OĞLAK BURCU 2014 Yılı Yorumu

OĞLAK Burcu 2014 Yılına Genel Bakış

Sevgili Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Okuyucularım, 

2014 yılı kariyer, prestij, tanınırlık ve toplumdaki statünüzü ilgilendiren konularda müthiş hızlı hareket etmeniz gereken etkiler ile başlıyor.
Zenginleşmeye, bu dünyaya kalıcı bir şeyler bırakmaya hazır olun. Bunlar için çokça çalışmanız, yoğunlaşmanız gerekecek gibi görünüyor.  Peki nasıl bir yoğunluk bu derseniz… İlişki yoğunluğu. Doğru kişiyi bulma, doğru kişiyi kullanmak için çalışma yoğunluğu. İlişkilerin hız kazanması, hayata daha çok katılmak. Daha çok tanışmak, daha çok ilişkileri beslemek gibi gündemlere kendiniz açın. Yalnızlığa katanayım demeyin. Hayatınızı zorlaştırırsınız.

Yükselmek için sağlam adımlar, sağlam ilişkiler kurma etkisi ile başlayan bu yeni sene, sizlere hayatınız boyunca kalıcı partnerlikleri de taşıyabilir. Güvensizlik, niyetlerinizi net ifade etmemek gibi eğilimlere kapılmayın. Zaten hız yok. Zaman içerisinde sindire sindire bir şeyleri ilerletmek var. Bu nedenle içiniz rahat olsun.

2014’ün belki de en güzel haberi partnerlik ilişkilerine dair..

Özellikle bekarsanız yüzünüzü fazlaca güldürecek etkiler mevcut. Yukarıdaki satılarda bahsetmeye çalıştığım, sizi yükseltecek ilişkileri kurarken hayat partnerinizi de hayatınıza alıyor olabilirsiniz. Doğru aşk için pek çok etkileşimle dolu bir sene bizi bekliyor. İlk etkiler 2013 yılında oluştu bile aslında. Belki de çoktan değerlendirdiniz. Eğer halihazırda ilişkiniz var ise, ilişkilerde zaman zaman kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. İlişkinizde derinleşme, daha romantik, daha sıcak, daha güvenli bir ilişkiye sahip olma süreci oluşabileceği gibi; bu sürece giremeyen ilişkilerin yapısı değişip yeni partnerlikler gündeminize girebilir. Evlilik için de sağlıklı bir döngü oluşurken, bir kişi ile evlenme gündeminiz yok ise bir şirket ile uzun vadeli evlilik misali bir ilişkiye girebilirsiniz.

Ciddi ilişkiler ve evliliğin, şansınıza şans katacağı ve hayatınıza refah getireceğini söylemeliyim. Özellikle yılın ikinci yarısından itibaren gelirleriniz ve hayat standartlarınızda bir yükselme olabilir. Ancak bu durum doğrudan sizin çabalarınızdan değil, eşinizin/partnerinizin kaynaklarının artışı veya sizleri daha çok desteklemesi yoluyla olacaktır. Bu durumu sadece partnerinizin maddi durumundan kaynaklanan bir rahatlama olarak değerlendirmek yanlış olur. Partneriniz aracılığıyla tanıyacağınız kişilerin sizlere olan yardımı da sizin hayatınızın zenginleşmesini ve refah düzeyinizin artmasını sağlayabilir.

Sizin gibi, doğum haritasında Oğlak enerjisi aktif kişilerde çalışkanlık sık karşılaşılan bir özelliktir. Bu özelliğinizin kalıcılığı güzel. Ancak bu özelliğinize yüklenip, hayatta her şeyi kendiniz yapmaya çalışmamalısınız.

Kurduğunuz ilişkilerden faydalanmanız gerekiyor. Faydalanmayı öğrenmeniz gerekiyor. Hedeflerinize doğru ilerlerken, deneyimli kişilerden veya konusunda uzman kişilerden yardım almaya açılmanız gerekiyor. Bu tarz ilişkilerde şüphe, güvensizlik gibi durumlardan kendinizi uzak tutmaya gayret edin. Samimi yakınlığa, iyisiyle kötüsüyle paylaşımlarda bulunarak ilişkilerde derinleşmeye kendinizi açın.

Mutluluğunuz arttığı, daha da gençleştiğiniz ve neşelendiğiniz bir sene diliyorum.
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
3 Aralık 2013, İstanbul 

Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz.

%d blogcu bunu beğendi: