OĞLAK Burcu ve Yükselen OĞLAK 2013 YILI Burç Yorumu

OĞLAK Burcu ve Yükselen OĞLAK 2013 YILI Burç Yorumu

Sevgili Oğlak Burcu Okuyucularım,

Oğlaklar için kariyerleri önemlidir. Disiplinli çalışan Oğlaklara son yıllarda bekledikleri kariyer haberleri gelmedi veya çok gecikerek geldi. Eğer ki kariyerinize dair hak ettiğinizi alamadığınızı düşünüyorsanız bilin ki 2013 yılı bu etkilerin ortadan kalktığı, ilerlemenin hızlandığı bir yıl olacaktır. Pek çok Oğlak, daha 2012 bitmeden bu etkiyi görmeye başlamış olmalı. Siz henüz bu etkiyi görmediyseniz, 2013 sizin için başladı. Alacağınızı alacağınız bir yıl sizi bekliyor. Arzuladığınız başarılara ulaşmak için yapmanız gereken en önemli şey, ilişkilerinizi doğru kullanmak. Özellikle yılın ilk yarısında tanıdıklarınızı arttırmaya, insanlara, hedeflerinizden daha çok bahsetmeye başlamalısınız. Bu yolla alacağınız destek gerçekten işinize yarayacak cinsten. Her şeyi kendi başınıza yapmak zorunda olmadığınızı zaman zaman hatırlamanızda fayda var.

Bir diğer bakış açısı da kendi işinizi kurmak ve kökleşmek istiyorsanız uygun bir dönemden geçmekte olduğunuz. Kariyerinizi değiştirmeye cesaret edemiyor, zorluklarla mücadele etmekten çekinmeyin. Oğlak öncü bir burçtur. Neyi nasıl kurması gerektiğini yola çıktığında dahi bulabilir. Sizlerle benzer etkilere sahip bir dönemde ben de kurumsal hayatı bırakma cesaretini kendimde buldum. Evet o ilk karar aşamaları ve ilk adımları atmak zor oldu. Hiyerarşiye, gelenekselliğe alışmış bir yapınız var ise bu yeni hal bir miktar zorlayıcı olabilir. Ancak sonucunda elde ettiğiniz mutluluk yaşanmaya değer. Özelikle çevrenizdeki kişilerin de size destek olan ve işinize yarayan yardımları ile destekleneceğinizi bilmek, işleri daha da kolaylaştıracaktır. Ancak burada önemli bir ayrım var. Arkadaş ortamlarınızdan ve ailenizden gelecek yardımlardan bahsetmiyorum. Belki öğretmenleriniz, belki mevcut işlerinizdeki üstleriniz, belki de işleriniz, kişisel çalışmalarınız ve profesyonel hayat vasıtası ile dokunuşta bulunduğunuz kişilerden en büyük faydayı göreceksiniz. Yeter ki ne istediğinizi söyleyin.

2012 yılının ikinci yarısından itibaren sağlığınız üzerinde pozitif yönde değiştirici bir etki başladı. Bu etki, 2013 yılının ilk yarısında da devam ediyor. Burada, “Asla hasta olmayacaksınız.” gibi bir durumdan bahsetmiyorum. Kendinizi korumayı, güçlü tutmayı öğreneceğiniz bir dönemden bahsediyorum. Bir operasyon söz konusu ise yılın ilk yarısını kullanabilirsiniz. Düzenli bir egzersiz  ve beslenme programı uygulamanız gereken de bir yıl uzanıyor önümüzde. Zira iştahınızdaki artış, beslenmenizdeki bozulma aynadaki görüntüden memnun olmamanıza neden olabilir. Dizlerinizi, omurganızı, eklemlerinizi koruduğunuz ve bedeni genel olarak güçlendirdiğiniz egzersizleri ihmal etmeyin.

2013’ün belki de en güzel haberi AŞK…
Devamı 2013 Benim Yılım kitabında.
2013 Benim Yılım tüm kitapçılarda!
D&R’dan sipariş vermek için linke buradan ulaşabilirsiniz.
Kitabımı gitti-gidiyor üzerinden satın alanlara, kitabı doğrudan imzalayarak ben gönderiyorum.
Kitabı bulabileceğiniz link burada!

%d blogcu bunu beğendi: