TERAZİ Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu

TERAZİ Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Terazi Burcu Okuyucularım,
Yaklaşık 2 yıldır burç yorumları ile birazcık ilgiliyseniz, burcunuzda seyahat etmekte olan Satürn’ün etkilerini mutlaka duymuşsunuzdur.
Satürn, astrolojide korkulan bir gezegendir. Çünkü insanı zorlar, dersler verir. Bu dersleri öğrenmek önemlidir. Çünkü, öğrenilen bu dersler hayat boyu rahat etmeniz ve olgunlaşmanız için karşınıza çıkar. Satürn 29 senede bir bu döngüyü hayatlarımıza taşır. Hal böyle olunca ortalama insan ömrü, 2, maksimum 3 Satürn döngüsü görebilir.
Söylemeye çalıştığım şey şu: Hayatınızın kurulum döneminin sonlarına yaklaşmaktasınız. Geçtiğimiz 2-3 senenizi düşünün. Hayatınızda neleri değiştirdiniz? İş mi kurdunuz? Evlendiniz mi? Yaşadığınız yer mi değişti? Veya bu gibi kurulum konularında önemli dersler almış olmalısınız. Artık hayata bakışınızın, insanların size bakışının eskisi gibi olmadığını tahmin ediyorum. Bundan sonraki dönemde, aldığınız bu dersleri düşünmek ve her daim hatırlamak için özen gösterin. Tanrı’nın bizlerle iletişim kurmak için bu dersleri karşımıza çıkardığını hatırlayın. Tavizler vermek/vermemek, kendi hayatınızı yaşamak/size diretilen hayatı yaşamak arasındaki farkı çeşitli deneyimlerle yaşamış olmanız muhtemel. Bundan sonra vizyonunuzu bu deneyimlerden aldığınız dersleri değerlendirerek belirleyin.

Eylül ayı siz Terazi’ler için önemli bir ay konumunda. Çünkü belki de yılın en önemli içsel hazırlık dönemindesiniz. Geçtiğimiz aydan itibaren gelirleriniz ve para kazanma yollarınızın gündeminize girmiş olması gerekiyor. Belki maddi sıkıntı, belki yeni iş teklifi, belki de gördüğünüz fırsatlarla ilgili kararsızlıklar olarak bu etkiyi deneyimlemiş olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şu: İçinde bulunduğumuz dönem, gelecekte maddi anlamda rahat etmeniz için bazı hazırlıklar yapmanızı istiyor. Bu durum belki yeni bir göreve veya projeye işaret ediyor olabilir. Belki de mevcut işinizde geleceğiniz yeni bir pozisyona veya yeni bir iş koluna işaret ediyor olabilir. Sonsuz örnekler, olasılıklar arasında göze çarpan en önemli ortak vurgu, hazırlandığınız şeyler işiniz, kariyeriniz, kişisel prestijiniz, tanınırlığınız ve gelirlerinizi arttırma etkisi taşıyor. Bu dönemin sonuçları hemen meyve verecek cinsten değil. Bu nedenle motivasyonunuz kırılmasın, umudunuzu uzun süre ayakta tutmalısınız. Zaten sabretmeyi, zamanla uyumlu hareket edebilmeyi ve kararlı olmanın önemini geçtiğimiz dönemde öğrendiniz. İşte şimdi bu öğrendiklerinizi kullanarak tanınma, para kazanma ve statünüzü değiştirmek için ilk tohumları atma zamanı. Cesaret etme zamanı.

Sizlere bu astrolojik etkileri uzun uzun anlatma nedenim şu: Biz dünyada yani özgür irade gezeninde yaşıyoruz. Özgür iradeniz ile bu etkileri fazlası ile kullanabilir veya karşı gelebilirsiniz. Burada önemli olan soru şu: Daha fazla kazanmak, kalıcı olmak ve tanınmak istiyor musunuz? Cevabınız evet ise, bu ay tatili, eğlenceyi, şamatayı bir kenara bırakın. Neler yapabileceğinizi düşünün. Birçoğunuz, aklında “acaba şu işe girişsem mi?”, “yapabilir miyim?”, “yapmamın bana gerçekten faydası olur mu?” gibi soruları taşıyor. Cevabı sizlere söylememe izin verin. EVET, mutlaka yapmalısınız. Beklemeyin. Hazırlıklarınızı yapın, önümüzdeki aylarda “iyi ki yapmışım” diyeceğinizi biliyorum.

Hazırlıklarınızı yaparken, bir yandan da içinizdeki bu hazineleri ortaya çıkarmak için işbirlikleri yapmanız gerekecek. Ayın ortasından itibaren, kendiniz çok iyi ifade edebileceğiniz, partnerlikler alanında dengeleri bulabileceğiniz olumlu etkiler ile kuşatılacaksınız. Bu dönemin incelikli, diplomatik iletişim dilini ve kazan-kazan niyetini desteklediğini unutmayın. Bunlar (istediğiniz zaman) çok iyi yapabildiğiniz şeyler. Biraz dikkatinizi toplayın ve derdinizi anlatın.

Ayın ilk haftasından itibaren, ihtiyacınız olan kişilere daha rahat ulaşabilecek ve desteklerini alabileceksiniz.

Ayın son gününde oluşacak Dolunay’ın etkilerinden önümüzdeki ay daha detaylı bahsedeceğim. Ama şu an söyleyeceğim en güzel şey şu: ay boyu sıkı çalışın, ayın sonunda kendinizi romantizme ve sürprizlere hazırlayın. Güzel değişimleri beraberinde getirecek bir ilişki veya evlilik konuları gündeminize girebilir.
Motivasyonunuzun, enerjinizin ve umudunuzun yüksek olduğu, bereket taşıyacak tohumları ektiğiniz bir ay diliyorum.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların Eylül ayı yorumlarını okumak için tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: