OĞLAK BURCU KASIM Ayı Yorumu

Sevgili Oğlak Burcu Okuyucularım,

Hayalleriniz, arzularınız ve hedefleriniz için yükselen enerjinizi hissedebiliyorum. Geçtiğimiz ayın sonlarında başlayan bu olumlu etki, bu ay artarak devam edecek. Ardından, bu artan enerjiniz ile birlikte hayalleriniz, arzularınız  ve kişisel hedefleriniz için yeni başlangıçlar yapacak cesaret ve enerjiyi kendinizde güçlü bir şekilde bulacaksınız.

Bu ay kalabalıklarda olmak, yaptıklarınızı anlatmak, yeni kişiler ile tanışmak sizler için çok faydalı olacaktır. Kendinizi eve kapamayacağınıza dair söz vermenizi istiyorum. Zira tanıştığınız kişiler, sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için güçlere ve önemli insanlarla bağlantılara sahip olabilir. Kendinizden bahsetmekten, o kişileri davanıza ortak etmekten çekinmeyin. Bu hayaller kişisel prestij, ün, şan, şöhret veya profesyonel hayat ile ilgili ise, sizi destekleyenlerden alacağınız destek sizi bir basamak yukarı taşıyabilir. Kalabalıklar içinde yapacağınız her türlü sunum, davet, tanışma, görüşme gibi etkileşimlerden, hayallerinize giden yolda nasıl faydalanabileceğinizi düşünmeniz iyi olacaktır. Üstlerinizden veya çalışma arkadaşlarınızdan göreceğiniz destek sizlerin başarıya ulaşmasının temel taşlarını oluşturabilir.

Bu ay oluşacak güçlü etkileşimler, sizlerin sosyal topluluklarda öne çıkışınıza ve liderlik pozisyonunu almanıza vesile olabilir. Başarınızın tescilleneceği ödülleri size taşıyor olabilir. Bu konulara dair tanıtım çalışmalarını ihmal etmeyin ve her türlü mecrada duyurularınızı yapın.

Eğlence sektöründe çalışan veya işleri yaratıcılık, yetenek, eğlendirmek gibi temalar içeren  Oğlaklar için bu yılın en güçlü etkileşimleri doğuyor. Şöhretinize şöhret katmak, daha da tanınmak ve kalıcı eserler bırakmak için kullanmanız gereken bir ay.

Bekar Oğlaklara gerçek aşkı taşıyabilecek olan bu ay, tam da hayallerinizde yaşayan bir partneri karşınıza çıkarabilir. Tadını çıkarmanız ve çekimser kalmamanız gereken bir dönem. İş ortamınız kaynaklı tanıdığınız birileri ile de aşka dönüşebilecek bu etkiler, sizler için uzun vadeli beraberliklere yeşil ışık yakıyor olabilir.
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz.

%d blogcu bunu beğendi: