TERAZİ Burcu ARALIK 2013 Yorumu

Sevgili Terazi Burcu ve Yükselen Terazi Okuyucularım,

Aralık ayının hemen başında bir yeni ay doğuyor. Yılın son ayı olmasına bakmayın.
Yeni aylar, yeni başlangıçlara güç veren zamanlardır.
Bu zamanlarda, doğru konularda tohumlar atmak ve başlangıçlar, normalden çok daha rahat ve akışkan bir şekilde konularınızı ilerletmemize yardımcı olur.
Siz de kendiniz için doğru konuları keşfetmek ve başlangıçlar yapmaya niyet ediyorsanız size bir önerim var:
Yeni ayın en etkili olduğu akşamda, 3 Aralık Salı akşamı saat 19:00‘da Etiler‘de bir Yeni Ay Meditasyonu yaptıracağım.
Hikayeler, örnekler, sorular evrendeki enerjiyi anlamak ve yeniye açılmak için….
Kararlar almak, niyetimizi ortaya koymak için…
Farklı meditasyonlar içeren uygulamamız, dinlenmek ve düşünmek için kendimize vakit ayırdığımız değerli bir kaçamağa dönüşecek.
Katılım için detayları buradan görebilirsiniz.

Gelelim bu ayın tamamının etkilerine…

Satürn hayatınızdan gittiğinden beridir zaman ne kadar hızla akıp geçiyor, değil mi Sevgili Teraziler? Geldik yılın son ayına… Halen sizlerin kazanması için oluşan etkileşimler devam ediyor. Yazmak, yayınlamak, medya ile ilgili konularda yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bu güzel ayda, her türlü mecrada yaptıklarınızı anlatmak size kazandıran bir durum olacaktır.  Arkadaşlarınızla bağlantılar kurun. Medyada tanıdıkları olan kişileri bulun ve kendinizi davet ettirin. “Bunlar bana uymaz.” diyorsanız, yaptıklarınızı siz anlatın. Yazabilir veya çeşitli yerlerde konuşmalar yapabilirsiniz. Eğitimler vermeye başlayabilir, insanlarla bildiklerinizi paylaşmanın mutluluğunu, sahneye çıkmanın verdiği tatmini, insan tanımanın ve hayatı keşfetmenin verdiği hazzı daha çok deneyimlemelisiniz.

Bu ay kısa seyahatlerinizde veya gün içinde yolda kaldığınız sürede artışlar yaşayabilirsiniz. Ajandalarınızı bu anlamda esnek tutmak ve her daim hazır bir bavul bulundurmak faydalı olabilir.

Ailenizi ve evinizi ilgilendiren konulara da vakit ayırmanız gereken bu ayda, işleri ayın son haftasına bırakmayın. Ayın son haftasından itibaren geri hareketine başlayacak olan yönetici gezegeniniz güzeller güzeli Venüs, yıl biterken sizi biraz bunaltabilir. 2012 yılının bahar aylarını hatırlar mısınız bilmem. Giyinip süslenmenin içinizden gelmediği, zaman zaman nedensiz sıkışıklık hisleriniz, patinaj çekme haliniz gibi haller tekrar söz konusu olabilir. Olumsuz yazmayı sevmiyorum biliyorsunuz. Ancak bunları bilmek, önüne geçmek için önemli diye düşünüyorum. Bakış açınızı değiştirerek, görünümünüz için ekstra efor sarf ederek ve gülümseyerek ruh halinizi değiştirmek elinizde. Canlılık ve gülümseyen bir yüz sizlere çok yakışıyor.

2014’te görüşmek üzere…
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz. 

%d blogcu bunu beğendi: