Ofiste Elbise Şıklığı

Günaydın 🙂

Bugün Eczacıbaşı İpek Kağıt Pazarlama ekibinden yepyeni konuklarım var. Hepsi birbirinden şık, birbirinden güzel! Resmi görünce insan bi kıskanıyor 🙂
Soldan sağa :
Gülsün Mersin :
  Network elbisesi tek kelime ile HARİKA!!! Dichman ayakkabıları ile de çok şık tamamlanmış. Çok güzel bir kurumsal şıklık!
Deniz Kuran : Tshirt Mudo, hırka Benetton, etek Banana Republic, Babetler İnci, Takılar Kapalı Çarşı. Çok hoş, ferah yaz renklerini ofiste görmeyi çok seviyorum. Deniz’in de çok güzel taşıdığı bu kombinasyonu pek çok kişinin çok beğeneceğine eminim 🙂
Seda Sicimoğlu : Elbise Mudo, Babetler Massimo Dutti, Küpelere lütfen dikkat! Galatadaki bir butikten (Simay Bülbül’ün takıcısından).
(Dün Seda’nın doğum günü idi. Nice nice mutlu yaşlara Seda!!! 🙂  Yengeç burçları için güzel değişimlerin başladığı güzel bir yıl olacak benden söylemesi.)

Ben bugün düz siyah Bershka elbisemi, çok ince zevkli eski sevgilimin hediyesi olan en en en sevdiğim Bally‘den ayakkabılarım ile tamamladım.

Pelincim ise bugün Polo Garage elbisesini, elbise ile  aynı tonlarda, dolgu topuklu süper rahat Nursace ayakkabıları ile tamamlamış.
Fotoğraflarımız yine güzel manzaralı terasımızdan.

Share

%d blogcu bunu beğendi: