TERAZİ BURCU Eylül Ayı Yorumu – 2013

Eylül ayı siz Teraziler için önemli bir ay konumunda. Çünkü belki de yılın en önemli içsel hazırlık dönemindesiniz. Geçtiğimiz aydan itibaren gelirleriniz ve para kazanma yollarınızın gündeminize girmiş olması gerekiyor. Belki maddi sıkıntı, belki yeni iş teklifi, belki de gördüğünüz fırsatlarla ilgili kararsızlıklar olarak bu etkiyi deneyimlemiş olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken şu: İçinde bulunduğumuz dönem, gelecekte maddi anlamda rahat etmeniz için bazı hazırlıklar yapmanızı istiyor. Bu durum belki yeni bir göreve veya projeye işaret ediyor olabilir. Belki de mevcut işinizde geleceğiniz yeni bir pozisyona veya yeni bir iş koluna işaret ediyor olabilir. Sonsuz örnekler, olasılıklar arasında göze çarpan en önemli ortak vurgu, hazırlandığınız şeyler işiniz, kariyeriniz, kişisel prestijiniz, tanınırlığınız ve gelirlerinizi arttırma etkisi taşıyor. Bu dönemin sonuçları hemen meyve verecek cinsten değil. Bu nedenle motivasyonunuz kırılmasın, umudunuzu uzun süre ayakta tutmalısınız. Zaten sabretmeyi, zamanla uyumlu hareket edebilmeyi ve kararlı olmanın önemini geçtiğimiz dönemde öğrendiniz. İşte şimdi bu öğrendiklerinizi kullanarak tanınma, para kazanma ve statünüzü değiştirmek için ilk tohumları atma zamanı. Cesaret etme zamanı.

Sizlere bu astrolojik etkileri uzun uzun anlatma nedenim şu: Biz dünyada yani özgür irade gezeninde yaşıyoruz. Özgür iradeniz ile bu etkileri fazlası ile kullanabilir veya karşı gelebilirsiniz. Burada önemli olan soru şu: Daha fazla kazanmak, kalıcı olmak ve tanınmak istiyor musunuz? Cevabınız evet ise, bu ay tatili, eğlenceyi, şamatayı bir kenara bırakın. Neler yapabileceğinizi düşünün. Birçoğunuz, aklında “Acaba şu işe girişsem mi?”, “Yapabilir miyim?”, “Yapmamın bana gerçekten faydası olur mu?” gibi soruları taşıyor. Cevabı sizlere söylememe izin verin. EVET, mutlaka yapmalısınız. Beklemeyin. Hazırlıklarınızı yapın, önümüzdeki aylarda “İyi ki yapmışım.” diyeceğinizi biliyorum.

Kariyer, prestij ve başarı konularında halen oldukça büyük, pozitif etkiler almaya devam ediyorsunuz. Aman rehavete kapılıp bu altın süreci kaçırmayın.

Hazırlıklarınızı yaparken, bir yandan da günlük rutinlerinizi değiştirmeniz ve düzene sokmanız gerekecek. Tüm bu süreçte sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz. Unutmayın, siz iyi hissetmiyorsanız, kuracağınız düzenin iyi gitmesine imkan yok.

Diğer burçları okumak için tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: