güzel uzun boyu ile daha dik durması ve esnekliğinin artışının zerafetine zerafet atmasının mutluluğunu yaşıyorum.

Gelelim kıyafet detaylarına…Yandaki karede soldan sağa:
Mirşad
‘ın elbisesi Network, çizmeleri Deriden.
Ece‘nin elbisesi N-Value (Markafoni), ayakkabıları Nine West.

Ece’nin elbisesini Markafoni’den aldığını görünce, ofiste Markafoni, Limango, Trendyol sitelerinden ofisin bayanlarına gelen koli koli kıyafet ve aksesuarlar aklıma geldi. Ofislerde bayanların adeta bir töreni halindedir gelen koliyi açmak ve hep beraber neler alındığına bakmak. 🙂
Ben elbise ve ayakkabı alanları her defasında hayretle karşılardım. Çünkü denemeden almak büyük bir risk bence. Ece gibi böyle denemeden alıp böylesine yakıştıranları da takdir ediyorum doğrusu!

 

 

%d blogcu bunu beğendi: