OĞLAK Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Geçtiğimiz ay kariyeriniz, başarınız ve kişisel prestijinizi arttırmak için başlayan etkiler bu ay güçlenerek hayatınıza giriyor. Değerlendirmeniz gereken önemli aydayız Sevgili Oğlaklar!

Ayın ilk haftasında Terzi burcunda oluşacak yeni ay, sizlere yukarıda sıraladığım konuları odak alan başlangıçlar yapmanız için pozitif bir etki verecek. Yeni aylar güçlü enerjiler taşırlar. Ancak bu enerjiyi fark etmek zordur. Çünkü bu enerjiler yeni başlangıçlara güç verirler sadece. Hayatınızda değiştirmek ve tamamen dönüştürmek istediğiniz konularda atılım yapmanıza vesile olabilecek güçteki bu yeni ayı tohumlar atmak için kullanın. Belki bu tohumlar, hiyerarşik yapıdan çıkıp kendi işinizi kurmanız için oluşuyor olabilir. Doğum haritalarınızda bu etkiler güçlü ise yolunuzun çok açık olduğunu bilmelisiniz. Tek yapmanız gereken kararlı olmak ve değişime gönüllü olmak. Uzun ve zor bir yolun başında, tam da yol ayrımında duruyorsunuz. Dengeleri kurmak, diplomatik ilişkilere özen göstermek ve birlikte kazanmak temalarına odaklandığınızda kaybedecek pek bir şeyiniz olmadığını bilmelisiniz. Yeni yollar sizler için büyük başarı vaat ediyor.

Bir süredir üzerinde çalıştığınız projeleri insanlara anlatma dönemine girdiğinizi de bilmenizi isterim. Artık biraz kalabalıklarda olmak, derdinizi, davalarınızı, emeklerinizi anlatma zamanı. Maalesef öyle rengarenk bir sosyal hayattan bahsedemiyorum. İşleriniz dolayısıyla tanıştığınız ve sizin başarınıza katkısı olacak kişiler ile sosyalleşme döneminde olacaksınız. Bu etkiden faydalanmanın en güzel yolu, sıkıştığınız noktalarda, kendi kendinize çareler üretmeye çalışmak yerine, insanlardan yardım almaktır. Tam da ihtiyacınız olan kişilerin etrafınızda olduğunu bilmelisiniz. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek ve yardım talep etmek. Her zamankinden daha fazla konuşun.

Bir yandan da hayallerinize giden yolda insanların desteğini almak için pozitif etkiler altında olduğunuzu da bilmelisiniz. Konuları pişirmek ve uzman görüşü alarak yolunuzu şekillendirmek için bu etkilere kendinizi açın.

Bu yoğunluk döneminde aileniz, eviniz ve işiniz arasında sıkışmış hissedebilirsiniz.  Ailenizi ihmal etmeyin, iş alanında zaten önümüzdeki dönemde bolca destek göreceksiniz. Ev ve ailenize dair bir takım konularda olgunlaşma ve karar alma ihtiyacınız olabilir. Partnerinizin görüşlerini ve yönlendirmelerini önemseyin. Ayaklarınız yere basarak ilerlediğinizden emin olun. Fazlaca hayallere kapılmak veya aşırı iyimserlik işleri zorlaştırabilir, uzatabilir.
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

%d blogcu bunu beğendi: