OĞLAK Burcu ARALIK 2013 Yorumu

Sevgili Oğlak Burcu ve Yükselen Oğlak Okuyucularım,

Aralık ayının hemen başında bir yeni ay doğuyor. Yılın son ayı olmasına bakmayın.
Yeni aylar, yeni başlangıçlara güç veren zamanlardır.
Bu zamanlarda, doğru konularda tohumlar atmak ve başlangıçlar, normalden çok daha rahat ve akışkan bir şekilde konularınızı ilerletmemize yardımcı olur.
Siz de kendiniz için doğru konuları keşfetmek ve başlangıçlar yapmaya niyet ediyorsanız size bir önerim var:
Yeni ayın en etkili olduğu akşamda, 3 Aralık Salı akşamı saat 19:00‘da Etiler‘de bir Yeni Ay Meditasyonu yaptıracağım.
Hikayeler, örnekler, sorular evrendeki enerjiyi anlamak ve yeniye açılmak için….
Kararlar almak, niyetimizi ortaya koymak için…
Farklı meditasyonlar içeren uygulamamız, dinlenmek ve düşünmek için kendimize vakit ayırdığımız değerli bir kaçamağa dönüşecek.
Katılım için detayları buradan görebilirsiniz.

Gelelim bu ayın tamamının etkilerine…

Kış ayları sizin için önemli aylar, doğum gününüze yaklaştıkça burcunuza ışık vermeye başlayan gezegenler, bu ay adeta birbiri ile yarış halinde. Öncelikle sunumlar yapmak, karizmanızı kalabalıklarda sergilemek için güçlü etkiler ile başlayan ay, içe dönüp kendinizi dinlemeniz ve kişisel başarınızı ilgilendiren planlarınızı yapmanız için destekleyici etkiler ile devam ediyor.

Ayın ilk haftasından sonra zihninizi sakinleştirmek, içinizde yanan ateşi keşfetmek için kısa bir dağ seyahati iyi gelebilir. Sürekli bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak ve keyifle seyredeceğiniz bir manzaranın yanında sıcacık bir ortam sizi tetikleyecek ve üzerinizdeki ağırlığı atmanızı sağlayacaktır. Geri döndüğünüzde içinizde yanan gücü keşfedip, her şeyi başarabilecek bir enerjiyi depolamış olmanız olası. Bir yandan da dinlenmeniz gerektiğini söylemeden geçemiyorum. Aksi taktirde zorunlu dinlenmelere neden olan rahatsızlıklar yaşamanız olası.

Ay boyunca iş yerinizde arabuluculuk yapmak, dengeleri korumak için kendinizi sorumlu hissedebilirsiniz. Aslında çok iyi yapıyorsunuz. Bu yolla yaptığınız katkının ve iletişim gücünüzün takdir edilebileceğini söylemeliyim. Farklı, tatlı sert espri tarzınızı bu arabuluculuk süreçlerinde kullanabilirsiniz. İş yerinde ekstra ciddi ve suratsız olmanız gerekmiyor. Hepimiz insanız ve hepimizin gülümsemeye ihtiyacı var. Ne kendinizi ne de çalışma arkadaşlarınızı makine gibi görmeyin, onlarda sizler gibi duyguları olan, övgüyü seven, eleştiriden çekinen canlı kanlı varlıklar.

Bu ay sizlere cazibe katacak güzeller güzeli Venüs’ün hem güzelleştiren, hem dikkat çekmenizi sağlayan hem de gelirlerinize ışık veren enerjisini kullanın. Ayın son haftasına kadar vaktiniz var. Sonrasında uzun bir süre burcunuzda geri hareket yapacak olan Venüs, ilişkilerinize dair dengeleri değiştirebilir. Sevgiden ve sıcak bir samimiyetten vazgeçmeyin, size iyi gelecek olan bu.

2014’te görüşmek üzere…
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz. 

%d blogcu bunu beğendi: