TERAZİ BURCU KASIM Ayı Yorumu

Sevgili Teraziler,
Sizler için oldukça önemli etkileşimlerin oluşacağı bir aya giriyoruz. Daha da güçlenerek gelen akarken doldurma zamanı! Bu ay tüm odağınızı gelirlerinize, gelirlerinizi arttırmaya odaklayın. Evren sizlerin çok kazanması için verebileceği maksimum desteği veriyor.

Ayın başında Merkür gerilemesi devam ederken, eski projeleri tamamlama ve gelirlerinizi arttırma zamanı diyen çanlar çalıyor. Eski tanışıklıklarınız aracığıyla gelen teklifleri değerlendirmeli, eskiden gündeminize giren konulardan kendiniz için gelir arttırıcı fırsatları kullanmalısınız. Bir yandan da ayın hemen başında, Akrep burcunda oluşan güneş tutulması, sizlerin yepyeni tohumlar atması için yıl içerisinde verebileceği en büyük enerjiyi veriyor. Bu yeni tohumlar maddi gücünüzü arttırmak ve gelirlerinizi katlamak için olmalı. Fırsatlar hemen yanı başınızda. Yeteneklerinize güvenin ve hak ettiğiniz değeri istemekten çekinmeyin. Mevzu, mevcut işinize dair bir zam, terfi veya bir görev değişimi olabilir. Yöneticileriniz ile sıkı pazarlık etmeyi ihmal etmeyin. “Bu düzende neler olacağı belli, pazarlık etsem de bir şeyler değişmez ki…”  gibi bahaneleri aklınızdan uzaklaştırın. Çünkü her şeyi değiştirebilecek, ezber bozdurabilecek gelişmeler kaydetmek sizlerin elinde.

Kendi işini yapan Terazi’lere en önemli tavsiyem, bu ay her zamankinden daha agresif olmaları. Şartları zorlayın, konuşun, yeni kişilerle tanışın ve her türlü iletişiminizi kazanca nasıl dönüştürebileceğinizi düşünün.

Kazançlar konusunda böylesi güçlü etkileşimler oluşurken, gelir kaynaklarınızın tamamen değişmesi veya mevcut işinize ek olarak yeni bir gelir kaynağından da para kazanmaya başlamanız olası. Belki hobilerinizi işe dönüştürüyor, belki hiç aklınızın ucundan geçmeyecek bir yeteneğinizden kazanç elde etmeye başlıyor olabilirsiniz.

Bu ay başlangıçlarını yaptığınız her türlü işin size tanınırlık, kalıcılık ve büyük gelirler getirme potansiyeli çok yüksek. Ancak sabırlı olmalısınız. Bu derece büyük kazançlar piyangodan büyük ikramiye çıkar gibi pat diye hayatınıza girecek cinsten değil. Adım adım, adeta bir mühendis gibi inşa etmenizi bekleyen bir dizi olaylar serisinin gücü ile gerçekleşecek kazanımlardan bahsediyorum. Sabırlı olun ve her daim takipte kalmayı ihmal etmeyin.

Bu ayın bir diğer önemli etkileşimi ise, Boğa burcunda oluşacak olan ay tutulması. Bir ay içerisinde ne çok güçlü etkileşim oluşuyor değil mi? Adeta bonus bir ay bu ay! Her şeyi hızlandırıp, büyütecek bir ay! Bu tutulma da sizlerin kazançlarını arttırmak için hızlandırıcı etkiler veriyor. Bu sefer varlıklarınızdaki artış, kendi çabanız dışında oluşan kaynaklardan geliyor. Ne demeye çalışıyorum? Biraz daha açmama izin verin. Gelişmeler eşinizin kaynaklarındaki bir artış şeklinde ortaya çıkabilir. Belki de ailenizden gelen destekler söz konusu olabilir. Miras gibi konularda beklentileriniz var ise bu aydan itibaren bu konulara eğilmenin zamanı geliyor. Tazminat, kredi, komisyon gibi doğrudan sizin çalışmanızı gerektirmeyen ancak size kazanç sağlayan gelişmelere açık olun. Bu ay bu yollarla kaynaklarınızı nasıl arttıracağınızı düşünmelisiniz. Başkalarının kaynaklarının sizler için açılmaya başlayacağı bir dönemin kıyısında bekliyoruz. Dolayısıyla uyanık olmak ve fırsatları değerlendirmek gerekiyor. Danışanlarımla yaptığım harita yorumlama seanslarında böylesi bir etkinin çok farklı şekillerde pratik hayatta somutlaştığını gördüm. Bu nedenle bazı örnekler vererek konunun gideceği yönü daha açık anlatmak istiyorum. Örneğin bir danışanım, böylesi bir dönemde birlikte olduğu kişinin çalıştığı yerin kaynaklarını kullanmaya başladı. Mevcut işleri için devamlı olarak tasarım yapılması ve bunların basılması gerekiyordu. Danışanımın birlikte olduğu kişi yaklaşık bir sene boyunca hiç bir bedel almadan, onun tasarım ve baskı işlerini üstlendi. Bir başka örnek ise yine bir danışanımın eşinin gelirlerinde muazzam artışlar olması sonucunda, danışanım on yıllık iş hayatını bırakarak artık tüm desteğini eşine vermeye başladı ve birlikte çok fazla kazandıkları bir dönem yaşadılar. Bu dönemde aktif olarak işlerde yer almak yerine sadece partnerini kişisel olarak desteklemesi yetti. Bir başka kişide ise, yaşadığı maddi sıkıntıyı ailesi ile paylaşması, ailesinin borçlarını ve kirasını yıl boyunca ödemesi yoluyla danışanımın refaha kavuşması şeklinde pratik hayata doğdu. İşte tüm bu örneklerde görebileceğiniz gibi, kendi eforunuza gerek kalmadan, başkalarının sizleri desteklemesi, sizler hakkında konuşması ve bu yollarla kaynaklarınızı arttırarak refahınızı arttırabileceğiniz bir dönemin kapısında bekliyoruz.  Kazancınız bol olsun!
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz.

%d blogcu bunu beğendi: