Terazi Burcu Ağustos 2012 Burç Yorumu

Terazi Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumu

Sevgili Terazi Burcu Okuyucularım,

Artık Terazi burcu olup, bilmeyen kalmadı: Son 2 yıldır burcunuzda ilerleyen Satürn hayata dair çok şey öğretti. Çok zorladı. Çok dersler verdi. Artık bu dönemin sonlarına yaklaştık. Evet, halen Satürn etkileri devam ediyor. Ancak artık bizlere kurulumumuzu tamamlamamız ve kökleşmemiz için yardımcı oluyor. Genel olarak kötü diye adlandırılan Satürn’ü ben kişisel olarak çok seviyorum. Evet, çok zorluyor. Ama sizlere vermek istediği dersleri bir defa öğrendiğinizde hayat boyu rahat ettiriyor, öğrettiği dersle üzerinden çok ekmek yediriyor.

Bu ay kötü hiç bir şey yok sizler için. Muhteşem etkilerle dolu bir aya giriyoruz. Ayın hemen başında sizler için sihirli bir dolunay oluşuyor. Pek çok Terazi burcu okuyucumun yüzlerinde güller açtıracak, sizlere aşk pırıltılarını taşıyacak bir dolunay bu dolunay. 

Terazi burcu kadar aşkı, sevgiyi ve BİZ olma halini güzel yaşayan nadir burç vardır. Bu ay bu güzel duyguları, titreşimleri sizlere iş ilişkileriniz, sosyal kulüpler veya dernekler gibi kalabalık ortamlar taşıyabilir.

Geçtiğimiz aylarda, burcunuzdaki etkileşimler, mevcut partnerlik ve aşk ilişkilerinizde TAMAM veya DEVAM kararı verdirmek zorunda bırakmış olabilir. Oldu ki ilişkinize devam etme kararı aldıysanız, bu ay tekrardan aşkı alevlendirmenin zamanı gelmiş demektir. Özellikle 2 Ağustos gecesine, Dolunay’ın o güzel ışığı altında açık havada, romantik bir yemek planlayabilirsiniz. Dolunay’ın bu güzel enerjisi normalden uzun bir süre bizimle birlikte olacağı için haftasonunu da sevgilinizle baş başa değerlendirmeyi düşünebilirsiniz.

Eğer ki geçtiğimiz ay ilişkinizi sonlandıran ve artık kendinizi üzülerek bekar olarak nitelendiren Terazi’lerdenseniz, yine ayın hemen başında sürprizlere hazır olun. Dolunay’ın bu güzel enerjisi beklenmedik sürprizleri de beraberinde taşıyacağı için, hiç beklemediğiniz güzel gelişmeler oluşabilir. Tek tavsiyem, o güzel Terazi pırıltınızı ve bakımlı halinizi takının ve dışarılarda olun. Daha fazla ilişki kurun. Kendi davalarınıza odaklandığınız anlardan bile güzel görünün. Çünkü kendi davalarınıza odaklandığınız, işlerinizi çözmeye çalıştığınız o yoğun anların birinde aşk gelip sizi bulabilir. Sürprizlere açık olun ve tadını çıkarın.

Bu ay güzel haberler sadece AŞK alanında değil. Yaratıcılığınızın arttığı bir döneme giriyorsunuz. Kariyer ve kişisel prestijinizle ilgili nefis etkiler oluşuyor. Yaratıcılığınızı işinize yansıtmaya her zamankinden daha fazla özen göstermenizde fayda var.

Bu ay belki yeni bir işe başlıyor, belki de göreviniz değişiyor olabilir. Şu an size zor gelebilecek bu etkiler, aslında sizi çok daha ilerletmek ve çok daha fazlasını kazandırmak için oluşuyor.

Ayın ikinci yarısından itibaren gelirlerinizi arttırmak için ciddi fırsatlar sizleri bekliyor olacak.  Güzel başlangıçlara gebe olan bu dönemde yine sürprizlere açık olun. Hiç tanımadığınız kişilerle tanışmaya ve yabancı ortamlara girmeye istekli olun. Arkadaşlarınız ve sosyal ortamlarda girdiğiniz ilişkileri hiç bu kadar destekleyici olmamıştı! Özellikler geçtiğimiz aylarda diğer kişilerin desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duymuş olabileceğinizi tahmin ediyorum. Ama gökyüzündeki dizilimler, sizlerin bu dönem ile kendi başınıza mücadele etmenizi istiyordu.
Bu ay ise EVREN sizler için çalışıyor sevgili Terazi’ler! İhtiyacınız olan insanlar hemen yanı başınızda bulunacak. İlerlemenizin önünde bu ay hiç bir engel yok. İçinizi ferah tutun, detayları önemseyin ve o tatlı diplomatik tarzınızla ilişkilerinizi yönlendirin.

Bu ay yine uzun mesafeli seyahatler gündeminizde olabilir. Yabancı kişilerle ve ülkeler ile yoğun bir iletişim içerisinde olabilirsiniz. Çalıştığınız ite uluslar arası ilişkileri ilgilendiren pozisyonlara geçebilirsiniz. Eğitim, kurs gibi yeni temalarla hayatınızı zenginleştirmek ve çevrenizi genişletmeye odaklanabilirsiniz.  Tekrar üniversiteye başlayabilir, tez, yüksek öğrenim, akademik kariyer gibi konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Hangisini yapıyorsanız yapın, bilmenizi istediğim tek bir şey var: Bu aksiyonlar, bugün etkilerini hesaplayamayacağınız güzellikleri ve bereketi hayatınıza taşıyacak. Bu yaptıklarınız ilerleme, zihinsel genişleme, kendinizi ve hayatı keşfetmek için muhteşem etkiler sunacak. Önemli kişilerle tanışmanıza vesile olabilir. Bu konularda sakın endişelenmeyin sevgili Terazi’ler. Ektiklerinizi biçeceğiniz günleri büyük bir keyifler anlatırken, bu dönemde yaptıklarınızla olan bağlantısından bahsedeceğim sizlere.

Ayın sonunda işlerinizi yoluna koymak, projelerinizi tamamlamak için ekstra bir güç sizinle olacak. En bitmez dediğiniz konuları ve projeleri bile tamamlayabilir ve Eylül ayına bunun gururu ile girebilirsiniz.

Yüzünüzün güldüğü, şansınızın ve huzurunuzun çok olduğu bir ay diliyorum.
Burcu Vurkaç

Detaylı kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak ve yıldız haritanızı yorumlatmak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İzinsiz kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: