TERAZİ Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Geçtiğimiz ayın sonunda Terazi burcu dönemi başladı. Zodyak çarkında Koç’tan başlayan yolculuğumuzu ortaladık ve her şeyin dengelenme zamanı anlamına gelen Terazi dönemini açtık. Geçtiğimiz ayın yorumlarını yazarken kendimi tutup, doğum günü kutlamanızı bu aya sakladım. Tabiki bir nedeni var! Tüm Teraziler için yepyeni bir  dönem başlıyor. Bu etkileri anlatmak için çok heyecanlıyım! Hem kutlamayı hem güzellikleri bir arada sunacağım bir yazı yazmak istedim.

Öncelikle tüm Terazi burcu okuyucularımın doğum gününü kutluyorum.

Ben de bir Terazi yükselen olduğumdandır herhalde, Terazileri hep ayrı bir severim, ayrı bir kalp bağım olur tüm Teraziler ile. Bu ay yorumlara geçmeden önce tüm Terazi burcu okuyucularımın bu güzel yaşını kutluyorum ve sevincinizin, mutluluğunuzun daha da artmasını diliyorum!

Doğum günlerimizde, doğum haritalarımızdaki Güneş ile, evrende burçlar üzerinde seyahat eden Güneş 24 saat için kavuşur. Bu özel kavuşum yani her iki Güneş’in de sizi aydınlatması, tüm spotların sizler üzerine çevrilmesi anlamını taşır.  Bugünde evren sizin şımartılmaktan, eller üzerine çıkarılmaktan, kutlamalar yapmaktan mutlu olmanıza yardım eder. Doğum gününüzde birilerinin gelip sizi kutlamasını beklemeyin. Kendi bayramınızı gönlünüzce kendiniz kutlayın! Pırıltınızı tüm dünyaya gösterin! O sevdiğiniz ilgi ve sevgiyi bol bol aldığınız o günün her dakikasının tadını çıkarın!

Gelelim  bu ay bizleri bekleyen etkilere….

Akarken doldurma ayına geldik Sevgili Teraziler! Sizlere güzel haberler vermeye bayılıyorum. Ne de olsa ortak bir döngüyü paylaşıyoruz. Hep beraber kazanıyor, gülüyor veya zorlanıyoruz. Bu ay hepimiz için çalışma, üretme ve başlama vurgusu var.

Öncelikle gelirlerinizden bahsetmek istiyorum. Ay başlar başlamaz düşüncelerinizin güçlü enerjisini gelirlerinize çevirmenizde fayda olacak. Bu sayede kendinize yeni gelir fırsatları yaratabilir ve gitmek istediğiniz yöne dair bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Başkalarının düşüncelerini, önerilerini, bahanelerini ve sizi endişelendiren yorumlarını lütfen bir kenara bırakın. Çünkü bu ay kazandırıcı etkileri bulmanın yolu, kendinize, düşüncelerinize ve içinize bakmaktan geçiyor. Sizde olan müthiş güç, olmaz denilenleri gerçeğe dönüştürmeye yeter! Hikayelerinizi sıfırdan yazmaya motive olun, pişman olmayacaksınız.

Bu ay burcunuzda oluşan yeni ay enerjisi oldukça güçlü bir enerji. Sizlerin her konuda yapacağınız başlangıçlara olumlu etkiler veriyor. Değiştirmek istediğiniz koşullar,  hayatınıza girebilecek sürpriz mucizeler için adeta bir sihir etkileşimi var. Ancak top yine sizde. Başlatan siz olmalısınız. Bu dönemde riskler almak, köklü değişimler yapmak için içinizden yükselen sese kulak verin. Özellikle başarı, kariyer, şöhret temalarındaki girişimler için ekstra desteklendiğinizi bilmelisiniz. Size düşen, harekete geçmek! Sizler için oluşan bu dönüştürücü rüzgarları kullanmak. Ancak tohum atmanın beraberinde gelen bir de sabretme ve ara ara sulamayı ihmal etmeme durumu vardır malum. Sabırla ve tutkuyla ilerlemek sizleri başarıya ulaştıracak olan.

Hayallerinize giden yolda önünüzün açıldığı bu ayı kullanın. Sizleri destekleyecek ve fayda göreceğiniz kişiler etrafınızda dolaşıyor. Davalarınızdan bahsedin ve insanların sizler için harekete geçmelerini isteyin. Onları dava ortağınız yapın ve ilerleyin. 
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

%d blogcu bunu beğendi: