OĞLAK BURCU Eylül Ayı Yorumu – 2013

Geçtiğimiz dönemde gelirler, giderler, almanız muhtemel destekler, hayatın maddi yönüne dair beklentiler oldukça kafanızı kurcalamış olabilir. Bu ay miras ile ilgili hukuki konular, ortak paylaşımlardan gelen kazanımlar, eş veya ortaklık yolu ile gelen para ve mal varlıları, vergi, kredi, borç, alacak, tazminat, komisyon gibi kendi çabanız dışında gelen kazançlara odaklanarak bu alanlardaki sıkıntıları çözebileceğiniz etkiler ile aya başlıyoruz. Ayın başında bu konulara dair kafanızdakileri toparlamanız faydalı olacaktır. Zira, ay boyunca bu konularda ilerlemek için ihtiyacınız olan gücü bulacaksınız. İşler sizin lehinize dönmüşken, her şeyi yoluna koymayı ihmal etmeyin. Başkalarının kaynaklarından maddi, manevi ve yeteneksel anlamda faydalanın.

Eylül ayının güçlü etkileri eğitim, yurtdışı, seyahatler, yoğunlaşan iletişim temalarında oluşuyor. Detaylara vereceğiniz önem, planlayarak hareket etmeniz ve sabırlı bir disiplin göstermeniz, işleri yoluna koymak için sizlere bu ay fazlası ile yardımcı olacaktır. Yeni bir eğitim programına başlamak için oldukça uygun dönemdesiniz. Uğraştığınız konular yabancılarla ilişkiler ve seyahatler gibi temaları içeriyorsa bunları organize etmek ve sonuca bağlamak için çok iyi bir dönemde olacaksınız.

Ayın ilk haftasından itibaren kariyeriniz ve kişisel prestijinizi ilgilendiren konularda atılım yapmanız için destek  görüyorsunuz. Özellikle ay sonuna doğru işinizle ilgili konularda beklediğiniz haberleri alabilir, terfi, yeni bir iş teklifi gibi konularda görüşmelerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu güzel etkiler önümüzdeki ay da kısa bir süre devam edecek. Başarınız için elinizi çabuk tutmalısınız.

Diğer burçları okumak için tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: