OĞLAK Burcu & Yükselen OĞLAK ARALIK Ayı Burç Yorumu

OĞLAK Burcu & Yükselen OĞLAK ARALIK Ayı Burç Yorumu:

Sevgili  Oğlak Burcu Okuyucularım,

Yorucu ve zorlayıcı geçen bir yılı geride bırakmak üzereyiz. Yılın sonu gelmişken, doğum gününüz yaklaşırken, enerjiniz tam da tükenmek üzereyken birden bir şeylerin yoluna girdiğiniz deneyimlemeye başlayacak olmanız ne güzel. Son dönemin sizi sıkan, her şeyin en kötüsünü düşünmenize neden olan, karamsarlığa iten gelişmelerini bir kenara bırakın. İlişkilerde olan oldu, geçen geçti. Geçmişe sıkı sıkıya sarılmayı bırakmaya ne dersiniz? Önünüzde umut dolu ve 2012’den çok daha güzel, pırıl pırıl bir sene uzanıyor.

İşte yılın bu son ayında, bu umut dolu sene için önemli girişimlerde bulunma zamanı geldi. Kararlılıkla ilerlemek için önünüzde bir engel bulunmuyor. Bugünlerde kendinizi daha güçlü hissetmeniz muhtemel. Belki bazı zorlukları aşmak, belki biraz öfke belki de içsel bir takım motivasyonlarınız sizi ayakta tutuyor olabilir. Sebebi her ne olursa olsun, bu kararlı, karizmatik ve ağır enerjiyi hedeflerinize yürümek ilişkilerinizi şekillendirmek için kullanın.

Ayın sonlarına doğru gelirlerinizi etkileyen etkileşimler söz konusu. Harcamalarınızın artması muhtemel, ama asıl vurgu yeni gelir kapıları bulacağınız yönünde. Beklenmedik, radikal hareketlerin size göre olmadığını biliyorum. Ancak bu bakış açısı, gelirleriniz tarafında yüzünüzü oldukça güldürecek fırsatları fark etmenizi sağlayabilir.

Ayın sonunda karşıt burcunuz Yengeç’te oluşan dolunay ise sizler için oldukça önemli etkilere sahip. Aralık ayının ikinci yarısı ve Ocak ayında bu dolunayın etkilerini hissedebilirsiniz. Sadece dolunay günü ile kendinizi sınırlamayın.

Bekar Oğlak’lar için ciddi ve kalıcı ilişkilere işaret eden dolunayın etkileşimleri, bir süredir devam eden ilişkilerin de kalıcı, derin ve kurumsal bir yolda ilerlemeye başlaması etkisi veriyor. İlişkisi olan Oğlak’lar ise ilişkilerinde önemli kararlar alma aşamasına gelebilirler. Sağlıklı ve sizleri destekleyen ilişkilerin daha da güçlenmesi, sizin için sağlıksız olan ve size zarar veren ilişkilerin ise kopma noktasına gelmesi söz konusu olabilir.  Olana izin verin, geçmişe sarılıp direnmeyin. Konu ikili ilişiler olduğunda, oluşan bu etkilerin sizleri koruduğunu ve iyiliğiniz için şekillendiğini hatırlayın.

2013 yılında sizleri neler beklediğini merak eden Sevgili Oğlak Burcu okuyucularım, biliyorsunuz 2013 Benim Yılım kitabım çıktı! Kitapta tüm detayları ile 2013 yılını anlattım. 2013 yılında sizleri bekleyen tüm etkileri ve her ay başlamadan, o aya ait detayları okumayı ihmal etmeyin.
Astroloji rüzgarlarının nereden estiğini bilmek, bizi tatmine ve başarıya ulaştırmakta bir adım öne geçiriyor.
Mutluluğunuz ve huzurunuz daim olsun!
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: