OĞLAK Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu

OĞLAK Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Oğlak Burcu Okuyucularım,
Bu ay olup bitenler daha çok kapalı kapılar arkasında şekilleneceğe benzer. Son dönemin zorlu etkilerinin ardından mücadelelerininiz için bir bekleme dönemine girmiş gibi hissedebilirsiniz. Bu normal. Ne güzel sabır denen erdemi insanlara öğretme gücüne sahip olduğunuz için, böylesi bir bekleme döneminin sizler için zorlu geçmeyeceğini tahmin ediyorum.

Öncelikle, bugüne kadar yatırım yaptığınız, uğraştığınız konularda, beklediğiniz haberlerin gelmemesi, gecikmesi sizleri karamsarlığa sürüklemesin isterim. Çünkü bugüne kadar elinizden geleni yapmış olduğunuzu tahmin ediyorum. Şimdi, şartların olgunlaşması, sizin haberiniz olmayan ortamlarda görüşmelerin yapılması ve olayların lehinize şekillenmesi için sessizlik söz konusu. Bir şeylerin yavaşlamasını üzerinize alınmayın bu nedenle. Hayatta her konuda tüm parametreleri kontrol edemeyeceğimiz dönmeler olur. İşte sizin için de öyle bir dönemden bahsediyorum. Bu dönemde eski ilişkileriniz yolu ile yol kat etmeniz mümkün. Şartları çok zorlamadan, sadece haber almak amaçlı eski ilişkilerinizi kullanabilirsiniz. Bir yerlerde birileri sizin lehinize girişimlerde bulunuyor, sizi yüceltiyor olabilir. Bırakın onlar görevlerini yapsınlar. Önümüzdeki dönemde bu gelişmelerin ekmeğiniz yiyeceksiniz.

Bu ay kendi kişisel projelerinize vakit yaratmanız gereken bir ay. Kendinize çekilip, yapmanız gerekenlerin listesini çıkartmak akıllıca olacaktır. Projenizin mutfak işlerini halletmek, gittiğiniz yolu yeniden değerlendirmek ve açıklarınızı kapatmak için vaktiniz olacak. İyi kullanmaya bakın. Ayın sonlarına doğru konsantrasyonunuzun, enerjinizin ve kararlılığınızın arttığını hissedebilirsiniz. Yükselmek, kendinizi göstermek için bu enerjileri kullanın. Ayın sonundan  itibaren arka planda kalmak için bahaneler üretmekten vazgeçin ve daha görünür, daha ulaşılabilir olun. Kurduğunuz ilişkiler, hedeflerinize hizmet edecek. Bu fırsatları kaçırmak istemezsiniz.

Kariyeriniz ile ilgili konularda fırsatlara açık olun. Pahada büyük işlere girişebileceğiniz bir ay önünüzde uzanıyor. İlişkilerinizden faydalanın. İstemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Internet ve network konularında yeni başlangıçlarınızın desteklendiği bir ayda olduğunuzu da bilmelisiniz. Kafanızdaki planları açığa çıkarmak için güzel bir zaman. Attığınız tohumların, önümüzdeki iki seneye varan pozitif etkileri olabilir.

Ayın sonunda yoğunluğunuz artabilir. Sağlığınıza dikkat edin. Aşırı yoğunluğun yaratacağı sinirsel gerilimi atmak için kendinizi güzel mekanlarda güzel yemeklerle ödüllendirmeniz veya kısa bir dağ seyahati iyi gelebilir.

BURCU VURKAÇ

Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İZİNSİZ kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: