Oğlak Burcu Ağustos 2012 Burç Yorumu

Oğlak Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumu

Sevgili Oğlak Burcu Okuyucularım,
Bu yeni ay para konularında sizi destekleyerek başlıyor. Geçtiğimiz ayın son döneminde yaşadığınız sıkıntıları tahmin edebiliyorum. Alacaklarınızı alamamış, iptaller veya ertelemeler yaşamış olmanız muhtemel. Bir yandan da beklenmedik harcamalar sizleri endişelendirmiş olabilir. Bu ayın hemen başında oluşacak dolunayın güzel enerjisi ile beraber aksaklık yaşadığınız konuları çözebilecek ve rahatlayacak  bir durumda olabilirsiniz. Bunu iyi kullanın.

Bu ay kazançlarınız konusunda o kadar çok etkileşim var ki bunu biraz daha detaylandırmak istiyorum. Yeni bir iş, terfi veya yeni müşterilerin hayatınıza girmesi ile son dönemin sıkıntıları bir anda yok olabilir. Riskleri ve sürprizleri sevmediğinizi tahmin ediyorum. Ancak bu sefer size beklenmeyen etkiler ve kapalı kapılar ardındaki kişilerden gelen kazanç artırıcı etkiler söz konusu. Başkalarının kaynaklarını kullanarak kendi kaynaklarınızı arttırmaya her zamankinden fazla odaklanmanız harika sonuçlar yaratabilir.

Ayın başında eski meseleleri çözdükten sonra, ayın ortasından itibaren  yeni iş kollarına açılmanızda fayda var. Zira bugüne kadar ektiklerinizi biçme döneminin başında duruyor gibisiniz. Bugüne kadar yaşadığınız zorlanma ve gecikmeler, tam da siz her şeyi oluruna bırakmışken aniden çözülebilir. İş, kişisel prestijini temalarında bu ciddi bir parlama potansiyeli var. Talepkar olun. Artık ağır ağır ve küçük adımlarla ilerlemek zorunda değilsiniz.

Son dönemin oldukça zorlayıcı olduğunu ve epeyce yorulduğunuzu tahmin ediyorum. Ayın sonlarına doğru dinlenmek ve seyahat etmek için harika etkiler oluşuyor. Seyahatleriniz ister kısa ister çok uzun yollara olsun fark etmez, size çok iyi geleceğine eminim.

Özellikler ayın son haftasında yurtdışı ile ilgili temalarda aksiyon almanız ve yabancılarla ilişki içinde bulunmanız fazlasıyla güzel etkiler oluşturacaktır.

Gelelim aşk ve romantizme…
Bu yoğun dönemde aşka vakit ayıramamanızı veya karşınıza potansiyel ilişkilerin çıkmamasını anlayabiliyorum. Bu ayın ilk haftasından sonra hem ilişkisi olan hem de bekar Oğlak’lar için ilişkiler ve romantizm anlamında nefis etkiler oluşuyor. Mevcut ilişkinizde tekrardan huzuru, sıcaklığı ve uyumuz tadabileceksiniz. Bu güzel etkiler, bekar Oğlak’lar için de güzel bir ilişki başlangıcının habercisi olabilir.

Hayat akıp gidiyor, her daim işler, yapılması gerekenler ve yükümlülükler olacak. Kendimize keyif molaları yaratmak ise bizlerin elinde.
Keyfiniz, huzurunuz ve mutluluğunuz çok olsun diliyorum.
Burcu Vurkaç

Detaylı kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak ve yıldız haritanızı yorumlatmak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz. 

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İzinsiz kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: