TERAZİ Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu

TERAZİ Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Terazi Burcu Okuyucularım,
Bu ay mutlu bir haberimi sizlerle paylaşarak başlamak istiyorum. Geçtiğimiz aylarda biz Terazi’lerin üzerinde önemli etkiler vardı. Önemli projelere için kapanmış ve yoğun bir şekilde çalışıyorduk. Bazen pes etme noktasına geldiğimiz oldu. Pes edenlerimiz oldu. Pes etmeyenlerimiz ise şimdi meyveleri toplamaya başlayacak. İşte bu zorlu süreçte ben de sizler gibi zorlandım. Gece gündüz demeden çalışmam ve mücadele etmem gerekti. Benim projem 2013 Benim Yılım isimli kitabımı yazmak, yayınlamak ve baskıya hazırlamak içindi. Kitabın ilk baskılarını yani ilk meyveyi elime aldığımda hissettiğim mutluluğu kelimeler ile tarif etmek zor. Bu ay içerisinde tüm kitapçılarda raflarda olacak. Umarım alır, okur, ve faydalanırsınız. Malum, ben de bir Terazi olduğum için yine Terazi’ye ait bölümler epey torpilli oldu.

Umuyorum ki sizler de kişisel projelerinizin altından başarı ile kalkabilmiş ve bugünlerde biraz olsun rahatlamış hissediyorsunuzdur.

Terazi olmak son yıllarda oldukça zorlayıcı oldu biliyorsunuz. Zamanla olan yarışımız bitmek bilmedi. Sürekli dersler öğrendik. Şimdi bu dersleri kazanca dönüştürme zamanı geldi sevgili Terazi’ler. Bu ayda itibaren kazançlarınıza odaklanmalısınız. Dilediğiniz hayat standartlarında yaşamak için neler yapmanız gerektiğini düşünmeli ve buna göre yol haritanızı çıkartmalısınız. Yapacağınız bu çalışma, önünüze çıkacak olan fırsatları görmenizi ve değerlendirmenizi sağlayacaktır. Unutmayın, şans herkese güler. Ancak hazırlıklı olanlar bu şansı fark edip değerlendirebilir.

Bu ay halen zorlayıcı bir takım etkiler hissetmeniz muhtemel. Zaman zaman kendinize olan güveninizi sorgulamanız, sorumlulukların altından kalkmakta zorlanacağınız, yapmanız gerekenlerin çığ gibi üzerinize yağması sanrısına kapılabilirsiniz. Bunlar normal. Bu anlarda tüm her şeyin altından kalkabilecek gücünüzün ve enerjinizin içinizde patlamaya hazır olduğunu hatırlayın. Korkuların, endişelerin sizleri durdurmasına izin vermeyin ve ilerleyin. Özellikle kazançlarınızı ilgilendiren konularda yeni gelişmelere açık olun.

Bu ay uzun zamandır aklınızda olan bir kursa başlamak, eğitimle ilgili temalarda yol kat etmek için güzel bir ay. Hadi artık bu konuları bekletmeyin ve harekete geçin. Memnun kalacağınızı biliyorum.

Yayıncılık, iletişim, medya, seyahat, ulaşım temalarında ayın ilk yarısında oldukça güçlü bir dönemde olacaksınız. Bu konulardaki girişimlerinize hız verin. Gerekli bağlantıları kurun ve hedeflerinize doğru ilerleyin. Adım adım, sabırla inşa etmek temel mottonuz olsun. Ani gelişmeler ummak hayal kırıklıklarına neden olabilir. Beklentilerinizi doğru şekillendirmek enerjinizi arttıracaktır.
Pırıl pırıl parladığınız bir ay diliyorum.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İZİNSİZ kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: