Oğlak Burcu Ekim 2012 Aylık Burç Yorumu

Oğlak Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Oğlak Burcu Okuyucularım,

Kariyeriniz için önemli bir ay başlıyor. Halihazırda Eylül ayı sonunda hissetmeye başlamış bile olabilirsiniz bu etkileri. Belki iş görüşmeleri yaptınız, belki iş aramaya başladınız, belki mevcut iş yerinizde önemli bazı gelişmeler oldu. Şu an süreç nasıl gidiyor olursa olsun, sizler için yükseltici ve yoğunlaştırıcı bir etki oluşuyor. Ne demeye çalışıyorum? Günlük rutinlerinizde işleriniz artabilir, büyük bir projeyi üstleniyor veya sizlerin yaptığı işler artık daha fazla önemli bir hale geliyor olabilir. Tüm bunlar olurken, aslında çarklar sizin için dönüyor ve kişisel prestijinize yarayacak gelişmeler de bu yoğunluğun beraberinde geliyor. Özellikle sizler hakkında söylenenler iyiye dönüyor olabilir. Bu noktada örnekler sınırsız. Belki iş yerinizde çok güzel gelişmeler yaşıyorsunuz, belki de üstlerinizle yaşadığınız sürtüşmeler, sizleri bambaşka bir alana veya işe yönlendirmek için büyük bir cesaret veriyor. Sonsuz olasılıklar arasından, pratik hayatınıza hangi gelişmeler geliyor olursa olsun sizin işinize yarayacağını bilmelisiniz. Bugün zor görünen, kötü görünen, yarın çok iyi bir yere gidiş biletiniz olabilir. Bu nedenle karamsar düşüncelere veya duygulara sarılmayın. Büyük resimde güzel bir yola girdiğinizi bilin.

Bu ay eviniz, aileniz veya yaşadığınız fiziksel çevreye dair önemli değişimler yaşıyor olabilirsiniz. Eylül ayının sonunda Koç burcunda oluşacak olan güçlü etkilere sahip bir dolunay var. İşte bu dolunay evinizi kurmanızı, değiştirmenizi, ailenize dair yepyeni bir konuyu gündeminize taşıyor olabilir. Önemseyin ve vaktinizi, enerjinizi özellikle ayın ilk yarısında bu gelişmelere ayırın.

Ayın ikinci yarısından itibaren profesyonel hayatınızı ilgilendiren gelişmelerin başlama veya tohum atma zamanı gelmiş olacak. Terazi burcunda oluşan yeni ay sizlere ilerlemeniz, başlamanız için ışık verecek. Yeni aylar önemli enerjiler taşırlar. Bu enerjileri fark etmek kolay değil. Çünkü bu enerjiler başlamayı, tohum atmayı destekler. Kısa süreli olarak etkilidir. Bilmek ve ona göre aksiyon almak, faydalanmanın tek yoludur. Bu ay iş hayatınızı, kişisel şöhretinizi ilgilendiren ne gibi başlangıçlar yapmak istersiniz? Düşünün ve tohumlarınızı atın. Ardından da tohumları sulama ve düzenli olarak gelişmelerini takip etme sabrını gösterin.

Ayın sonunda Boğa burcunda oluşacak olan sıcacık bir dolunay var. Sizlere romantik etkileşimler taşıyabilecek olan bu dolunayın etkilerini Kasım ayı yorumlarında detaylandıracağım. Önden bilmeniz gereken ise şu: Ayın sonunda rahatlamaya ve eğlenmeye vakit yaratın. Hayatın tatlı zevklerini deneyimlemek için kendinize hediyeler yaratın. Bol bol kahkaha, güzellik ve aşk taşıyıcı etkilere kalbinizde yer açın.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: