Oğlak Burcu Ağustos Ayı Yorumu – 2014

Sevgili Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Okuyucularım,

Bu yeni ay para konularında sizi destekleyerek başlıyor. Alacaklarınızı alamamış, iptaller veya ertelemeler yaşamışsanız bu ay size iyi gelecek. Bir yandan da beklenmedik harcamalar sizleri endişelendirmiş olabilir. Bu ay oluşacak dolunayın güzel enerjisi ile beraber aksaklık yaşadığınız konuları çözebilecek ve rahatlayacak  bir durumda olabilirsiniz. Bunu iyi kullanın.

Bu ay kazançlarınız konusunda o kadar çok etkileşim var ki bunu biraz daha detaylandırmak istiyorum. Yeni bir iş, terfi veya yeni müşterilerin hayatınıza girmesi ile son dönemin sıkıntıları bir anda yok olabilir. Riskleri ve sürprizleri sevmediğinizi tahmin ediyorum. Ancak bu sefer size beklenmeyen etkiler ve kapalı kapılar ardındaki kişilerden gelen kazanç artırıcı etkiler söz konusu. Başkalarının kaynaklarını kullanarak kendi kaynaklarınızı arttırmaya her zamankinden fazla odaklanmanız harika sonuçlar yaratabilir. Eşinizin veya iş partnerinizin gelir artışları dolayısıyla sizin işleriniz yoluna girebilir, önünüz açılabilir. Beklentilerinizi yüksek tutun. Çünkü bu ay itibariyle verdiğiniz dersteklerden, faydanız yüksek olacak. İnsanlara yardım edin. Daha çok kazanmaları için yardım edin. İşlerini büyütmeleri için yardım edin. Sonucu en çok sizin yüzünüzü güldürecek. Hayatınıza refah getirecek. üstelik hemen bu ay yaptıklarınız, önümüzdkei bir sene boyunca meyve vermeye de devam edecek.

Son dönemin oldukça zorlayıcı olduğunu ve epeyce yorulduğunuzu tahmin ediyorum. Sonuç almakta oldukça zorlanmış olmalısınız. Sanki tüm ksilikler sizi bekliyormuş ve dünya ilerlemenizi istemiyormuş gibi hissetmiş olabilirisniz. Yaşadığınız bu sıkışıklık enerjisinin artık hayatınızdan çıktığını ve uzun bir süre size uğramayacağını söyleyebilirim. Artık aksiyonlarınız, somut sonuçlara dönmeye müsait. Rahatlayın.

Bu ay dinlenmek ve seyahat etmek için harika etkiler var. Seyahatleriniz ister kısa ister çok uzun yollara olsun fark etmez, size çok iyi geleceğine eminim.Dinlenmekten suçluluk duymayın. Hayata, her daim çabalamaya gelmediniz. Dünyevi zevklerin tadını çıkarmaya bakın.

Gelelim aşk ve romantizme…

Bu yoğun dönemde aşka vakit ayıramamanızı veya karşınıza potansiyel ilişkilerin çıkmamasını anlayabiliyorum. Bu ayın ilk haftasından sonra hem ilişkisi olan hem de bekar Oğlaklar için ilişkiler ve romantizm anlamında güzel etkiler var. Mevcut ilişkinizde tekrardan huzuru, sıcaklığı ve uyumu tadabileceksiniz. Bu güzel etkiler, bekar Oğlaklar için de romantik etkileşimlerin habercisi olabilir. Sonuç arama beklentsinden uzak, gününüzün tadını çıkarın. Çapkın bakışların ve küçük flörtleşmelerin sizi hafifletmesine izin verin.
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

%d blogcu bunu beğendi: